Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, решил съм за празниците да направя подарък на децата и в тази връзка търся телевизор за детската, като сумата която съм предвидил е до 1000 лева. Предвид това, че ще се ползва от дете държа да има андроид или поне смарт функция, за да може да си гледа клипчета в youtube и да си сваля приложения. За сега съм се спрял на тези три модела: 
1. https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-...HD-LED/p/16149
2. https://edigital.bg/led-televizori/l...8aAj5XEALw_wcB
3. https://www.philips.bg/c-p/55PUS7363...ilight-3-sided
От трите като картина най ми допада Сони, но от друга страна амбилайта при Филипса е едно невероятно изживяване, още повече същият е с андроид, с мултифунционално дистанционно с клавиатура на гърба . Приемам всякакви мнения и препоръки освен за гореизброените, така и за други марки телевизори с оглед на това да избера телевизор, който наистина ще се хареса на децата. Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал най-важното - брой, години и пол.

Каква телевизия ползваш, с какво качество? Интернет какъв ще пуснеш на телевизора, през какво, с каква скорост? Друга техника имат ли в стаята си, каква? Колко е голяма стаята, от какво разстояние ще го гледат, само една позиция за гледане ли имат и т.н.

Аз лично дори няма да погледна линковете, извинявай 43" 4K за 1000 лв. - разглезването не почва ли малко рано? Комбинация с android - защо като го натъпчат с глупости децата ... по-добре глупав телевизор + отделен BOX - като счупят едното, сменяш само него.

Хубаво го помисли, за 1000 лв. може да се купи много техника, много по рентабилна и интересна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не съм се добре изразил. Детската за момента се ползва от дъщеря ми , тя е на 9 години, малкия за сега основно ползва телефона на майка си . Кабеларката е с доста добро качество над 400 канала, от които половината в HD формат, интернета също е приличен. Имам акдроид бокс, който ми е в хола и много добре съм запознат неговите предимства и възможности, така че втори не ми трябва. Телевизора както казах ще се ползва от дъщерята и  бабата, а понякога и от жената основно за гледане на сериали и клипчета от ютуб, докато на другия в хола си гледам спортни предавания . Не държа на голям размер, като 40 инча ме удовлетворява , както казах водещото при избора е качеството на картината, не искам да взема нещо , за което после да съжалявам . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, tianos написа:

От трите като картина най ми допада Сони, но от друга страна амбилайта при Филипса е едно невероятно изживяване, още повече същият е с андроид, с мултифунционално дистанционно с клавиатура на гърба

Toва Сони което си избрал е без андроид а с ОС линукс която не става за нищо.

Филипсите от 2011г. година преминаха в китайски ръце и телевизорите им са като репликите при телефоните, това е мойто мнение, избора е твой.

Това Сони е с андроид и цената тук е същата като на това без андроид.

https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-plasma-televizori-c3164/sony/bravia-kd-43xf7596-p408167703/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не разбрах малкото на колко е.

Толкова ли имате излишни пари? И вчера в сервиза ми дойде някакъв да пита какво да прави като детето му хвърлило играчка и счупило матрицата. Доста са крехки. Та само при мен са десетина такива случая на месец. Някои дори и лизингови - още неплатени. Част от тях са жертва на котки - доста по-леки са от старите и падат.

Коя е тази кабеларка с 200 HD канала? И за колко пари и по какво ти идва сигнала?

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички , които ми помогнаха при избора на телевизор и най вече на PigManuзаложих на старата изпитана марка на която съм фен и взех този https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-...HD-LED/p/16148, като ми направиха и отстъпка . Весели празници !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и честито Възкресение Христово ! След като си закупих  горепосочения телевизор, сега дилемата е каква стойка да взема. Тъй като мястото, където смятам да го поставя се пада в карая на стената и ми трябва стойка с двойно чупещо рамо. Бихтели ми предложили такава стойка  VESA с размери 200/100. Благодаря предварително . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Технополис има стойки, може и на място да ги видите, консултантите ще съдействат за правилен избор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря на всички , които се отзоваха и ми помогнаха при избора на телевизор. Като се има предвид цена и качество съм доволен от телевизора, от всички най доволна е дъщеря ми, андроида за сега се справя перфектно, дистанционното с воис сърч е страшно удобно . Направи ми впечатление , че картината е леко в зелен отенък, най вече си личи в цвета на човешкото лице. Може ли някой от вас да даде някакви приблизителни настройки на картината .  Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...