Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, _sirena_ написа:

Оооо Радецки-Мимски я с тия фасони на някъде другаде.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бех мод , ей такива гамени като теб немаше да отворят никога вратите на този сайт ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евала Радецки-Мимски този речник в училището за дамски обноски ли го научи :D

бех, немаше :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де аджеба, искам да попитам ,след като блокирах потребител ,който ми досажда като муха лайнарка с откровенните си глупости, защо още му чета постовете?

Благодаря, хубав ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато някой го цитира - ще четеш, няма спасение! :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само цитати, и за постове иде реч.Ако има някакъв начин да се цапне тая муха с 24-часа или Нощен Труд, обявявам награда от един черен етикет:cheers:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като вляза в профила си "цялата активност" излиза 1-ва страница - като дам двойната стрелка за последна страница, уж зарежда друга страница но пак излиза 1-ва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.07.2018 г. в 0:07, Без умствен капацитет написа:

като вляза в профила си "цялата активност" излиза 1-ва страница - като дам двойната стрелка за последна страница, уж зарежда друга страница но пак излиза 1-ва

Проблемът е в твоя телевизор. На мен си ми показва последната страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко страници има в активността ти? Да не е една?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 6231 мнения едва ли е само една...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.07.2018 г. в 0:07, Без умствен капацитет написа:

Изчисти бисквитките и сайт дейта и се логни повторно !

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В потвърждение, че избирателно обидите не се трият във форума и че правилата му се прилагат избирателно, привеждам следния пример:

на 29.07.2018 г. в 12:52, DarkEdge написа:

Баси смешникът си - пита ги и вече си по-знаещ от тях. Я, бегай брзо по наклона, МОЛЯ!
Разсмя ме...поведението ти активно прилича на такова на шут или високомерен такъв.

Потребителят, на всичкото отгоре модератор, ме определя като смешник, след като аз помагам в темата, а той не. Той предлага несъществуваща доставка до дестинация, която не се търси от питащия. Аз пък му обяснявам какво може и какво не, т.к. имам договорни отношения с три фирми - SPEEDY, RAPIDO и EKONT. DarkEdge реагира с обиди по мой адрес, защото аз съм питал, ама не персонала, който те препраща на сайта да четеш, а управителите и опциите за персонален договор.

Изминаха 5 дена. Най-малкото човека с просташкото поведение можеше да се самосезира, защото това е в неговите възможности. Кажете ми сега, че поредната обида по мой адрес стои случайно оставена във форума, в който няколко модератора се скъсват да спамят по разделите, но не и да оправдаят табелките, които уж ги ангажират с нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че Еконт в момента работи само в три държави - България, Румъния и Гърция. Информация за това може да се намери на сайта на куриера. Темата и линкът, които цитира DarkEdge, са от преди 9 години!

Поведението му в случая е необяснимо. Липсата на някакви мерки срещу очевадно нарушение на правилата - също. 

Но - такава е вече Калдата ... :( 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, RudeBoy написа:

Потвърждавам, че Еконт в момента работи само в три държави - България, Румъния и Гърция. Информация за това може да се намери на сайта на куриера. Темата и линкът, които цитира DarkEdge, са от преди 9 години!

Поведението му в случая е необяснимо. Липсата на някакви мерки срещу очевадно нарушение на правилата - също. 

Но - такава е вече Калдата ... :( 

Аз пък потвърждавам, че от която и да е точка на света и от която и да е фирма, пратката се доставя до Гърция и от там Еконт я доставя до тук.
Даже някъде си го пишеше на сайта им, но и по телефона ще получите информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз потвърждавам, че форумът не е детска градина и ние не сме другарките в нея. Ако си мислите, че когато някой ви нарече "пикльо" и вие веднага тичате при другарката и очаквате тя да го нашляпа по дупето сте объркали брутално мястото. Потвърждавам също, че смешник не влиза в нашите представи като обида и хич няма да трием всеки пост в който някой се припознава е нещо или се чувства засегнат от някоя сричка в някоя дума. Когато е имало брутални обиди и псувни сме реагирали на мига - така ще е и за напред. Детските градини не са виртуални.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.08.2018 г. в 21:45, аm-аm написа:

Изминаха 5 дена. Най-малкото човека с просташкото поведение можеше да се самосезира

Тука модераторите са имунизирани срещу правилата на форума. Премести си го в другия крачол и свиквай - така по-малко нерви ще хвърлиш. ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам за нещо странно.По принцип връзката с този сайт е защитена-начална страница,новини,форуми и т.н,обаче когато отвориш конкретна тема не винаги е така,при някой теми излиза,че връзката не е съвсем защитена,при други всичко е ок!

Екранна снимка (14).png

Екранна снимка (13).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Слави Маринов написа:

Да попитам за нещо странно.По принцип връзката с този сайт е защитена-начална страница,новини,форуми и т.н,обаче когато отвориш конкретна тема не винаги е така,при някой теми излиза,че връзката не е съвсем защитена,при други всичко е ок!

Ако има добавени изображения в темата, който се зареждат от други сървъри без криптирана връзка е нормално да показва съобщение, че има смесено съдържание. Нашият форум се опитва всяко добавено съдържание в темите да го достави по криптирана връзка, но ако сървъра на който е разположено не поддържа тази възможност няма как да стане. Но това не е проблем, единствено дадената картинка не е криптирана и ако някой който е свързан на същия рутер на който сте свързан и вие и ви следи може да разбере, че сте отворили дадената картинка, нищо повече от това. Другата цялата информация, която се обменя между вашия компютър и нашите сървъри е криптирана. Това е съвсем нормално и няма причини за притеснение, навсякъде където има добавено съдържание от други сайтове се появява това съобщение за смесено съдържание. Дори и във Фейсбук. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.