Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 7 часа, kalansuv написа:

Здравейте на Всички потребители на Калдата форум.

Аз съм само един потребител и пиша коментари в Калдата форум от следните профили: bdenkov, pcbsd, turbox, bozho76, чьст, kalansuv. От тези профили мисля, че чьст е блокиран

БАН !

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spoiler

преди 8 часа, BMW Маниак написа:

Ясно, спрели са ти кранчето и сега искаш да им извиваш ръцете като правиш чистосърдечни самопризнания и разкаяния. Тука не ти е изповедалня момко.
Мултиакаунти са забранени от правилата на форума и вие системно сте ги нарушавали а сега идвате с молба !!!
Скоро и @miro20 ще цъфне с подобни молби.

За разлика от някои тук , аз нямам нито една камара никове,  и което е по важно - нямамнито един пост от който да се срамувам, или да искам да се маха по една или друга причина.

И това именно най много ви дразни и беззъбо беснеете. То не бе /само/блокирвания, не бе игнорирания, не бе постоянни заяжданици , провокации, подигравки, офтопици и какво ли не... Изгенерирахте всичката помия която може да се срещне във интернет пространството , и пак не мирясахте :):):) 
И всичко заради някакви ваши комплекси и напълно необоснована нелогична злоба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:
  Затвори скритото съдържание

За разлика от някои тук , аз нямам нито една камара никове,  и което е по важно - нямамнито един пост от който да се срамувам, или да искам да се маха по една или друга причина.

И това именно най много ви дразни и беззъбо беснеете. То не бе /само/блокирвания, не бе игнорирания, не бе постоянни заяжданици , провокации, подигравки, офтопици и какво ли не... Изгенерирахте всичката помия която може да се срещне във интернет пространството , и пак не мирясахте :):):) 
И всичко заради някакви ваши комплекси и напълно необоснована нелогична злоба

Миро!

Направи една малка справка във форума. Той е открит 2003 септември. До появата ти  във форума(което не ни притеснява ни най малко) през 2010 година срещаш ли такива "нападки " или каквото и да било към някой, който е писал в раздел Политика? Няма да намериш . Аз си направих труда да потърся и в другите форуми където си писал до 2010 година. Картината е почти такава, каквато е тук с твоята поява. Аз чисто човешки искам да те попитам само това: ти освен за политика да говориш, друго на този свят умееш ли да правиш? Никой не ти е виновен човече. Абсолютно никой. Не чувстваш ли вече, че и "твоите" хора те намразиха . Защо ще се сърдиш на хората, че пишат против теб и те оплюват?Един пример: Владко 72 пишеше и постовете му бяха много умерени. Човека, доколкото зная, престана да пише по една или друга причина. Защо не вземеш пример от него?  Или пък от Реджеп. Затова ти казват, че си платен трол, което е вярно. Няма как да не бъде, след като  имаш за всичко подготвен материал, който на минутата цитираш или както казваш ти, "оборваш" всички противни , на твоята теза. С твоите приказки няма да оправиш нито България, нито Америка и Европейския съюз - най малкото Русия и господин Путин. Нямаш ли жена, деца, семейство за което да се грижиш, ами спиш във форума.Изглежда по всичко, че Денков те бие по сиво вещество и го показа пред аудиторията със извинението си!

Редактирано от *LZ4JW* (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, *LZ4JW* написа:

Затова ти казват, че си платен трол, което е вярно.

Което разбира се, не е вярно . Да дискутирам теми е едно , да се плюе абсолютно безоснователно и комплексарски е съвсем друго.

"винаги съм имал подготвен материал" ?? Ми то е достатъчно  едно гугълче да чукнеш по дадено твърдеие, и с няколко клика да огледаш и други статии по дадена тема, без дори да си кой знае колко "подготвен" . Това проблем ли е ? ползването на гугъл за опровержения и различни мнения  било "платено тролене" ??? :) Айде моля ти се...

Аз чисто човешки искам да те попитам само това: ти освен за политика да говориш, друго на този свят умееш ли да правиш?

Разбира се. И особенно в компютърната сфера най вече. Затова и паралелно често  съм на компа . :) 

Аз си направих труда да потърся и в другите форуми където си писал до 2010 година. Картината е почти такава, каквато е тук с твоята поява.

И къде например ?  в датата където и сега отвреме на време поглеждам, никой не ме "мрази" :)

Нито другаде.

Такива като теб употребяват думата "мразя". Аз не. Замисли се.

С твоите приказки няма да оправиш нито

Ето тук ти е проблема. Че аз "празни приказки" нямам.  Квалифицираш и сега, обиждаш и сега, и сега не обръщаш внимание на 1001 трола които са насрали темите след и около мен, които са с няколко ника, които си говорят от един ник на другия,  но видиш ли, аз съм ти проблема, аз съм 24/7  :) . Не ти ли е странно че аз въобще не се занимавам с философски анализи ти къв си що си, платен трол ли си , какво си писал, за колко време, кога  и защо ?? ?

Е няма как да стане по този начин , приятелю :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, miro20 написа:

Което разбира се, не е вярно . Да дискутирам теми е едно , да се плюе абсолютно безоснователно и комплексарски е съвсем друго.

"винаги съм имал подготвен материал" ?? Ми то е достатъчно  едно гугълче да чукнеш по дадено твърдеие, и с няколко клика да огледаш и други статии по дадена тема, без дори да си кой знае колко "подготвен" . Това проблем ли е ? ползването на гугъл за опровержения и различни мнения  било "платено тролене" ??? :) Айде моля ти се...

Разбира се. И особенно в компютърната сфера най вече. Затова и паралелно често  съм на компа . :) 

И къде например ?  в датата където и сега отвреме на време поглеждам, никой не ме "мрази" :)

Нито другаде.

Такива като теб употребяват думата "мразя". Аз не. Замисли се.

Ето тук ти е проблема. Че аз "празни приказки" нямам.  Квалифицираш и сега, обиждаш и сега, и сега не обръщаш внимание на 1001 трола които са насрали темите след и около мен, които са с няколко ника, които си говорят от един ник на другия,  но видиш ли, аз съм ти проблема, аз съм 24/7  :) .

Е няма как да стане по този начин , приятелю :)

Ти по кой начин искаш да стане бе приятел? Ще мирясаш само ако всички български граждани станат АМЕРИКАНЦИ? Опитай тогава да ги убедиш.Сигурно ще ти е лесно, защото от как си завършил образованието си в Русия, нацията ни е намаляла с повече от 2 МИЛИОНА. Възможността ти е по голяма сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, *LZ4JW* написа:

Ще мирясаш само ако всички български граждани станат АМЕРИКАНЦИ?

Пак не позна. Не разбирам какво  разбираш под" мирясване" . Единственото което би ми правило удоволствие е една нормална дискусия, без подобни квалификации и откровенни малоумщини.

И не, не искам всички да станат американци. А да мислят със собствената си глава, а не сляпо да копират това което наливат  дезинформационните медии .

Да се научат хората да проверяват фактите, да не вярват на откровенни лъжи , да познават историята си , и т.н. и т.н.

Това лошо ли е ? Не мисля. За мен е още по странно че  някои тук вместо да одобряват фактчекинга и ресурсите показващи и доказващи тези спекуалции и фейкове, реагират тотално отрицателно и комплексарски.

Не го разбирам това, но .. както и да е :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Пак не позна. Не разбирам какво  разбираш под" мирясване" . Единственото което би ми правило удоволствие е една нормална дискусия, без подобни квалификации и откровенни малоумщини.

И не, не искам всички да станат американци. А да мислят със собствената си глава, а не сляпо да копират това което наливат  дезинформационните медии .

Да се научат хората да проверяват фактите, да не вярват на откровенни лъжи , да познават историята си , и т.н. и т.н.

Това лошо ли е ? Не мисля. За мен е още по странно че  някои тук вместо да одобряват фактчекинга и ресурсите показващи и доказващи тези спекуалции и фейкове, реагират тотално отрицателно и комплексарски.

Не го разбирам това, но .. както и да е :)

Стана малко като диалог, но от моя страна се разбрахме. Както от едната, така и от другата страна има тотална дезинформация, която ти и аз и всеки обикновен човек не може да бъде сигурен на 100% кое е истина и кое не. Не заставам на ничия страна и не мисля, че с нещо съм те обидил, като се разговорихме. Такова нещо не забелязвам и от твоя страна.Българите сме умна нация, но стане ли въпрос за политика - губим разсъдък, от който се възползват силните на деня! Пожелавам ти приятни почивни дни!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, *LZ4JW* написа:

. Както от едната, така и от другата страна има тотална дезинформация, която ти и аз и всеки обикновен човек не може да бъде сигурен на 100% кое е истина и кое не

Клише.

Винаги така се "оправдават" тези които цитират тотални фейкове.  Да, има някой път неясни теми или случки .Но повечето съм цитирал и опровергавал  тотални  опашати лъжи.  И на една лъжа, няма как да има "друга гледна точка". Лъжата си е лъжа.

преди 17 минути, *LZ4JW* написа:

и не мисля, че с нещо съм те обидил, като се разговорихме.

"като се разговорихме" не ме обиждаш. Обида е квалификацитие ти за "платен трол" , личностни намеци  , за омразата , мирясването , и т.н. да не се повтарям.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, miro20 написа:

Клише.

Винаги така се "оправдават" тези които цитират тотални фейкове.  Да, има някой път неясни теми или случки .Но повечето съм цитирал и опровергавал  тотални  опашати лъжи.  И на една лъжа, няма как да има "друга гледна точка". Лъжата си е лъжа.

"като се разговорихме" не ме обиждаш. Обида е квалификацитие ти за "платен трол" , личностни намеци  , за омразата , мирясването , и т.н. да не се повтарям.

Това, че си платен трол е ясно и аз съм категоричен, но то за теб не може да бъде обида, след като с това си изкарваш прехраната.  Обидна работа няма, когато последната се ползва за просперитета на семейството, младеж!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@miro20  си е платен, това всички го знаем. Макар че нещата са мааалко по-сложни. Знаем го мноооого малко хора. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

преди 8 часа, *LZ4JW* написа:

Това, че си

Ти въобще нещо четеш ли или си пееш пак наизуст едно и също ?

Това е дъвкано много отдавна, и всеки път рецитирате един и същ репертуар.

Бих обобщил един парадокс.

Именно когато  някой мисли самостоятелно, с достойнство, сериозно и с аргументи, който  няма 1001 акаунта с които да троли  симулира, който не спами из темите, който иска нормална дискусия, който не обижда, който  не се занимава с лчиностни нападки  ,който търси обективност в новините и новите предизвикателства на дезинфромационната война,  и т.н. и т.н.  все неща, които различават обикновенния мислещ човек от трола и спамера, вие  него наричате "платен трол"

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я вземете да си изяснявате отношенията на ЛС, че омръзва да четем едно и също.
Един иска всички българи да са американци (уж), друг иска всички българи да са руснаци (уж) - е, и?
Имате си поле за изява (различните раздели във форума), излагайте си гледните точки, пишете си концепциите и теориите на конспирацията и бъдете щастливи.
Нужно ли е в още няколко раздела да го правите?

Приятен съботен ден на всички!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм едно и също лице и пиша от следните профили в Калдата форум:  kalansuv, чьст, pcbcd, turbox, bdenkov, bozho76, proexpert, proengineer и др.

Моля профилите ми и регистрацийте ми да бъдат премахнати и коментарите ми изтрити.

Извинявам се, че задръстих Калдата форум с Флууд и Спам. Моля простете ми.

Редактирано от kalansuv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.