Премини към съдържанието
Stoicho.k7

Подредба на телевизионни канали с STB устройство Nexbox A95X - NET 1

Препоръчан отговор

Здравейте,

Незнам дали пускам темата на правилното място. Ако не е в правилния раздел, се извинявам и моля да бъде преместена.

Преминах на Интерактивна телевизия и интернет от NET1. Устройството, което използвам за телевизията, закупих от тях - STB устройство Nexbox A95X Amlogic S905X

Искам да подредя телевизионните канали, както преценя аз. Проблема е, че вече няколко дни, се опитвам да намеря опцията/бутона/настройката за подредба на каналите, но такова чудо не намирам. Нито в менюто, нито под формата на приложение, нищо..

Има ли как при този доставчик с това устройство, да се подредят телевизионните канали? Някой сблъсквал ли се е с този проблем?

Иначе ще ходя до офис на NET1, ако не намеря решение, директно ще питам тях. Просто ако е нещо елементарно да не бия път..

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да ги подредиш. Просто ги гледай и това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Stoicho.k7 написа:

Искам да подредя телевизионните канали, както преценя аз. Проблема е, че вече няколко дни, се опитвам да намеря опцията/бутона/настройката за подредба на каналите, но такова чудо не намирам. Нито в менюто, нито под формата на приложение, нищо.

Oтиди и ги питай все пак, ако наистина не може да се подредят аз не бих бил абонат на този оператор.

На Булсат Фюжан приемника също не можеше да се подреждат каналите и това беше една от причините да ги сменя с друг оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Stoicho.k7 написа:

Здравейте,

Незнам дали пускам темата на правилното място. Ако не е в правилния раздел, се извинявам и моля да бъде преместена.

Преминах на Интерактивна телевизия и интернет от NET1. Устройството, което използвам за телевизията, закупих от тях - STB устройство Nexbox A95X Amlogic S905X

Искам да подредя телевизионните канали, както преценя аз. Проблема е, че вече няколко дни, се опитвам да намеря опцията/бутона/настройката за подредба на каналите, но такова чудо не намирам. Нито в менюто, нито под формата на приложение, нищо..

Има ли как при този доставчик с това устройство, да се подредят телевизионните канали? Някой сблъсквал ли се е с този проблем?

Иначе ще ходя до офис на NET1, ако не намеря решение, директно ще питам тях. Просто ако е нещо елементарно да не бия път..

Благодаря.

На Фюжъна на Булсат имаше фав листа и там си ги редиш както искаш потърси такова чудо и при теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

На Фюжъна на Булсат имаше фав листа и там си ги редиш както искаш потърси такова чудо и при теб

Тая фав листа от кога е ?

До 2017г края имаше единствено меню "Любими канали" където можеше да се подреждат около 50 канала които след 2 дена се бъгваха и подредбата се нулираше 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Тая фав листа от кога е ?

До 2017г края имаше единствено меню "Любими канали" където можеше да се подреждат около 50 канала които след 2 дена се бъгваха и подредбата се нулираше 

Да това беше "Любими канали" та да не би и при него да така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Да това беше "Любими канали" та да не би и при него да така?

Може и при него да има нещо подобно.

Само да се надява да не е както беше при Фюжана (сега не знам дали има промяна) от 200 канала подреждах около 50 толкова позволяваше менюто любими канали и след това само се нулираше.

Пълна скръб бяха тия Фюжъни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с нет1 от 2012г, но досега не ми е минавало през ума, че мога да ползвам и тази услуга, но като гледам нещо излиза по-скъпо отколкото пакет 75 на който съм в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, PigManu написа:

Oтиди и ги питай все пак, ако наистина не може да се подредят аз не бих бил абонат на този оператор.

На Булсат Фюжан приемника също не можеше да се подреждат каналите и това беше една от причините да ги сменя с друг оператор.

Аз съм с булсат фюжън и каналите се подреждат както ти харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, dimi073 написа:

Аз съм с булсат фюжън и каналите се подреждат както ти харесва.

До 2017г края не беше така, една от причините да се преместя на друг оператор.

Сателитните им HD приемници бяха безпроблемни и като меню и като всичко.

С Фюжън приемниците се издъниха тотално. Да не говорим че прекратиха отношенията с HBO, не ми се изреждат издънките им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Предлагам интенет тв, всички БГ програми, мн чуждестранни канали,всички платени канали за спорт и филми,документални и детски канали.Тряба Ви, андрид или Линукс пиемник , като MAC 250, и при този Линукс примник ползвате субтитрите на 100 пр, Няма засичане, няма главоболия, само ми  трябва Mac адреса на приемника. Има и канали за възрани.

Редактирано от balki65
допълнание (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.