Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

:P Браво!Аз пък си мислех,че ако студента не е мал 2 лв всичко е щяло да си бъде наред... :bye: Редактирано от regiii (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Ами аз пиша доста късно ... ;) Но... защо пък не.. biggrin.gif Според мен извода от историята е:

Като спечелиш от тотото си пази фиша много добре и второ- първо вземи парите и после напускай работа... biggrin.gif:clap:

Но даамм :) "Никога не давай пари на полицай !" biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен изводът е: НЕ ЛЪЖИ!

Ако студентът още в началото беше си дал 2-та лева на крадеца, то нямаше да има какво да даде на полицая и нямаше...бла-бла-бла..

Но пък със сигурност щеше да последва друго продължение на историята, но кой може да каже дали по-добро?!

Напълно съм съгласна със Styx и като четох разказа се сетих за едно филмче ( The butterfly efect ), което започва с тази прословута Теория на хаоса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е болна история написана от болен мозък...Изводът до който всеки се бори да достигне,а някои вече са достигнали според мен струва "твърде скъпо"... Олял цялата история с кръв заради пари- пълна бездарщина....

Редактирано от dindi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е болна история написана от болен мозък...Изводът до който всеки се бори да достигне,а някои вече са достигнали според мен струва "твърде скъпо"... Олял цялата история с кръв заради пари- пълна бездарщина....

Напълно подкрепям! Извода е, че като чета 20 реда пълни с кръв и нещастие ще си загубя времето и хубавото настроение и другия път ще знам да спра на втория ред!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе мацета стига сте писукали кат пиленца! Ко толкова - все пак това е един вид творчестФо! Имат мерак дапишат младежите - подкрепям с особено мнение :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май всички разбраха по важния извод...

А сега една истинска история:

16 годишно момче взима колата на родителите си без разрешение, за да му дадат урок, те го предават на полицията и от там се стига до съд, и го осъждат на затвор. На път към затвора момчето е в една и съща кола с двама престъпници. Скарват се за нещо и двамата престъпници нападат момчето и то умира.

Я кажете ми какъв е извода от тази история? angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извода е стига сте чели глупости, ами пийте една голяма и наздраве!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извод:Корена на всички злини са парите(алчността). :sobbing: И се замислете,когато решите да правите нещо "на пряко". cool.gif

По-скоро липсата на пари е корен на всички злини. Парите сами по себе си не са свързани пряко с простотията на хората. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извода е : Живей си живота,но знай,че всичко е сързано, и каквото и да направиш,ще има последствия.Така че бъди добър,прави добро и всичко ще е ок.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
' date='7.02.2005г. в 19:32' post='26615']...През това време на балкона на деветия етаж в отстещния блок един човек си поправял двигателя на колата.Куршумът прелетял до там и убил човека а двигателя почнал да пада на долу.През това време под балкона минавала една жена с детето в количката.Двигателя паднал върху жената и я убил...

И какъв е изводът от всичко това?...

Все тъпотии бях слушал ама чак пък да си оправяш двигателя на колата на 9-тия етаж и дори да го изпуснеш, като че ли си го бил подпрял на перилата на терасата. ти виждал/а ли си двигател на кола някога. И какъв е изводът ли?! "НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ЧЕТЕЙКИ ГЛУПОСТИ!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване