Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам самсунг джи 5 Смених му тъча като го пусна стартира до едно положение и спира 

Изписва ми самсунг и  си примигва постоянно но не стартира  

защо според вас имам такъв проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото нещо не си направил както трябва. То ако това беше работа за всеки, нямаше да има сервизи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, yildiray написа:

Имам самсунг джи 5 Смених му тъча като го пусна стартира до едно положение и спира 

защо според вас имам такъв проблем

Занеси го на сервиз да го видят има проблем явно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, simple_girl написа:

има проблем явно

Има проблем да, но е на ниво проблем със самопреценката на възможности и знания. Още като се е захванал да сменя тъча сам, трябва да  е имал едно наум, че телефона заедно с новия тъч могат да поемат към вечните ловни полета. На клипчетата в тубата всичко изглежда лесно и по възможностите на всеки оптимист...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Joss Bomon написа:

Има проблем да, но е на ниво проблем със самопреценката на възможности и знания. Още като се е захванал да сменя тъча сам, трябва да  е имал едно наум, че телефона заедно с новия тъч могат да поемат към вечните ловни полета. На клипчетата в тубата всичко изглежда лесно и по възможностите на всеки оптимист...

Да прав си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, yildiray написа:

https://thedroidguy.com/2019/03/fix-samsung-galaxy-j5-gets-stuck-boot-screen-troubleshooting-guide-1073466

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
    • от Djem Imam
      Здравейте.Вчера си изпуснах телефона и се счупи екрана горе в левия ъгъл на телефона,работеше 1 ден без проблем но сутринта просто се изключи.Пробвах хард ресет и други комбинации със копчетата но не става.Когато пробвам да го включа почва да вибрира през 10 секунди за няколко часа,също така и от време на време издава някакъв странен звук точно като радиостанция,ако ме разбирате.Чак понякога ме стряска.Въпроса ми е дали трябва нов дисплей който е доста скъп за този модел или има друго решение,защото нямам излишни пари да го давам на сервиз да видят какво му има.А и ако си поръчм нов дисплей и се окаже че не е от дисплея ще е много тъпо...Някой ако е имал подобен проблем да сподели как го е оправил.Ще съм му много благодарен.Ето и снимка.

• от аm-аm
      Не е промоция, само хвърлям захранка. Като голямото коледно намаление, което, че е голямо - голямо си е, че е коледно - коледно е, ама не е намаление.
      Чета как се раздават салати и ракия на вересия, простотията е безплатна, и реших, като нищо не коства, като едновремешната тема за сираците, където думите бяха големи, а делата - никакви, да раздавам апартаменти и коли. Не, че на някой са му потрябвали коли. Те са като бижутата - само да пилят нервите на околните, а на собственика - двойно, но да го крие, защото му е по-важно, че и на другите ги пили. Реших да не раздавам здраве и щастие, защото тях всеки може да си ги купи или най-малкото да не ги прахосва, но съдейки по това, че масово ги купуват и масово ги прахосват, значи не са чак толкова важни.
      Всеки, който влезе в темата има по един 120 m2 апартамент, с изглед към центъра (не централните гробища, това е друга промоция) и една кола нов модел на 5 години каране и с масло за смяна, да не завиди някой, че всичко ви е наред.
      Ай наздраве!!!
    • от Антония Петрова
      Здравейте! Закупих си телефона втора употреба. И му дадох рутване на фабрични настройки. След като го рутнах стигнах до влизане в google акаунта си, но не ми позволи. И ми изписа, че трябва да въведа данните, с които е бил предишният собственик. И стигам само до там. :-( а не знам, какви са били старите данни. Та въпроса ми е как мога да оправя това? 
  • Дарение

• Добави ново...