Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами аз съм ги сложил тези подписи точно заради такива прасенца. Само където те не го осъзнават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Topper написа:

Ами аз съм ги сложил тези подписи точно заради такива прасенца. Само където те не го осъзнават.

Мрънкача пак се оправдава, осъзнай се най накрая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха, пред теб ли да се оправдавам, за какво  :) :)

Обогати си речника малко моето момче и не се прави на шериф. Слагаш се на шефа ли, какво ли...
Make my day :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Topper написа:

Ха ха, пред теб ли да се оправдавам, за какво  :) :)

Обогати си речника малко моето момче и не се прави на шериф. Слагаш се на шефа ли, какво ли...
Make my day :D

Пак се оправдаваш философ-мрънкач, ма много хапеш ве сваляй кастанетите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрий си носа сополанко и се направи, че майка ти те вика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Topper написа:

Изтрий си носа сополанко и се направи, че майка ти те вика.

Показа си най накрая същината мрънкачо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Topper написа:

Явно и други хора изпитват трудност при логване с Тапатолк.

При мен няма промяна в начина му на работа. Спрял съм му нотификациите много отдавна и даже след ъпдейта на форума си продължава да си работи по старому.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, BMW Маниак написа:

При мен няма промяна в начина му на работа. Спрял съм му нотификациите много отдавна и даже след ъпдейта на форума си продължава да си работи по старому.

И при мен работеше, но получавах известия за нерегистрирани устройства. Доверих се на съобщението, смених паролата, сега няма логване (не със SSO на TapaTalk, а с криденшълите на форума).

ПП:Известията са по е-мейл, както написах, не от TT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Topper написа:

Приложението няма нова версия, променено е нещо по сайта/форума обаче проблема е в трето приложение.

Добра логика, както би казал Н.Кънчев, добра.

Ама разбира се, че е променено нещо сайта аз не го ли казах няколко пъти вече. Даже целия форум е подменен. Да не мислиш, че ние няма да си променяме сайта за да работи някакво външно приложение. Те трябва да се съобразяват с нас не ние с тях. Когато си пуснат нова версия на приложението предполагам ще си оправят нещата. Никой по света не е длъжен да се съобразява с тапаталк и те не са хората, които ще налагат правила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Калин Карабойчев написа:

...Даже целия форум е подменен...

Може ли да ни пуснете опция, когато пишем мнение, да може да променяме директно сорс кода на съобщението? Тоест сами да си пишем тагове или там BBCode или както се водеше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Калин Карабойчев написа:

Ами да, но кое му е странното. За ваша сигурност ви известяваме, когато се логвате от устройства от които не сте се логвали до сега. Така ви известяваме за съмнителна активност.

Абсолютно стандартно положение. Има го на една камара места - Facebook, Google, Yahoo ...

Даже като казахте - учудвам се, че не го е имало досега!

преди 6 часа, Topper написа:

Защото емпирично установявам, че вход от TapaTalk ми го дава като логване от Горна Оряховица, Уиндоус, Хром 48  (300км от мен)?
И въпреки, че в лога тази локация е записана 10 пъти, от снощи получавам известия за нова локация ?

След смяна на паролата отново.....

Изобщо не се учудвай. На „обикновен“ телефон (не смарт) - при ползване на браузър ме е „локирало“ чак в САЩ!!!

Смяната на паролата... какво очакваш да промени? Всичко зависи от „точката на достъп“ на съответния провайдър!

В момента - във Facebook - съм логнат от моето местоположение (на този комп) и от София (мобилен нет от Теленор).

преди 4 часа, XYconstant написа:

При мен от два дни въобще не ме пуска във форума от Tapatalk.

При мен си работеше, но снощи не ми даваше да се логна - четях като нерегистриран.

Пп. В момента е същото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Калин Карабойчев написа:

Никой по света не е длъжен да се съобразява с тапаталк и те не са хората, които ще налагат правила.

В случай, че когато влезеш през браузъра в kaldata те залива на 50% от екрана реклама, то има защо да се ползват такъв тип приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, XYconstant написа:

В случай, че когато влезеш през браузъра в kaldata те залива на 50% от екрана реклама, то има защо да се ползват такъв тип приложения.

На който не му харесва рекламата да натисне тук. Няма безплатен обяд не го ли проумяхте. Едни ви показват реклами, други ви крадат личните данни - тези ресурси, сървъри, администратори, колокейшъни струват пари. Време е да го проумееш никой не прави нищо и не плаща сметките защото имаш сини очи. Противно на очакванията ти и в тапаталк има реклами и те не правят нищо без пари. Та такъв е светът свиквай...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XYconstant написа:

В случай, че когато влезеш през браузъра в kaldata ...

Ти се радвай, че не получаваш директно съобщение:
„Тъй като Kaldata разчита на рекламите, за да финансира своята дейност, моля изключете adblocker програмите...“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Калин Карабойчев написа:

На който не му харесва рекламата да натисне тук. Няма безплатен обяд не го ли проумяхте. Едни ви показват реклами, други ви крадат личните данни - тези ресурси, сървъри, администратори, колокейшъни струват пари. Време е да го проумееш никой не прави нищо и не плаща сметките защото имаш сини очи. Противно на очакванията ти и в тапаталк има реклами и те не правят нищо без пари. Та такъв е светът свиквай...

Аз и затова не влизам през браузър, а и все по-рядко влизам във форума от където и да било.

Далеч съм от мисълта, че не трябва да има реклами, но ако един човек не е склонен да даде някакви пари, за да махне рекламите, то той ще намери как да чете форума и без да даде пари. Мисля си, че времето на popup-ите, закриващи 50+% от екрана мина, но уви. Явно чуждите технологични и всякакви форуми са открили топлата вода да се изтържат с други способи, но и това не е моя работа.

Да не съм голословен, ако са останали свестни и наистина разбиращи потребители в една ниша, то всеки, който иска да е на място с адекватни хора, би си платил символична сума, за да участва в раздел /скрит; примерно/ в който знае, че ще попие нещо и ще обмени опит с хора със сродни интереси.

Междувременно: При плащане на VIP Membership (махащ рекламите), как това ще се отрази на влизането през телефон в kaldata.com (не във форума), ако не искам и там да ме посреща с това да се абонирам за чата във вайбър и превъртайки два пъти надолу да ме вика на шопинг в Лидъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, XYconstant написа:

Аз и затова не влизам през браузър, а и все по-рядко влизам във форума от където и да било.

Аз се чудя защо не мога да спя по цяла нощ. Явно ще е от това.

преди 3 минути, XYconstant написа:

Междувременно: При плащане на VIP Membership (махащ рекламите), как това ще се отрази на влизането през телефон в kaldata.com (не във форума), ако не искам и там да ме посреща с това да се абонирам за чата във вайбър и превъртайки два пъти надолу да ме вика на шопинг в Лидъл?

Натискаш на хикса на браузъра и затваряш този гаден сайт който показва долни и мръсни реклами след това намираш сайт, който ти предоставя всеки ден по 70-80 новини безплатно, няма реклами, носи ти безплатно храна в леглото, вечер те пере и чисти във вас и продължаваш да си живееш живота с мисълта, че всичко трябва да ти се дава безплатно и продължаваш да разсъждаваш над нещата от живота как, ако всички си плащат ще е много по-добре. След това сядаш правиш си свой собствен сайт наемаш 4-5 човека новинари, 2 администратори, купуваш 3 сървъра всеки по 5000$ започваш да им плащаш сметките за колокейшън всеки месец по 400-500лв., намираш счетоводителка да оправя документацията и накрая.... разбираш как никой не иска да плаща за платен достъп до който и да било сайт :D и си казваш баси как се прее*ах. След това сядаш и си казваш абе трябва да има начин хем хората да не плащат щом не искат, хем да могат да четат интересни неща и всички да са доволни. И воала измисляш, че може да показваш реклами - е да малко са дразнещи понякога ама не винаги и си струва дребното неудобство. Та те така ... разказах ти какво да правиш когато някой сайт не ти харесва .... Успех...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова изписа, с една едничка цел, да прескочиш конкретния въпрос. Имаш ли отговор на него и гарантира ли ми закупуването на VIP Membership това да нямам реклами, когато вляза през телефона в главния сайт?

Жалко, че другите форуми, които предлагат полезни благинки и "VIP content" всеки месец се бръкват с по стотици долари за колокейшъни и сървъри. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, XYconstant написа:

Толкова изписа, с една едничка цел, да прескочиш конкретния въпрос. Имаш ли отговор на него и гарантира ли ми закупуването на VIP Membership това да нямам реклами, когато вляза през телефона в главния сайт?

Вип Абонаментът е само за форума. Веднъж платен (а в момента по случай рождения ден на сайта има и безплатен такъв и то за цели 6 месеца) няма значение дали се логвате през телефон, таблет компютър или каквото и да било - форумът е без реклами. Пише си го и в описанието на абонамента: check.png Форум без никакви реклами.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, аз искам да влизам в сайта и да чета новини без AdBlock-ер и без 13 реклами, които да затворя, преди да мога да прочета новината, чието заглавие съм забравил, докато зуум-вам да кликам Х-чета. Is it possible?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, XYconstant написа:

Ок, аз искам да влизам в сайта и да чета новини без AdBlock-ер и без 13 реклами, които да затворя, преди да мога да прочета новината, чието заглавие съм забравил, докато зуум-вам да кликам Х-чета. Is it possible?

Сайта и форума са 2 различни неща ;)
Аз па да питам-туй нормално ли е?ВИП Абонамент чрез подаръците,ама рекламите си стоят.
X6a0bOs.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, rust написа:

Рекламите са ви подарък.

:D

Адблокерите също-ама не се сещам да съм се обръщал със запитване към теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Bacко написа:

Сайта и форума са 2 различни неща ;)

Знам кое какво е. Очаквам отговор от Калин - как, по легален път /без рекламни блокери/, можем да четем сайта, без да се налага да се кьорим и да цъкаме Х-чета? А, ако имаш късмет да не нацелиш миниатюрните Х, няма проблем - твоят номер е избран - печелиш IPhone X! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, XYconstant написа:

Знам кое какво е. Очаквам отговор от Калин - как, по легален път /без рекламни блокери/, можем да четем сайта, без да се налага да се кьорим и да цъкаме Х-чета? А, ако имаш късмет да не нацелиш миниатюрните Х, няма проблем - твоят номер е избран - печелиш IPhone X! :clap:

Лесно-ads.kaldata.com=127.0.0.1 в хост файла и готово.(сам виждаш с изключени блокатори съм)
em8umh4.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с hosts файла е ясно, но един 40-50 годишен човек, който иска да чете Kaldata без реклами и е склонен да плати за това, едва ли знае за какво иде реч в тоя hosts файл. Друг е въпросът, че форума може да се отваря от профил, различен от администраторския, който има достъп до hosts.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.