Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 час, аm-аm написа:

Мина време, не помня подробности. Критерият би следвало да е единствената ми скрита тема през последните години. Заглавието беше нещо от рода на "Пътя на млякото". В "Празните приказки". По времето, когато haidukpicaso (или както там се пише) е модерирала.

Ами търсих, няма скрита тема, която да съдържа мляко, млякото, път, пътя, пътят. Ако е изтрита след 30 дни се изтрива автоматично и от кофата и не може да се върне повече. Съжалявам. Създай си нова тема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Калин Карабойчев написа:

Ами търсих, няма скрита тема, която да съдържа мляко, млякото, път, пътя, пътят. Ако е изтрита след 30 дни се изтрива автоматично и от кофата и не може да се върне повече. Съжалявам. Създай си нова тема. 

Ами BMW и Професора, влязоха за да се дърлят в нея, защото в другите теми нямаше такава добра посещаемост, а те искаха публика. Отделно от шегите имаше сериозни разсъждения, които ми се искаше да си припомня. Но щом не може, поне ще знам, че не може. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, аm-аm написа:

Ами BMW и Професора, влязоха за да се дърлят в нея,

Аз до сега не помня да съм бил причина заради мен да бъде изтрита тема!
Ама ако това е по времето на голямото триене в този форум не виждам защо се чудите че не сте минал между капките с вашата толкова съдържателна тема. Ако си пуснал в нея тема някой клип от тубата с другарки къде са нямали пари за дрехи не търси вината в мен.
За подобни работи заминаваха цели теми в коша.
Често да ти кажа и аз не помня коя е била тази толкова посещавана тема че и с публика!
В раздела за празни приказки ми е много интересно какви интересни неща има освен много смях до сълзи.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

Аз до сега не помня да съм бил причина заради мен да бъде изтрита тема!

Нали по това време зачезнаха бая теми и тъкмо с теб дискутирахме това. Иво и той се обади, че поздравчетата му към Лина са изтрити, а нямах удоволствието да го сторя лично. И грейна, че haidukpicaso е намирала повод и без повод да се упражнява в модериране.

не виждам защо се чудите

Хайде сега и на "вие". Прихващат те и теб понякога.

В раздела за празни приказки ми е много интересно какви интересни неща има

Мен имаше.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, аm-аm написа:

Мина време, не помня подробности. Критерият би следвало да е единствената ми скрита тема през последните години. Заглавието беше нещо от рода на "Пътя на млякото". В "Празните приказки". По времето, когато haidukpicaso (или както там се пише) е модерирала.

аааа моля моля няма да ме обвиняваш

:stop:

никакво мляко и нищо млечно не съм трила, трила съм цици само

и ми пиши правилно ника

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете така че, ако някой иска да подкрепи форума да си изключи блокатора на реклами!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.