Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Един студент се прибирал късно вечерта от дискотека и решил да мине на пряко през едно паркче.Но за беда там го нападнал един бандит и му казал :"Дай парите!".Студента му отговорил :"Нямам пари връщам се от доскотека" бандита му казал :"Не се ебавай - давай парите!!!",а студента му отвърнал :"Абе човек нямам никакви пари - връщам се от дискотека всичко съм похарчил!!!".През това време близо до паркчето минавала една патрулка.Полицаят дочул виковете и стрелял няколко пъти във въздуха.Бандита се уплашил и избягал.Студента благодарил на полицая и му казал :"Спаси ми живота,благодаря ти много,ама не знам как да ти се отблагодаря.От дискотека се връщам всичко съм похарчил,ама имам тука два лева...аиде вземи ги че нямам друго!" И полицая нали е полицай - взел ги.Чудил се той какво да си купи,чудил се и накрая си взел едно фишче за тотото и взел че спечелил джакпота.Оставил си фиша на камината и отишъл той в службата хвърлил пистолета и значката и казал :"Аз цял живот съм работил - сега ще живея!".Прибрал се полицая в тях си и какво да види - ?! - синът му си свил цигара от фиша(още не бил взел наградата),седнал пред камината и си я пуши.Полицаят много се ядосал,ударил сина си,той паднал,ударил си главата в ръба на камината и умрял на място.През това време жената на полицая,която къпала детето,дочула викове и отишла да види какво става.Като видяла сина си мъртъв получила инфаркт и умряла.Бебето - не можело да плува и се удавило.Като видял че цялото му семейство е мъртво полицая взел един пистолет и се гръмнал в главата.През това време на балкона на деветия етаж в отстещния блок един човек си поправял двигателя на колата.Куршумът прелетял до там и убил човека а двигателя почнал да пада на долу.През това време под балкона минавала една жена с детето в количката.Двигателя паднал върху жената и я убил.Количката тръгнала по инерция по баира на долу и изкочила на главния път точно пред един камион,превозващ ламарина,който през това време минавал от там.Като видял количката с детето шофьора се паникьосал,завил рязко,но не успял да не згази количката и на всичкото отгоре се блъснал в едно дърво и умрял на място.Ламарините тръгнали по инерция на долу.През това време в детската градина десет дечица с даскалката си мият ръцете за обяд.Ламарините минали през главите на децата(и ги убили) и през кръста на даскалката.За нея все още имало шанс да оцелее.Дошла линейката натоварили учителката и потеглили към болницата.Пътя към болницата минавал през релсите,по които щял да минава експреса Варна - София.През това време по този път минавало едно магаренце и един мотоцоклетист с зелена каска.Като чуло изсвирването на приближаващия влак магарето се стреснало,скочило,захапало залената каска на мотоциклетиста,тя хвръкнала и ударила ръчката за смяна на посоката на релсите.Точно в този момент влака и линейката минали и станала една голяяяяма катастрофа.99% процента загинали останалите били тежко ранени...

През това врем в Тихия океан си плувкал един кораб спокойно като "Титаник".Тогава по радиото съобщили за катастрофата на влака.Капитана като чул за нея получил инфаркт и умрял тъй като във влака пътували жена му и децата.Кораба останал без управление,оъклонил от курса и се блъснал в една руска атомна подводница.Руснаците помислили че ги нападат и отвърнали на удара.Зародила се война.Американците на свой ред и те се намесили и станала тя една...Направо Третата световна война!...

И какъв е изводът от всичко това?...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
няма извод а ма е готино

<{POST_SNAPBACK}>

аааа,има има извод... :yanim::)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извода е че в основата на всичко са студентите biggrin.gif. Ако не беше той нищо нямаше да се случи. :bye:

П. П. И аз съм бил такъв ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извода е - всичко в този свят си има причина и следствие. Мислете преди да направите нещо, защото последствията могат да бъдат страшни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами не искам да ви разочаровам,ама не е нито един от тези изводи...обаче Tiger е близко... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе извода незнам какъв е, ама по времето на Титаник не е имало български спортен тотализатор.....Следователно изводът е, че когато нещо трябва да се случи, то непременно се случва в най-лошият му вариант (Из Законите на Мърфи)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извода е, че полицаите не трябва да вземат пари от студентите  :)

<{POST_SNAPBACK}>

горещо,горещо... :rolleyes:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
,7.02.2005г. в 18:32]От дискотека се връщам всичко съм похарчил,ама имам тука два лева...аиде вземи ги че нямам друго!"

И какъв е изводът от всичко това?...

<{POST_SNAPBACK}>

Това е небивалица... след дискотека студент да има 2 лева? :nono

Не зная такъв случай!

Редактирано от SOLAR (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е небивалица... след дискотека студент да има 2 лева? :nono

Не зная такъв случай!

<{POST_SNAPBACK}>

Т.е. искаш да кажеш, че изводът е, че историята е измислена cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извод:Корена на всички злини са парите(алчността). ;) И се замислете,когато решите да правите нещо "на пряко". cool.gif

Редактирано от ugio (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен извода е 4е полицая не трябжа да зима пари от някой които е спасил за6тото все пак е полицай и това му е работата за това му пла6тат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извода е, че трябва да си харчите абсолютно всичките пари, когато сте на дискотека.

Нали помните историята за студента, който се прибира ужасно пиян и майка му го пита :

- Сине, защо не пи, докато ти беше сладко ?

А той отговаря :

- Защото свърших парите !

Ето, това е пример за подражание ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха, Karlos добре! Аз само така. ;)

Обаче мисля, че всички грешите. Извода е зелено на жълти точки. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления !Хубав извод cool.gif !! Много вярно си се изразил ;)

То беше обявено че толкова малко колкото трептенето на крилото на пеперуда нещо може безусловно да причини тайфун по средата по света.

Теория за хаос

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Поздравления !Хубав извод  cool.gif  !! Много вярно си се изразил  ;)

То беше обявено че толкова малко колкото трептенето на крилото на пеперуда нещо може безусловно да причини тайфун по средата по света.

Теория за хаос

<{POST_SNAPBACK}>

Хахаха...

"Казано е, че и толкова малко нещо като трептенето на крилото на пеперуда може да причини тайфун в половината свят" - Теория на хаоса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми звучи нещо като 3та серия на Final Destination:P

Извода..извода е не минавайте напряко!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.е. искаш да кажеш, че изводът е, че историята е измислена cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Просто небивалица.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз ще ви кажа само едно - V12 позна какъв е извода,а той е : "НИКОА НЕ ДАВАЙ ПАРИ НА ПОЛИЦАЙ!" :P:wors::down: Браво,поздравления - ти спечели голямата награда - седем дневна почивка в село Марково! хахахахх...ама да ви кажа честно и другите изводи бяха много cool :hush::) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване