Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

...мое лично мнение е че той вкарва колорит, да не споменавам колко съм се смял с ошашавените потребители, които за първи път се сблъскват с него.Понякога чистият изказ натоварва - мнението ми е пак автономно.Вярвам че немалко хора се дразнят от оня вид "заклети моралисти и перфекционисти", които неуморно следят за всеки препинателен знак или неволно допусната грешка.

Просто приемам че нещата могат да се кажат и по друг, забавен начин....  ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е. На мен ми идва малко лигаво, но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намаах са с виагра...:instanthit:

току-що, ncl написа:

Възможно е. На мен ми идва малко лигаво, но...

...лигаво..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мноо обичам теми "за или против", ма кой а тоа форумния Сленг? Дайте да го видим първо де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _слънце_ написа:

Мноо обичам теми "за или против", ма кой а тоа форумния Сленг? Дайте да го видим първо де.

Тоя, е незаконния брат на Наполеон III-ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _слънце_ написа:

Аз бих помолил да видим и извънфорумния Сленг също :topsecret2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

некой кат го открие да фарли светлина 

ас сам налегнал неколко гряха в момента ... даам го зает

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, weapons написа:

...мое лично мнение е че той вкарва колорит, да не споменавам колко съм се смял с ошашавените потребители, които за първи път се сблъскват с него.Понякога чистият изказ натоварва - мнението ми е пак автономно.Вярвам че немалко хора се дразнят от оня вид "заклети моралисти и перфекционисти", които неуморно следят за всеки препинателен знак или неволно допусната грешка.

Няма За и Против. Форумът е да се пише. Всичко друго вече няма значение в последните години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Против.

Ей така да съм опозиция.

Ако питате защо и да се аргументирам, друг път :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На времето френските олигарси за да се отличават от простолюдието така нацъкали разни букви и украшения във френския език .че днес които го учат доста се потят и зверят . Та и сега така. Всичко трябва да е в норма, СПОРЕД МЕН!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Емил Костов написа:

Няма За и Против. Форумът е да се пише. Всичко друго вече няма значение в последните години.

Първият сленг в човека , ако пренебрегнем ръмженето на неандерталеца , е "бебешкият" език - докато отраснат и се научат да говорят и разбират това което говорят....Т.е. е израз на умствена недоразвитост.....  :)

Следва да се съобразяваме с умствените възможности на подрастващите (без оглед на биологичната им възраст) , опитващи се да напишат нещо ....макар по някога е трудно да разбереш какво ти казва кравата , когато ти измучи насреща и те гледа с благ поглед , съзнаваща собствената си неопровержима значимост...по млеконадоя.....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, weapons написа:

Просто приемам че нещата могат да се кажат и по друг, забавен начин.... 

А дали ? За кого е забавен ? :(

....забавен е - в смисъл скорост , на забавено умствено развитие....:lol6:

Не го намирам за увеселителен , а по-скоро ограничен и жалък . Отразяващ духовна пустота.... ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам  какво обсъждаме ама съм твърдо ПРОТИВ.Аргументи много,най ми е кеф,когато нещата са правилни.Пробвайте да правите всичко по правилния начин,до колкото можете и ще се чувствате много готино,даже и до оргазъм може да стигнете 😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, by_chechi написа:

А дали ? За кого е забавен ? :(

....забавен е - в смисъл скорост , на забавено умствено развитие....:lol6:

Не го намирам за увеселителен , а по-скоро ограничен и жалък . Отразяващ духовна пустота.... ! :nono:

Защо е нужно така да изопачаваш думите на човека? Няма нищо забавно (а не забавено) в този начин на оригиналничене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Против.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Защо е нужно така да изопачаваш думите на човека? Няма нищо забавно (а не забавено) в този начин на оригиналничене.

А нали било забавно ! А сленга какво е , ако не е изопачаване в самостремеж към "оригиналност" (или просто недостиг на умствено развитие , или пък прогресивно затъпяване) ? :nono:

Никакъв сленг няма в поста ми . При това ясно е обозначено с " :lol6:" , т.е. да не се взема на сериозно .

Нужно е ! За осъзнаване на последствията ! За да не се превръщаме в нация от 80% дебили !!! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, weapons написа:

И аз съм ЗА.

Харесват ми отговорите, който усмихват и същевременно дават решение на въпрос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, by_chechi написа:

А нали било забавно ! Никакъв сленг няма в поста ми . При това ясно е обозначено с " :lol6:" , т.е. да не се взема на сериозно .

А сленга какво е , ако не е изопачаване в самостремеж към "оригиналност" (или просто недостиг на умствено развитие) ? :nono:

О! Това ли било Сленг... Мхъм

Аз си мислех че е бгбанда, на която вокала й се размаза с мотор.

После реших, че може да е нов американски самолет, и да се употребява като метафора за форумните "изтребители".

И за смеещата се глава не знаех, че е несериозен акцент.

Изопачаването и (заради) недостиг в умственото развитие (каквото и да значи това-кзт) взаимно не си помагат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Maleficient написа:

Изопачаването и (заради) недостиг в умственото развитие (каквото и да значи това-кзт) взаимно не си помагат 

Явното изопачаване , ясно и лесно "смилаемо" посочва деформациите . Подпомага умственото развитие и израстване ......

Т.е помагат си ! :)

Неявното се използва за манипулации и въвеждане в заблуда . Най-опасни за мисленето са неразличимите....(но това е друга тема)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти така предполагаш или имаш опит?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

Ти така предполагаш или имаш опит?

Не предполагам , а знам !

Чета съответни книги занимаващи се с проблема .....И се стремя да ги осмисля и разбирам ! :nono: 

Препоръчвам този метод на лично обогатяване .

Смея да твърдя и , че имам известен опит ....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Значи, ако прочетеш, че земята е плоска, то го и знаеш, защото решаваш, че осмислянето ти е на високо ниво.

Като прочетеш, че Спагетеното чудовище утре ще е на среща с Путин. Пак осмисляш и знаеш, че е напълно възможно И това, какво пък, Знанието е сила!

Невъзпитано ще пренебрегна препоръката, защото наследствено съм си лично богата и ... Няма на къде повече. Достатъчно ми е.

Моя опит е от неизвестните. Канеха го по разни предавания, но той срамежлив и така и не стана известен.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Maleficient написа:

...Невъзпитано ще пренебрегна препоръката....

Хайде пак горе

Разбира се - твоя си работа !

Проблемът е от древността известен : " На сила можеш да вземеш , на сила не можеш да дадеш ! " .

Примирявам се с божиите/ "божиите" закони ! Нямам проблеми със себе си ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване