Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

сваляне на оригинални дискове на ХДД

Препоръчан отговор

искам някои да ми каже с коя програма мога да си сваля оригинален диск на хдд като имидж само че искам да е 1кам1 пробвах с нерото напрабо да си го презапиша , но на 98 % ми казжа 4е има някаква грешка и с колкото и други програми да опитвам се не става пробвах с клонеЦД последната версия нестава с Алкохол120% и с него не става исобусер и с него не става .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
искам някои да ми каже с коя програма мога да си сваля оригинален диск на хдд като имидж само че искам да е 1кам1 пробвах с нерото напрабо да си го презапиша , но на 98 % ми казжа 4е има някаква грешка и с колкото и други програми да опитвам се не става пробвах с клонеЦД последната версия нестава с Алкохол120% и с него не става исобусер и с него не става .

<{POST_SNAPBACK}>

ми CLONE CD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен CloneCD, може да пробва и с Alcohol 120%, както и с много други програми, които сме споменавали във форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момчета нестава нито с cloneCD нито с Alokhol 120% нито с isobuser нито с UlstraISO дори и с Nero нестава да направя копие 1 към 1 не мога да направя имеидж фаел на 98 % ми изписва че има някаква грешка и ми пише че ще стане след 77 минути аз изчаках толкова време но пак нищо кажете ми какво да правя с някоя друга програма ли да пробвам нещо настроики ли има кадето да прескача грешките в алкохола видях че има такива отметки пробвах но нищо не стана моля ви помогнете ми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробваи с тази програмка : cdrwin

тя е специално за това да създаващ имидж от оригинален диск ..

http://www.goldenhawk.com/

това е официалната страница на продукта ако не си я опитал и нея до ся прочети за нея :)

успех ... :)

Редактирано от Orcun (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно да не би диска да е поразен физически?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с някой CD емулатор. Аз ползвам Fantom CD, в който има и възможност за създаване на image. Ако продължава да не става опитай на друг CD-ROM.

Редактирано от V12 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи пробвах с друго СД но пак сащата работа диска си е добре инсталира се от него но не мога да му направя имеидг фаел пробжах с виртуал СД 6.0.0.6 версия пак нищо не ставе ставе дума за една ссавремена българска енциклопедия на Габероф

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
значи пробвах с друго СД но пак сащата работа диска си е добре инсталира се от него но не мога да му направя имеидг фаел пробжах с виртуал СД 6.0.0.6 версия пак нищо не ставе ставе дума за една ссавремена българска енциклопедия на Габероф

<{POST_SNAPBACK}>

Аз продължавам да твърдя, че диска ти е поразен физически, пробва ли да го тестваш с някоя програма за грешки и физически повреди.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да твърдя, че диска ти е поразен физически, пробва ли да го тестваш с някоя програма за грешки и физически повреди.

Не е от диска. Знам я тази енциклопедия, имаше някаква неприятна защита... Едни клиенти си я купиха, ако имам време тези дни ще мина през тях и ще пробвам да видя с какво се копира...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С CloneCD съм правил имидж на Gaberoff, ама не си спомням кои опции му бях пуснал - skip bad sectors, ей-такива, но стана!

Редактирано от Crash Override (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Pavlik

Cпециално на CloneCD и FantomCD няма неподвластен софт.Прехваления от Sony защитен албум на Селин Дион и двете програми го "изкъртиха" за има няма 10 минути.Кой и да е PS 2 пак на Sony ги мачка като валяк за 10 минути.Аз съм съдирал с отверка покритие на диск хей така за в полза на науката и имиджа става.

NFS2 го копира за 27 минути при мен и това зависи от самата машина,така че дай време на на въпросния габерофф.Като чета си с революционна версия 6.х нещо си, а аз си карам още с 3.4.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някои пробва ли , а и коя е най-новата версия на тоя ФАНТОМ СД и не разбрах с клонеСД ще стане ли обаче трябва да изчакам или??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване