Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, haidukpikaso написа:

Който не помни миналото си и спомените си от него - толкова ще запомни и настоящето си.

Ето една стойностна тема, достойна за своята звездичка

тази също, може да научите много неща

Миналото трябва да се помни, но не и да се живее в него! Има много стойностни теми, но ако всички бъдат "заковани" ще се загуби смисъла от това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AAUUXX написа:

Миналото трябва да се помни, но не и да се живее в него! Има много стойностни теми, но ако всички бъдат "заковани" ще се загуби смисъла от това. 

казах звездичка само - Препоръчани

не заковани

:min01:

Митака, светла му памет, много се грижеше точно за това - да отбелязва интересните теми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, AAUUXX написа:

Миналото трябва да се помни, но не и да се живее в него!

Именно. За много хора това е фундаментален проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.07.2019 г. в 22:57, Кико написа:

Ако прочетеш внимателно предложението ми, то е отговорът да може да се редактира, докато никой друг не е отговорил в темата. Така няма как да се промени нещо, освен ако и двамата не пишат едновременно. Проблемът е в специализираните теми, не в тия за спам, че се налага редакция на постовете, а не може. Трябва да се пускат няколко поста един след друг, ако човек се забави десетина минути. 

Извинявай, ама не сме на контролно в училище или изпит в университета. Повечето пишат за удоволствие, не да внимават за това и онова. 

Отде пък знаеш, че не съм бил ВИП? Бях, но не ползвах профила си една година нарочно. Бях си платил парите, не ми бе даден ВИП, после Калин ми даде като му представих доказателства.  Аз не пиша вече толкова често тук поради различни прични. Една от тях е, че одъртях и няма с кого да споря на равни начала ;)

Между другото, бях забравил, че ВИП потребителите имат повече права и това вероятно е сред тях. Сега значи трявба да си платя колко лева, че да мога да редактирам?

И между другото, защо на ВИП ще е позволено да си играят с другите, а на обикновения потребител не? Не ми се връзва с твоя отговор да внимаваме. 

Извинявам се, ама на мен като ми стане пишурата няма как да внимавам ;) Така е и във форума. 

Съгласна съм, че не сме на "контролно", но все пак е полезно, човек да внимава повече и осмисля в момента, в който пише, а не след час-два. Щом админи и модератори са преценили, че няколко мнения едно след друго- дори като картинки- от един и същ потребител, не натоварват с нищо темата, софтуера, или каквото се натоварва, може да го погледнете от приятната страна, че ще имате повече мнения.

Нямаше от къде да знам, дали сте бил VIP, а се опитах да обясня, че ако бяхте в момента, може би нямаше да ви тормозят подобни въпроси.

Относно опита Ви да спекулирате, защо VIP-потребителите имат малко повече опции за свободно "маневриране", не се опитвайте да го изкарате дискриминация или ... сравнено с "пишурата"- нагон извън Вашия контрол! Защото НЕ е това, писането и участието във форум.

Помислете, колко и какви са реално опциите за някакъв вид "бонус" привилегии, за които плащаш символична сумичка?

Едно "без реклами"?- ами, свиква се и не е толкова дразнещо.

Имам възможност и мога да си го позволя, харесва ми да се насладя на свободата да си трия, редактирам и ... усъвършенствам паралелно в емоционалните нива, да преодолявам ... "егрегори", някой "обикновен"-редови от италиански кенеф, ако има претенции, да се оплаче на шишарката ми, всяка втора събота от април да заповяда на адрес: гр. София, кв. Изток, ул. „д-р Любен Русев“ 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Maleficient написа:

Съгласна съм, че не сме на "контролно", но все пак е полезно, човек да внимава повече и осмисля в момента, в който пише, а не след час-два. Щом админи и модератори са преценили, че няколко мнения едно след друго- дори като картинки- от един и същ потребител, не натоварват с нищо темата, софтуера, или каквото се натоварва, може да го погледнете от приятната страна, че ще имате повече мнения.

Нямаше от къде да знам, дали сте бил VIP, а се опитах да обясня, че ако бяхте в момента, може би нямаше да ви тормозят подобни въпроси.

Относно опита Ви да спекулирате, защо VIP-потребителите имат малко повече опции за свободно "маневриране", не се опитвайте да го изкарате дискриминация или ... сравнено с "пишурата"- нагон извън Вашия контрол! Защото НЕ е това, писането и участието във форум.

Помислете, колко и какви са реално опциите за някакъв вид "бонус" привилегии, за които плащаш символична сумичка?

Едно "без реклами"?- ами, свиква се и не е толкова дразнещо.

Имам възможност и мога да си го позволя, харесва ми да се насладя на свободата да си трия, редактирам и ... усъвършенствам паралелно в емоционалните нива, да преодолявам ... "егрегори", някой "обикновен"-редови от италиански кенеф, ако има претенции, да се оплаче на шишарката ми, всяка втора събота от април да заповяда на адрес: гр. София, кв. Изток, ул. „д-р Любен Русев“ 1

Опа. Въпросът бе, че няма комфорт. Кой какво мисли, си е негов проблем. Мен не ме бърка да изпраскам 15 поста един след друг, ефекта ще е точно 0 при положение, че никой не е писал между постовете ми. Ако вече е писал, да, отговорил е на нещо, дето съм написал. Само че и преди имаше опцията да се видят редакциите, нали? Не е аргумент това за вниманието, което казваш. Преди и да не внимаваш, ти се вижда редакцията и ако аз съм те напсувал и после изтрия, пак ще го видиш. Така ли е? Въпросът тук е с комфорта и малко разхвърляните отговори, дето се получават. Щото няма смисъл след ден да пиша друг пост, ако искам да добавя нещо към предния. Примерно с един колега преди години си бяхме създали тема за тестове на PC  компоненти. Мислехме с времето да се редактира първия пост, където е главната информация. Е, ако аз не мога да редактирам поста си и видя, че съм допуснал грешка, какво правим? А и това бяха тестове, дето ни отнеха няколко месеца!!!! В един момент се оказва, че трябва да пишем и пишем и пишем като...няма казвам какво. За ППИЗ дето пишеш главно, е полезно, макар че там има 10 поста в минута и никой няма да тръгне да редактира стария си, освен ако не е напсувал някой и се е засрамил. Ама нали преди това се виждаше в редакцията?  Колкото и да ми говориш за шишарката си, не ме интересуват стари шишарки. 

ПП: А и днешното ФБ поколение не е свикнало да пише писма като едно време на хартия и да къса листовете, като не се получи. Сега просто пишеш и натискаш ентер. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбра. Жалко.

Комфортът не е безплатен. За това, ако го желаеш и имаш възможността, си го плати, ако не, пускай теми, за които няма да се дразниш, че пишеш няколко поста един след друг, или че не ти се получава нещо с тестове за друго нещо си.

Последното за "шишарката" не е към теб, но не ми се обяснява нито редактира, нищо, че съм VIP, получателят му реален ще изпълзи... дребната му еврейска душичка едва ли ще изтърпи... да не изсъска.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Не ме разбра. Жалко.

Комфортът не е безплатен. За това, ако го желаеш и имаш възможността, си го плати, ако не, пускай теми, за които няма да се дразниш, че пишеш няколко поста един след друг, или че не ти се получава нещо с тестове за друго нещо си.

Последното за "шишарката" не е към теб, но не ми се обяснява нито редактира, нищо, че съм VIP, получателят му реален ще изпълзи... дребната му еврейска душичка едва ли ще изтърпи... да не изсъска.

А, за парите, ОК, разбрах те. Вчера си мислех да си платя, не знам колко. Ами то аз вчера на работа си купих една игра от таблета за PC,  дето не знам даже как се играе, какво представлява...дадох 8 евро, пуснах я след работа и видях, че съм ги дал напразно ;) Та парите не са ми проблем. Проблемът е отношението. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Кико написа:

...

Проблемът е отношението. 

Какво му е на "отношението"? Не си само ти! Защо го приемаш лично, намесваш "комфорт" и ... се чудиш де е Любовта, сигурно

Не знам дали си погледнал, как има откровено "заляти" теми и раздели от безсмислие и спам. Как има някакво "ниво на река Дунав", което се поддържа, ама не става само с претенциите.

Накрая, и малко философски, ако не те отегчава този ракурс- преди време "лайковете" бяха ограничени на ден. Драма, трагедия, възможен край на виртуалния свят, едва ли не! Освободиха сички лайкове и в един момент... се "разми" истинското значение на "харесано" и ценно мнение.
Защо не опиташ, да приемеш някакви обстоятелства, отколкото да искаш да се променят и ... всъщност, админите като едни златни риПки само желания да изпълняват. А, Идеята за Промяна е, да се подобри и развие самия сайт, а не твоя комфорт и на всички останали стоиосемхиляди потребители. Капиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Maleficient написа:

Какво му е на "отношението"? Не си само ти! Защо го приемаш лично, намесваш "комфорт" и ... се чудиш де е Любовта, сигурно

Не знам дали си погледнал, как има откровено "заляти" теми и раздели от безсмислие и спам. Как има някакво "ниво на река Дунав", което се поддържа, ама не става само с претенциите.

Накрая, и малко философски, ако не те отегчава този ракурс- преди време "лайковете" бяха ограничени на ден. Драма, трагедия, възможен край на виртуалния свят, едва ли не! Освободиха сички лайкове и в един момент... се "разми" истинското значение на "харесано" и ценно мнение.
Защо не опиташ, да приемеш някакви обстоятелства, отколкото да искаш да се променят и ... всъщност, админите като едни златни риПки само желания да изпълняват. А, Идеята за Промяна е, да се подобри и развие самия сайт, а не твоя комфорт и на всички останали стоиосемхиляди потребители. Капиш?

Абе аз казвам, че е грешно, ти както искаш го приемай. В крайна сметка всеки е собственик на мнението си, на това, което пише и трябва когато му е угодно да го махне или промени. То който го е засегнало мнението, лесно си прави скрийншот. Само че живеем в Европа и цивилизования свят, където на първо място са правата на човека. В случая могат да ти отнемат правото примерно да си изтриеш акаунта или постовете. Всеки в един момент може да реши да се разкара по някаква причина, а то в слая даже след десет минути не можеш да се разкараш. Капиш ли? Ако не, пак да обясня?

Значи някой може да ми трие мненията и темите когато му е угодно, аз не мога след 10 минути! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Кико написа:

....Само че живеем в Европа и цивилизования свят, където на първо място са правата на човека....

Капишли? Ако не, пак да обясня?

Значи някой може да ми трие мненията и темите когато му е угодно, аз не мога след 10 минути! 

Географски, България се води в Европа, но виртуално kaldata , е малко по-различно като пребиваване И Правата, са косвено  определени, след като си се съгласил с условията да ползваш сайта. Така че, ти ако имаш изричен Договор, като потребител, с права и задължения, си наеми адвокат и нека Справедливостта възтържествува.

На мен няма какво да обясняваш. Не съм психиатър или клета ученичка, неразбрала урок по виртуален екзистенциализъм.

Ти имаш претенции, ти си ги изисквай.

Успех!

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Maleficient написа:

Географски, България се води в Европа, но виртуално kaldata , е малко по-различно като пребиваване И Правата, са косвено  определени, след като си се съгласил с условията да ползваш сайта. Така че, ти ако имаш изричен Договор, като потребител, с права и задължения, си наеми адвокат и нека Справедливостта възтържествува.

На мен няма какво да обясняваш. Не съм психиатър или клета ученичка, неразбрала урок по виртуален екзистенциализъм.

Ти имаш претенции, ти си ги изисквай.

Успех!

Нямам претенции бе, жена :) Просто това бе едно предложение за подобрение на сайта :) Все пак съм 15 години тук, не мога ли да дам едно предложение? Ама ти се хвана с това, щото или ти свидят парите за ВИП или имаш личностни отношения. Няма такива работи при мен. дадох предложение, който има акъл да мисли, който не, не ми пука ама изобщо ;)  Сигурно се обиди на стара шишарка...е, извинявай за това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Кико написа:

Нямам претенции бе, жена :) Просто това бе едно предложение за подобрение на сайта :) Все пак съм 15 години тук, не мога ли да дам едно предложение? Ама ти се хвана с това, щото или ти свидят парите за ВИП или имаш личностни отношения. Няма такива работи при мен. дадох предложение, който има акъл да мисли, който не, не ми пука ама изобщо ;)  Сигурно се обиди на стара шишарка...е, извинявай за това. 

Извинен си. Въпреки че на шишарките много не им личи възрастта, но така или иначе аз не съм си позволила пряко лично обръщение, а си коментирах по контекстчето.

Ако ми се свидят пари, нямаше да съм VIP.  Дори, ако знаех до колко ще мога да доживея, щях да си платя до края...

Предложението ти се отнася до твоя комфорт, ако можеш да си го преместиш в другия, разбира се, че може да приключи дискусията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...