Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравеите. Имам следния въпрос. Понеже искам да си сменя Хедсета , по причина , че мойте Log G430 почти им изтече живота ( Вързани са с изолирбанд 😂 ) ама това е отделна тема. Таа въпроса е че съм се спрял на Razer Electra V2 , но немога да реша дали да взема тези на USB или тези на 3.5мм жак. Искам да чуя вашето мнение и ако може да ми дадете насоки . Имам и другия идея да взема новиа варинт на G430 - G432 мисле че бяха . 😁😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо горепосочените от теб, ти препоръчвам да си купиш тези - https://plasico.bg/геймърски-слушалки-hyperx-cloud-pro-gaming-silver-микрофон-черен-hx-hscl-sr-na-47068.html  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Няма смисъл да го мислиш много... Купи тези и няма да съжаляваш: https://www.jarcomputers.com/Acer-Predator-Gaming-Headset-NPHDS1A001_prod_MULHACERNPHDS1A001.html?ref=prod . Жестоки са. Освен това са на Acer! Най-хубавото е, че сега са и намалени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, PANOV написа:

Зайо Байо, в някоя тема от миналата година няма ли да се включиш? С линкове към Jar, разбира се.

Хаха, zazzy-bazzy и Зайо Байо е едно и също, мдаа... Доста забавно, бих казал.

Късно видях темата... , което, естествено, въобще не означава, че не мога да споделя мнение, нали така? ;) Безпочвен и безсмислен коментар. А и слушалките са си трепач. Определено съм доволен от тях. Заслужават си всеки лев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, PANOV написа:

А твоят беше много смислен 4 месеца след пускане на темата. Или държиш да ни кажеш какви слушалки имаш? Приятни мигове във форума. ;)

Този зайко е някой продавач - консултант от Жар. Разгледай профила негов да видиш как се включва в темите. Трагедия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

:D Съжалявам за късния отговор, но не следя активно коментарите. Всеки има право на мнение, нали така? Вместо да се занимавате с мен, можехте да препоръчате слушалки на човека. Или можете само глупости да пишете, а?

Явно си нямате друга работа :D :D :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от С. М.
      Здравейте леко дръпнах кабела и жака буквално остана в телефона ми.Сега незнам кво да го правя .Казаха ми че ако взема друг кабел няя бачка на слушалките,трябвало да бъде оригиналния.Ако някой има съвет да казва.

• от С. М.
      Здравейте леко дръпнах кабела и жака буквално остана в телефона ми.Сега незнам кво да го правя .Казаха ми че ако взема друг кабел няя бачка на слушалките,трябвало да бъде оригиналния.Ако някой има съвет да казва.

• от Kalakata44
      Трябват ми тези мънички пластинки "Keycap Stabilizer" за Razer Blackwidow 2014, ако някой има идея къде мога да ги закупя от България да пише.

• от Kuncavia
      Здравейте,
      От година се заглеждам по механичната клавиатура на на Razer - Blackwidow Chroma.
      Това, което често срещам в описанието, е че "разполага с най-добрите механични прекъсвачи в зелен и оранжев вариант, а вече и в жълт!".
      Има ли някаква разлика между цветовете и в какво се крие тя, която да помогне за най-правилен избор?

Поздрави. 
    • от Thund3rGod
      Добър ден хорица .. четох ли, четох ли относно мишки - то не бяха razer-и, не бяха steelseries rival-и и какво ли още не, всичките със заводски проблеми. Почти всички мишки към които се бях насочил - Razer Deatadder, Steelseries Rival/Kana v2, Zowie fk1/2;ec1-a/ec2-a.В момента съм с Bloody V3, сменял съм я вече 2 пъти заради кабел, предстои 3ти (просто не спира да се изважда без абсолютно никакво "дърпане и насилие" върху него...) като цяло ми харесва как ръката ми стои на нея, смесица м/у claw & palm захват съм.Може ли да препоръчате мишка, която след 2 години ще е горе-долу същата както е била преди 1 .. Lol. Просто искам нещо подобно на блъди в3-то, но не искам да има проблеми било то след месеци или години.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване