Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дневникa на един начинаещ метъл

Препоръчан отговор

Малко гавра е но дано ви хареса cool.gif

ДЕН 1ви

Нещо всички ме ебават че съм грозен ,но аз поне си знам че съм тъп. Никога няма да бъда с онази чалгарка с късата поличка и мрежестия чорапогащник ,но и оназ дето и викат Филип Тотю става - поне мустаците са и в тон с черната тениска.

Чалгата е виновна за всичко това !

ДЕН 2ри

Днеска се запознах с Фили . . . Златка. Мирише ужасно ,но нямам друг избор - тя ми е единственият шанс .Мисля да я поканя на среща ,но първо трябва да се вмириша малко ,за да и харесам - ще я поканя след 2 седмици.

ДЕН 3ти

Купих си черни дрехи - на тях най-малко им личи че са мръсни. Вече се уча да слушам метъл - приятно е - тея крещат така сигурно щото ги сърби. И аз ще са разкрещя от сърбеш а само 3 дни не съм се къпал.

Поканих Златка на среща и тя ме целуна - мустаците са и меки и нежни .Каза че са и девствени и затова.

ДЕН 4ти

Сърби, но почнах да свиквам. Поне мириша на мъж а на черното ако си на по-далече от 3 метра, за да ме подушиш, не му личи. Златка каза, че ще се видим не след 2 седмици, а след 3 щото гащите ще са и в пералнята тогава. Хихихихи - това май е намек !

СЕДМИЦА 2ра

Майка ми ме изгони от къщи защото Шаро бил умрял от смрадта.Аз какво съм му виновен че ми душеше задника ! Сега живея в градинка и открих своето призвание - играя хек и пия бира - това е животът и мисля така да си го прекарам !

СЕДМИЦА 3та

Днеска ми е срещата със Златка - мериша достатъчно . . . май и без да искам не се обръснах - имам мустаци почти като нейните.

ООО тя не си е сменила дънките и косъмчета се подават от крачола - ВИВА ЛА МЕТЪЛ тя е богиня - устата и смърдеше на бъчва като ме целуна - КАКВА ЖЕНА !

Да го духа чалгата явно има свят в който важното е да миришеш и да не можеш нищо - мисля да работя нищо и да играя хек - поне е забавно !

Редактирано от neck (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хех, за съжаление има и такива "метъли" заради които излиза лошо име на метъла като цяло:) Ама тия дето си отглеждаха миризма не бяха ли пънкове biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
СЕДМИЦА 2ра

Майка ми ме изгони от къщи защото Шаро бил умрял от смрадта.Аз какво съм му виновен че ми душеше задника ! Сега живея в градинка и открих своето призвание - играя хек и пия бира - това е животът и мисля така да си го прекарам !

Е аз не съм видял "метъл" да играе хек...

А и слушам такава музика от ного години, така че се засягам!!!

А и ще ти дам един прост пример - Металика е група само от вишисти, или поне беше! Да знаеш една чалгаджийка със поне средно?!??!?!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и ще ти дам един прост пример - Металика е група само от вишисти, или поне беше! Да знаеш една чалгаджийка със поне средно?!??!?!!

Ивибяваи ако съм те засегнал.Аз сам виждал пък.Ненам може да не си обръщал внимание , има доста плус това не е задължително да не си метал и да играеш хек.Така е написано.Аз това не съм го измислил.Иначе преими извиненията ми ако съм те засегнал с нещо с тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ДЕН 3ти

Купих си черни дрехи - на тях най-малко им личи че са мръсни. Вече се уча да слушам метъл - приятно е - тея крещат така сигурно щото ги сърби. И аз ще са разкрещя от сърбеш а само 3 дни не съм се къпал.

Поканих Златка на среща и тя ме целуна - мустаците са и меки и нежни .Каза че са и девствени и затова.

Хах хахахахаххахах ето това ме разби направо. Имаше тук и 666 те правила да си истински блек метъл много по - диво. Това на повечето места е ТЪПО. :clap:

Секс, наркотици, рокендрол и МЕТЪЛ :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, защо го приехте лично. И аз слушам метъл ама да съм се обидил? Ако вие не сте от този тип метъли, който е описан /а това са именно метълите дето са метъли просто за да са метъли/ - няма защо да се засягате. А ако сте от тях - Sprite - нещата такива, каквито са

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ивибяваи ако съм те засегнал.Аз сам виждал пък.Ненам може да не си обръщал внимание , има доста плус това не е задължително да не си метал и да играеш хек.Така е написано.Аз това не съм го измислил.Иначе преими извиненията ми ако съм те засегнал с нещо с тази тема.

Няма проблми ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, защо го приехте лично. И аз слушам метъл ама да съм се обидил? Ако вие не сте от този тип метъли, който е описан /а това са именно метълите дето са метъли просто за да са метъли/ - няма защо да се засягате. А ако сте от тях - Sprite - нещата такива, каквито са

Еее няма проблеми! ;)

Нали темата е в раздел "Смях". Няма какво да се засягаме, аз по-горе на майтап и все пак.....

ако темата беше сериозна щях малко да се засегна. То ми е ясно за себе си, че не съм от тия, но това е намек към метъла като музика и неговите фенове. Това все пак е велика музика. Че има и някви групи дето се пишат за метъли само щот крещят и й развалят имиджа и има също такива фенове, които й развалят имиджа те са изключения. Не може така...

И все пак темата е с цел забава!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз слушам такава музика, но не се засягам. Между другото, момчетата от компанията ми играят хек (а и те са метъли) - така 4е няма нищо странно. Представяте ли си въобще чалгаджийка с висше? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хех, за съжаление има и такива "метъли" заради които излиза лошо име на метъла като цяло:) Ама тия дето си отглеждаха миризма не бяха ли пънкове biggrin.gif

нещо такова е май.

срам ме е че от 6 до 11 клас съм бил металист.не миришех.слушах Venom,Motor Head и Sodom предимно......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
нещо такова е май.

срам ме е че от 6 до 11 клас съм бил металист.не миришех.слушах Venom,Motor Head и Sodom предимно......

Как може да те е срам от това, което си бил? Нидей уааааа...!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде стига глупости бе хора :yanim: Естествено, че има и такива индивиди сред метълското общество, предимно от 14-18 годишна възраст. Едно ще ви кажа обаче - причината да не се къпят и да миришат не е в метъла ;) Всъщност съм твърде убедена, че каквото и да слушаха и както и да се обличаха, те пак щяха да са си нечистоплътни.. приемете просто, че някои хора нямат навика да се къпят често ;) Лично аз познавам и почитатели на техното които не са по-чистоплътни от описаният индивид горе.

Аз съм си метълче, макар че не обличам черни тениски на групи... всъщност с такива спя (тениската с James Hetfield, о какви нощи сме имали заедно laugh.gif ) , ходя с металист (не е с дълга коса, бръсне се и се къпе редовно и не носи ластични или черни дънки, макар че пак слуша Metallica, Manowar, Black Sabbath и Machine Head) и 99% от приятелите ми са метъли. И въпреки това не се обиждам :) Забавно е, понеже реално има такива момчета и момичета метъли .

Редактирано от Serenity (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Айде стига глупости бе хора :) Естествено, че има и такива индивиди сред метълското общество, предимно от 14-18 годишна възраст. Едно ще ви кажа обаче - причината да не се къпят и да миришат не е в метъла :wors: Всъщност съм твърде убедена, че каквото и да слушаха и както и да се обличаха, те пак щяха да са си нечистоплътни.. приемете просто, че някои хора нямат навика да се къпят често :wors: Лично аз познавам и почитатели на техното които не са по-чистоплътни от описаният индивид горе.

Аз съм си метълче, макар че не обличам черни тениски на групи... всъщност с такива спя (тениската с James Hetfield, о какви нощи сме имали заедно laugh.gif ) , ходя с металист (не е с дълга коса, бръсне се и се къпе редовно и не носи ластични или черни дънки, макар че пак слуша Metallica, Manowar, Black Sabbath и Machine Head) и 99% от приятелите ми са метъли. И въпреки това не се обиждам :) Забавно е, понеже реално има такива момчета и момичета метъли .

Много си права.Браво.Сичко зависи от човека.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как може да те е срам от това, което си бил? Нидей уааааа...!

може може....мен миналото ме плаши cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
може може....мен миналото ме плаши cool.gif

Някой беше казал, че човек не трябва да съжалява за миналото или да се срамува от него (ама кой беше...?). И аз имам в компанията метъл с гола глава, един с малко по-дълга и всички други са си нормална като за момче прическа. Едно момиче и едно момче се обличат малко повече в черно (но не винаги), а всички другии си ходим с "цветни" дрехи. Това, че носим широки панталони съвсем не означава, че е заради музиката, а защото са по-удобни...Имайте малко повече чувство за хумор! Докъде ще стигне светът без смях?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой беше казал, че човек не трябва да съжалява за миналото или да се срамува от него (ама кой беше...?). И аз имам в компанията метъл с гола глава, един с малко по-дълга и всички други са си нормална като за момче прическа. Едно момиче и едно момче се обличат малко повече в черно (но не винаги), а всички другии си ходим с "цветни" дрехи. Това, че носим широки панталони съвсем не означава, че е заради музиката, а защото са по-удобни...Имайте малко повече чувство за хумор! Докъде ще стигне светът без смях?

работата е там,че миналото не може да бъде променено....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
работата е там,че миналото не може да бъде променено....

Именно: затова човек се учи от грешките си > става по-мъдър:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Именно: затова човек се учи от грешките си > става по-мъдър:)

ех че си...

то за мъдроста е ясно.ама трябва ли да парадирам с грешките си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ех че си...

Не но трябва поне да си ги разбрал и осъзнал ;)А дали да си ги признаваш си зависи от теб,но мъдроста пък значи че не се срамуваш от нищо,защото си се примирил с това какъв си бил :)

Та общо взето срама от миналото не значи никаква мъдрост,по скоро комплекси ;)

Редактирано от Morfey_A (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ех че си...

Ти сам каза, че се срамуваш, а можеше жъобще да не го споменаваш ;):yanim:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти сам каза, че се срамуваш, а можеше жъобще да не го споменаваш :yanim::yanim::wors:

за да съм честен,това е причината :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така, така! Хубаво е да си честен biggrin.gif

sad.gif така ако продължаваме ще ми резнат пак - пък тъкмо се нулирах cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване