Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Бихте ли ми препоръчали телефон до 430 лева, за предпочитане самсунг. Ще се ползва за музика, игри, снимки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този бюджет влиза Galaxy A7. Не е лош като за бюджетен клас телефон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не че нещо но трудно ли е да влезеш в Зора/Техмарт и т.н да дадеш филтър от 400 до 450 и да видиш какво предлагат на пазара ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! По-добре си вземи някой китайски телефон, много са добри и с добри показатели.....и....евтини....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.04.2019 г. в 17:33, Person написа:

Здравей! По-добре си вземи някой китайски телефон, много са добри и с добри показатели.....и....евтини....

Според мен в момента ако решиш да си вземеш Самсунг плащаш 200 лева за МАРКАТА и 230 лева за ХАРДУЕРА(самия телефон)!п.п От големите производители само самсунг си позволиха да слагат в телефоните си "легендарния" проц a33....а и софтуерната поддръжка на евтините samsung-и е под-всяка критика..или изобщо липсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.08.2019 г. в 17:17, Anjel Dimitrov написа:

В никакъв случай не си давайте парите за това чудо-това не е добрата стара motorola!това лайно е на lenovo-т.е липсваща софтуерна подръжка,а android 9 наистина си заслужава,ама до средата на миналия месец тая моторола не го е получила!!!!!nokia 3,един супербюджетен телефон е с  9-та от 2 месеца.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Илиян Делчев написа:

В никакъв случай не си давайте парите за това чудо-това не е добрата стара motorola!това лайно е на lenovo-т.е липсваща софтуерна подръжка,а android 9 наистина си заслужава,ама до средата на миналия месец тая моторола не го е получила!!!!!nokia 3,един супербюджетен телефон е с  9-та от 2 месеца.........

Да но мислех да си взема Нокиа -3.2 и се запознах със собственик на такава Нокиа и собственика ми се оплака и ми показа как цепи дори за фейса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anjel Dimitrov написа:

Да но мислех да си взема Нокиа -3.2 и се запознах със собственик на такава Нокиа и собственика ми се оплака и ми показа как цепи дори за фейса...

1.Вземи прочети в gsmarena,xda,4pda  отзиви за motorola и lenovo изобщо!2.Nokia 3 я дадох просто като пример как някои фирми си поддържат дори евтините продукти.3 Да сравняваш характеристиките на тел. за 240 и 400+ е меко казано некоректно!4 Като работиш за фирма разпространяваща тия жалки посмъртни "деца" на MOTOROLA поне си го признай....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Илиян Делчев написа:

1.Вземи прочети в gsmarena,xda,4pda  отзиви за motorola и lenovo изобщо!2.Nokia 3 я дадох просто като пример как някои фирми си поддържат дори евтините продукти.3 Да сравняваш характеристиките на тел. за 240 и 400+ е меко казано некоректно!4 Като работиш за фирма разпространяваща тия жалки посмъртни "деца" на MOTOROLA поне си го признай....

Не работя за Моторола ,а просто я имам и съм много доволен.Актуализациите за Самсунга ми дойдоха едвам оня ден,такаче защо да не почакам и за Моторолата.За сега с моторолата съм с Андроид 8 ,на Самсунга от вчера на Андроид 9 .По между другуто не можах да си инсталирам на Самсунга Андроид 9 ,защото не му бях изчистил излишните кеш-памети...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anjel Dimitrov написа:

Не работя за Моторола ,а просто я имам и съм много доволен.Актуализациите за Самсунга ми дойдоха едвам оня ден,такаче защо да не почакам и за Моторолата.За сега с моторолата съм с Андроид 8 ,на Самсунга от вчера на Андроид 9 .По между другуто не можах да си инсталирам на Самсунга Андроид 9 ,защото не му бях изчистил излишните кеш-памети...

Чакай си,аз от 2014 чакам обещани от леново актуализации...И не съм само аз,и не само за тоя модел е така.....Lenovo имаха шанс да станат №1 при мобилните устроиства,ха познай защо се провалиха?!п.п И какъв е тоя самсунек че чак сега получава адроид пай-супербюджетната nokia 3 го получи преди не по-малко от 2 месеца,а бюджетната nokia 5 от 6 месеца е с 9-та.?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Илиян Делчев написа:

Чакай си,аз от 2014 чакам обещани от леново актуализации...И не съм само аз,и не само за тоя модел е така.....Lenovo имаха шанс да станат №1 при мобилните устроиства,ха познай защо се провалиха?!

Може ,не знам ,само препоръчвам защото съм много доволен,а и с тези характеристики на тази цена това е .По межди другото за моторолата само актуализациите за сигурност ми идват,а за надстройката до Андроид 9 не знам кога и дали изобщо ще дойдат ,но и осмицата ме устройва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Може ,не знам ,само препоръчвам защото съм много доволен,а и с тези характеристики на тази цена това е .По межди другото за моторолата само актуализациите за сигурност ми идват,а за надстройката до Андроид 9 не знам кога и дали изобщо ще дойдат ,но и осмицата ме устройва...

Защото не си работил с 9-та!5,7,7.1, и донякъде 8 могат да се борят с 4-та за титлата "най-скапана версия на адроид"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Илиян Делчев написа:

Защото не си работил с 9-та!5,7,7.1, и донякъде 8 могат да се борят с 4-та за титлата "най-скапана версия на адроид"

8-мица си е идеална ,всичко върви перфектно,работя с 9 -та от един ден и добре е ,но запитването е за телефон до 430 ,и нокиа може да имат новия андроид ,но камерите са им никакви и екраните за бюджетните телефони не са Фулл ейдж ди,а моторолата ,която препоръчвам ,снима супер,има супер екран и не цепи при игра какво повече ?а ,и издръжлива батерия дето кара един ден на почти пълно натоварване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...