Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

jipepe

RQ: Настройки за Siemens AL 21- MMS,WAP...

Препоръчан отговор

Привет на всички! Моля, ако някой е с този модел да ми помогне за настройките MMS,WAPи Internet стъпка по стъпка :ph34r:

На сайта на М-тел няма автоматични настройки за телефона, а със стандартните не мога да се справя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет на всички! Моля, ако някой е с този модел да ми помогне за настройките MMS,WAPи Internet стъпка по стъпка :speak:

На сайта на М-тел няма автоматични настройки за телефона, а със стандартните не мога да се справя. :wors:

misleh 4e sum edinstvenata,koqto nqma tezi nastroiki..zapo4vam da sujalqvam, 4e si go kupih...molq vi, ako nqkoi ima nqkakva informaciq za tezi nastroiki neka pi6e ..ot4aivam se ve4e sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
misleh 4e sum edinstvenata,koqto nqma tezi nastroiki..zapo4vam da sujalqvam, 4e si go kupih...molq vi, ako nqkoi ima nqkakva informaciq za tezi nastroiki neka pi6e ..ot4aivam se ve4e sad.gif

ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! :speak:

P.S. -Моля уточнете на кой мобилен опрератор сте.

С Уважение:

Редактирано от bankov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте ли пробвали да изпратите SMS със съдържание

neti на номер 1010 и след като получите SMS с настройките да ги запаметите като въведете 1234 за код?

Къде по-стари телефони на Siemens могат да се настроят по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не сте ли пробвали да изпратите SMS със съдържание

neti на номер 1010 и след като получите SMS с настройките да ги запаметите като въведете 1234 за код?

Къде по-стари телефони на Siemens могат да се настроят по този начин.

Благодаря много...но докато чаках ми хрумна по добра идея..аз съм на М-tel и просто се обадих на оператора си, помолих да ми изпрати настройките...и все пак благодаря... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...