Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал да ми предложите най-ефективния вариант за прекарване на кабелна на лаптоп. Какъв хардуер трябва да закупя и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не те разбирам? За каква кабелна на лаптоп говориш? Дай повече информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цифрова/кабелна телевизия, която да я гледам не от телевизора, ами от лаптопа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И програмите ще ги разкодирва филанкишията . . . .  Щот провайдера е тъпунгер и е пуснал всичко некодирано заради кефа на питащия и лаптопчето му.

Гледай си ги на телевизора уи не занимавай форума с бълнуване. Все пак телевизор е колкото половин лаптоп (средно).ю

Хлапетата, да помислите преди да питате, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това отношение бе г-н Филипов? Форума нали е с цел да помага на невежите хора, вие като всичко си знаете, що не отговорихте ами нападате като типичен българин в български форум!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои хора толкова хубаво са се наджвакали, така добре са се наляли здраво, че като четат не се мислят и забравят казаното още преди да свърши изречението, ами взели и му отговорили, а други макар да работят в системата на телевизията и харесали отговорите! Защо бре Емо, нали си Виваком! Човека пита за цифрова кабелна, а не цифрова ефирна! Опъни му кабела и му пусни телевизията на лаптопа! Може ли с това тунерче флашчица за антенката да го одобриш за решение?!

Питащия, има разни онлайн телевизии, избери си една и лягай да спиш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Бонбон с катран! написа:

Някои хора толкова хубаво са се наджвакали, така добре са се наляли здраво, че като четат не се мислят и забравят казаното още преди да свърши изречението, ами взели и му отговорили, а други макар да работят в системата на телевизията и харесали отговорите! Защо бре Емо, нали си Виваком! Човека пита за цифрова кабелна, а не цифрова ефирна! Опъни му кабела и му пусни телевизията на лаптопа! Може ли с това тунерче флашчица за антенката да го одобриш за решение?!

Питащия, има разни онлайн телевизии, избери си една и лягай да спиш. :)

Не е много сигурно какво точно пита JackSparroww!

Ти как го разбираш: "цифрова/кабелна телевизия"?

Не е като цифрова ефирна/кабелна или аналогова/цифрова кабелна или аналогова/цифрова ефирна ( да знам, че вече в България няма аналогова ефирна).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво не разбра? По кабелната (не казваш коя е) обикновено има около 40 аналогови програми за да работят старите телевизори и примерно около 200 цифрови. От тях поне при мен са свободни само K1, bTv, Nova. Останалите са кодирани за да си плащат хората различните пакети и да могат да ги спират като не са платили. Та понеже се напъваш за цифров кабел кажи кой ще ти разкодира програмите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на телевизора му кой разкодира каналите му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lupis написа:

Честно аз вече се съмнявам в това дали изобщо има прекарана кабелна телевизия и дали изобщо има телевизор. Никъде не го пише в прав текст имам този телевизор на тази кабелна съм и искам тази програма да я гледам на този лаптоп.

А да забравих - това са лични данни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, lupis написа:

нищо лично просто ми стана интересно :

искаш да кажеш че кабелът  на доставчикът ти е директно включен в тв ? и нямаш карта (модул)или устройство дадени ти от доставчикът с които да разкодираш сигналът ?

ако е така - поздрави може и да не му плащаш - единственият начин да те спре е да ти откачи кабелът !

аз така го разбирам ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Петроff написа:

искаш да кажеш че кабелът  на доставчикът ти е директно включен в тв ? и нямаш карта (модул)или устройство дадени ти от доставчикът с които да разкодираш сигналът ?

ако е така - поздрави може и да не му плащаш - единственият начин да те спре е да ти откачи кабелът !

аз така го разбирам ...

Има такива кабелни оператори. Кабелна не се гледа само в София, в малките градове как мислите, че е?

Най-добре е питащия много ясно и точно да обясни какво точно има като услуга, как функционира всичко при него и т.н.

Иначе така всеки хванал снайпера и гледа само от неговата камбанария. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

в малките градове как мислите, че е?

точно от малък град съм ... и не е така - затова и попитах

явно кабелните балъци не са свършили ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.