Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как така "все ми изскачат"!? :speak: Възможно е несъзнателно преди това да си кликнал там... :yanim: Те самички не изскачат.

Голяма част от хората използват "Вижте новите мнения"

Та няма начин въпросните теми да не се окажат пред очите ти и да не трябва да си проправиш път през тях докато не намериш тези, които те интересуват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всеки раздел има една мъничка чертичка в дясно-кликаш на нея, и разделите които не те интересуват се скриват. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да добавя и аз още нещо по въпроса с краковете и т.н. iovi, ти и хората които мислят като теб, разберете, че този сайт си има собственик, който е преценил, че в неговата собственост няма да толерира кракове и др. подобни!Това е положението и се съгласете, че всеки има право да определя "правилата на играта" в неговата собственост!

Съвсем нормално е. И аз съм на същото мнение. Ако сайта беше мой и аз щях да забраня кракове пачове и тем подобни. Все пак са незаконни и никой не би си сложил главата в торбата. Пък и не е трудно да се намерят такива без да се ползва сайта.

Нищо лично...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та няма начин въпросните теми да не се окажат пред очите ти и да не трябва да си проправиш път през тях докато не намериш тези, които те интересуват

В такъв случай като се интересуваш само от определени форуми другите ги скриваш и наблюдаваш само тези, които искаш. Малко неудобно, но пък няма "досадни" форуми. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, някои потребители пък се интересуват от тези раздели. Защо тук не съм прочел нищо против разделите за музика и филми? Те също не са по тематиката на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, някои потребители пък се интересуват от тези раздели. Защо тук не съм прочел нищо против разделите за музика и филми? Те също не са по тематиката на сайта.

Защото там няма теми с по няколко десетки хиляди поста, които ти излизат най-отгоре на всяка кръгла минута. Както и да е - много се отклонихме вече :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво бих променил? Ами бих премахнал системата за репутация. Лично мнение. :yanim: Знам, че е дискутирано, просто го споменавам по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на Поиск за разбирането, Сталик, аз наистина натискам бутона за новите мнения и ми излизат постоянно най-отпред такива теми, за които споменах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Краковете и серийните номера може да се предлагат и по завоалирано (някак си) , както казваше Георги Мамалев "Прибирам се в къщи и телефона ми звъни някък си така, международно му"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на Поиск за разбирането, Сталик, аз наистина натискам бутона за новите мнения и ми излизат постоянно най-отпред такива теми, за които споменах.

Уви, има хора които се интересуват от това и научават по нещо всеки ден от тези раздели. Така например има и раздел за поезия и лично творчество.

Не знам дали няма техническа възможност темите от определени раздели да се филтрират и да не се показват при преглед на нови мнения. Ще трябва да попитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Краковете и серийните номера може да се предлагат и по завоалирано (някак си) , както казваше Георги Мамалев "Прибирам се в къщи и телефона ми звъни някък си така, международно му"

Моето последно предложение беше точно това, да се разреши поне запитването за такива, а ако някой иска да помогне, може да го направи и извън kaldata. Но както и да е, видяхме мнението на политиците тук и както казаха вече, или сме съгласни с това, или да хващаме пътя. На мен лично страницата и така ми харесва и ще продължа да я посещавам. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам-може.На ЛС.Аз като искам някакъв крак, питам дали не могат да ми помогнат-на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво бих променил? Ами бих премахнал системата за репутация.

Лично мнение. :yanim: Знам, че е дискутирано, просто го споменавам по темата.

10х

За мен тази система е несправедлива.

Защо ли? Защото ако си потребител на форума от 1-2 години нормално е да имаш някаква +-сова репутация. Хората обръщат внимание на това. И като си -нус и не ти обръщат внимание или те закопават още повече и по този начин посещението на форума и участието в него става безмислено.

Форума може да се потдържа и без системата за репутация. Чрез преместване на теми, ЛС, при крайна необходимост ban и т.н.

Лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ок няма да пуснете пак този форум то се е видяло но щом сте толкова със закона защо го има този форум музика искаме клипове и там подобни ( лично аз доста ги ползвам но все пак ...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MDMA , донякъде съм съгласен с тебе - НО , има и нещо друго и то,мисля че е по-важното - може би е вярно,че потребителите се зазяпват по плюсовете и минусите,които имаш или не в репутацията и тогава решават дали да те възприемат сериозно или да те пренебрегнат.Да,но това е само на първо време.Когато мненията и отговорите,които даваш са смислени и точни,когато с тях реално помагаш на някого ,много бързо тези,които четат твоите мнения те преценяват положително и започват да се съобразяват с тебе,дори и директно да търсят помощта ти,независимо дали под ника ти има или няма плюсове :yanim:

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо завоалирано след като давам например линк към чуждестранен сайт?

Предложението ми е тези линкове да не се трият,постваме ги ние потребителите и Калдата не е виновна че си ги постваме тук за по-бързо намиране на това което ни е нужно.

Даже предлагам раздел: Links: apps, serials,cracks защо да си правим илюзии че по света ще изчезне

публикуването на тези неща?И ние ли ще сме тези които ще ги спрат?

Ще се радвам да прочета и други мнения по въпроса.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10х

За мен тази система е несправедлива.

Защо ли? Защото ако си потребител на форума от 1-2 години нормално е да имаш някаква +-сова репутация. Хората обръщат внимание на това. И като си -нус и не ти обръщат внимание или те закопават още повече и по този начин посещението на форума и участието в него става безмислено.

Форума може да се потдържа и без системата за репутация. Чрез преместване на теми, ЛС, при крайна необходимост ban и т.н.

Лично мнение.

Системата за репутация си е несправедлива. От една страна се дават плюсове камо ли не за щяло и нещяло, от друга страна са минусите, които се дават и на нови и неопитни потребители и за най-дребната грешка. Системата е лишена от всякаква обективност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението ми е тези линкове да не се трият,постваме ги ние потребителите и Калдата не е виновна че си ги постваме тук за по-бързо намиране на това което ни е нужно.

Даже предлагам раздел: Links: apps, serials,cracks защо да си правим илюзии че по света ще изчезне

Всеки пост, който е в разрез с правилото:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Ще бъде изтриван независимо дали е явно, прикрито, завоалирано или каквото и да е друго. И авторът му ще бъде санкциониран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че даваш линк към чуждестранен сайт не значи, че не спомагаш за разпространението на незаконни програми. А това е забранено. И после като ги индексира Google веднага изскачат линкове към нашия форум. Положихме доста усилия да се отървем от лошата слава на сайта и форума. Смятам, че е много по-добре да сме известни като добър новинарски сайт, а не като пиратски.

Не бъдете късогледи. За да се наложи тази забрана явно сме гледали в перспектива на нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам, че е много по-добре да сме известни като добър новинарски сайт, а не като пиратски.

Не бъдете късогледи. За да се наложи тази забрана явно сме гледали в перспектива нещата.

Да много си прав а който иска крак, уши, ухо има си и такива сайтове

да пита чичко Google :wors:

Редактирано от yuks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Не знам дали няма техническа възможност темите от определени раздели да се филтрират и да не се показват при преглед на нови мнения. Ще трябва да попитам.

E точно това би ми решило всичките грижи :wors: , единственото нещо ,което не ми харесва са другите подфоруми, просто искам като натисна за нови мнениея да ми излизат новите за ИТ форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка една система, за да се развива трябва да бъде обновявана и разширявана. Преди да попадна на kaldata разглеждах други форуми и търсих подходящия за мен.Точно тези,които бяха само с IT насоченост, не можаха да ме привлекат. Аз също понякога влизам в специализираните IT теми, но не мога да давам мнение там, защото съм пълен лаик.Това,което правя е да прочета и науча нещо ново.Моля Ви, не ни отнемайте "Празни приказки","Всичко останало", "Секс и еротика" и др. подобни. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам поста ми дали е на правилното място. Надявам се да е така. Забелязах един пропуск във брояча на съобщенията. Когато напишеш и изтриеш пост пак (нищо че е изтрит) остава отброен. Това може да се използва за злоупотреби. Например за по-бързо трупане на 100-те точки за ползване на системата за репутация. Надявам се да може да се поправи. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам поста ми дали е на правилното място. Надявам се да е така.

Забелязах един пропуск във брояча на съобщенията. Когато напишеш и изтриеш пост пак (нищо че е изтрит) остава отброен. Това може да се използва за злоупотреби. Например за по-бързо трупане на 100-те точки за ползване на системата за репутация.

Надявам се да може да се поправи.

Поздрави

Ако не се лъжа често се пуска скрипт, който преброява наново постовете на всеки потребител, така, че злоупотреби няма, не се безпокой ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.