Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не мога да си спомня в частност дали съм получавал доклад точно от Вас, но със сигурност получавам доклади ежедневно. Само това мога да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

car!!!! Бутона ти "ДОКЛАДВАЙ" навярно работи, защото миналата вечер получих съобщение от теб. А после чрез лично съобщение те уведомих за случая. Надявам се, че си спомняш. С уважение:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, от къде си сигурен, че работи аз бях докладвал в една няколко теми, в който човека е нарушил няколко правила едновременно с един пост. След няколко дни какво виждам темата си стой в раздела вместо да е в затворени теми. И чак когато пратих "лично съобщение" до човек от екипа на калдата и тогава се затвориха и все пак оставам с впечатлението, че не работи ти лично получавал ли си доклад от мен. Е явно не си.

При "Доклад" модераторите и потребителите имащи право да редактират темата получават "Лично Съобщение" за докладваната тема или пост. Някак си глупаво е да мислиш, че уведомявайки ги чрез "Лично Съобщение" е по - различно от това да използваш функцията "Докладвай", която също им изпраща Лични Съобщения. Няма логика едно да работи а другото не след като напрактика са едно и също нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е все пак разликата е такава, чрез лично съобщение трябва да пратя на всички "форум модератори" лично съобщение със проблема които е възникнал, докато при доклад автоматично се получава към форум модератори. А пък, ако няма такива до "глобалните модератори" и "админстратори" разликата е очевидни. А при лични съобщения трябва да пращам на всеки по отделно това ли го имате за глупаво. А и при доклад личното съобщение винаги пристига дори и да ви са пълни папките и мастото оставащи за лични съобщения по този начин се избягва възможноста от неполучаване на съобщение.

Редактирано от car (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е все пак разликата е такава, чрез лично съобщение трябва да пратя на всички "форум модератори" лично съобщение със проблема които е възникнал, докато при доклад автоматично се получава към форум модератори. А пък, ако няма такива до "глобалните модератори" и "админстратори" разликата е очевидни. А при лични съобщение трябва да пращам на всеки по отделно това ли го имате за глупаво.

Не разбрах .. това което казваш те затруднява или улеснява ? Хората не са измислили топлата вода за си я подгряваш на котлончето. Ще ти го кажа по - простичко: За да улесниш и нас и теб просто използвай бутона "Докладвай". а дали той работи ли не остави ние да се тревожим за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не .. Не мисля, че форума трябва да е изцяло IT насочен. Това е форум - следователно се срещат и дискутират всякакви проблеми...

Благодаря! Аз имам интереси в IT сектора, но само за непрофесионален съвет бих се обърнала към потребителите от форума. Знам ли аз кой какъв е и дали само се прави на разбиращ! Относно раздел "Веселба" (сега "Празни приказки") - точно той ме привлече да се регистрирам в kaldata. В ежедневието си имам нужда от разтоварване, което получавам тук във формата на забавен спам. Мисля си, че непречи на никого този раздел. Ако се премахне той, "Смях" и "Всичко останало", ами лично мен няма да има какво да ме задържа тук. В останалите теми само се спори кой прав и кой крив, като включвам и себе си в кюпа. Дори в някой теми може да се пускат залагания кога модератора ще се намеси и ще я затвори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не .. Не мисля, че форума трябва да е изцяло IT насочен. Това е форум - следователно се срещат и дискутират всякакви проблеми. И въпреки, че потребителя е попаднал в IT сайт той може да има и различни въпроси от тази насоченост. За пример мога да ви дам стотици сайтове с форуми, който обхващат тематики доста по - широки от предназначението на самите сайтове, но ще ви дам само един пример: http://forum.abv.bg/ - Защо си мисля, че според вашите тези там трябва да се виждат само теми и форуми от сорта: - Колко ви е голяма пощата, - Колко регистрирани пощи имате и т.н. Но не "о боже" там има форуми като: "Политика", "Спорт", "Религия" и "Право" - ужас ... предлагам в знак на протест всички дружно да си затрием пощите в abv.bg.

А защо всички форуми трябва да са като този на abv.bg или data.bg :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо всички форуми трябва да са като този на abv.bg или data.bg :wors:

А защо пък във форума трябва да има само разделите, които ти искаш и от които се интересуваш ти персонално ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих добавил раздел "История".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости sarazin

Да се махнат незабавно разделите Политика и Новини, за да се пресекат опитите на разни подривни елементи да пропагандират упадъчните си идеи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение, което нямам представа дали е възможно да се осъществи, но много бих искал по някакъв начин горе в менюто "Последно във Форумите" да може да се настройва от профила на потребителя от кои теми или раздели иска (не иска) да вижда последните постове. Така хората ще виждат само това във форума което ги интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...в менюто "Последно във Форумите" да може да се настройва от профила на потребителя от кои теми или раздели иска (не иска) да вижда последните постове.

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам на мен тази тeмa ми се струва излишна.Ми нали самата категория " Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта" е отрупана с предложения и отговори...аз каквото съм имал да казвам съм го направил в отделни теми там.И сега трябва да давам

Copy-Paste

ли... :ph34r: ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам често и друг форум и като пишех в този веднага ми направи впечатлени че няма меню (опция) прикачи файл (при другият форум който използвам са дали възможност да се прикачват файлове до 8MB). Знам че може би веднага ще изкарате куп причини от рода на - ще се използват за разпространение на пачове, кракове, mp3, нямаме място на сървъра, безплатните сървъри за какво са... - става дума за качване на картинки.Да се ограничи качването само до картинки например - как ви се струва като идея и без това като гледам, ако не е в музикалният раздел или в раздела за софтуер най-често photo ни трябва.. P.S. - 8MB e oщият размер на файловете който могат да бъдат прикачени - нпр това са 10 картинки по 800КB

Редактирано от Enei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не .. Не мисля, че форума трябва да е изцяло IT насочен. Това е форум - следователно се срещат и дискутират всякакви проблеми.

Радвам се да го чуя, защото още от самото начало бях останал с впечатлението, че е изцяло ИТ насочен. Аз и така попаднах тука, да си решавам ИТ проблемите. Признавам че хората бях доста отзивчиви и ми помогнаха, за което благодаря на всички тях. Честно казано главно това ме мотивира да се поразгледам из форума тук, но не това ме задържа. По-късно открих чара на другите подфоруми и най-вече на кино, музика и спорт (голяма страст) където чета всички теми с удоволствие. За мен е чудесно че има всякакви хора, а не само Ит специалисти, защото без другите форуми щеше да бъде доста скучно. Който има технически познания да помага и дискутира в Ит сектора. аз лично не се наемам да давам съвети там, защото знам че има доста по-компетентни от мен в тази насока. Но ако стане дума за кино, музика и спорт съм винаги насреща. Все пак за някои хора е по-важно да намерят дадена песен или филм ;). Така че радвам най-после да разбера насочеността на форума.

И тъй като имах едно предложение, на което май никой не обърна внимание, ще си позволя да го постна и тук:

Тъй като юристите в този форум с оказаха не един-двама и от време на време се дискутират теми от това естество, ми хрумна идеята за подфорум 'Право', `само за юристи` или ...

Мисля че cxванахте идеята :)

Мерси.

едит: и още нещо, доста теми в тези подфоруми не са си на мястото или по-скоро са в други раздели.

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... по някакъв начин горе в менюто "Последно във Форумите" да може да се настройва от профила на потребителя от кои теми или раздели иска (не иска) да вижда последните постове.

Така хората ще виждат само това във форума което ги интересува.

Горещо подкрепям идеята ! Така на човек няма да му се налага да изчита няколко страници с мнения, примерно в "празни приказки" за да отсее последните мнения по няколкото интересуващи го теми... Само не ми казвайте, че абонамента върши същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се да го чуя, защото още от самото начало бях останал с впечатлението, че е изцяло ИТ насочен. Аз и така попаднах тука, да си решавам ИТ проблемите. Признавам че хората бях доста отзивчиви и ми помогнаха, за което благодаря на всички тях. Честно казано главно това ме мотивира да се поразгледам из форума тук, но не това ме задържа. По-късно открих чара на другите подфоруми и най-вече на кино, музика и спорт (голяма страст) където чета всички теми с удоволствие. За мен е чудесно че има всякакви хора, а не само Ит специалисти, защото без другите форуми щеше да бъде доста скучно. Който има технически познания да помага и дискутира в Ит сектора. аз лично не се наемам да давам съвети там, защото знам че има доста по-компетентни от мен в тази насока. Но ако стане дума за кино, музика и спорт съм винаги насреща. Все пак за някои хора е по-важно да намерят дадена песен или филм ;). Така че радвам най-после да разбера насочеността на форума.

И тъй като имах едно предложение, на което май никой не обърна внимание, ще си позволя да го постна и тук:

Тъй като юристите в този форум с оказаха не един-двама и от време на време се дискутират теми от това естество, ми хрумна идеята за подфорум 'Право', `само за юристи` или ...

Мисля че cxванахте идеята :question:

Мерси.

едит: и още нещо, доста теми в тези подфоруми не са си на мястото или по-скоро са в други раздели.

Има една важна тема, в която всеки може да даде предложение къде да бъде преместена дадена тема. Можеш да пишеш там по всяко време (дори си го правил). Ето и темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако някой раздел не ви харсва като тези които предложиха за махане като например други и развлечения и свободно време на всеки горен десен ъгъл има бутона Публикувано изображение натискате го и няма да виждате нежелания за вас раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се махнат незабавно разделите Политика и Новини, за да се пресекат опитите на разни подривни елементи да пропагандират упадъчните си идеи.

Упадъчни идеи винаги ще има.Иначе в спора се ражда истината.Във форума има доста хора които са над 15 години и се интересуват от политика.От друга страна политиците не винаги взмат правилните решения което пък поражда споровете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако някой раздел не ви харсва като тези които предложиха за махане като например други и развлечения и свободно време на всеки горен десен ъгъл има бутона Публикувано изображение натискате го и няма да виждате нежелания за вас раздел.

А тези, които преглеждаме форума с "Вижте новите мнения" - знаеш ли колко заглавия минават през очите ни докато намерим тези, в които можем да помогнем на някой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали бих променил нещо тук, но ако бях глобален мод сЪс сигурност щях да си отговоря на личното сЪобщние. :)

Споделете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделете.

Не бях си прочел всичките лични съобщения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, Аз имам следните предложения : 1. Да се не се трият постове. Ако някой нещо е сгафил да се маркира съответния пост като непристоен, а от долу да се напише какво наказание е сполетяло съответния потребител за думите му. Така няма да се губи нишката на разговора и всеки ще знае, какво ще последва при подобен род поведение. Налице ще е възпитателния ефект; 2. Всеки потребител да се абонира за последните мнения които желае да вижда. Целия този iframe отгоре ми се вижда ненужен, но който иска да си маркира последните новини (от раздела(ите), който обича) и да си ги гледа; 3. Да се даде право на анонимни потребители да коментират новините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.