Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Колев60 написа:

Погледни какво е в празни приказки - стотици хора с рейтинг 20000,30000 та дори и над 500000. Това са състезатели за писане на глупости в един добър форум, превърнат от тях на бунище! Администрацията нека не ми се обижда, защото не е виновна ТЯ, а тези, които си избиват комплексите из виртуалното пространство. Белким, някой им обърне по голямо внимание. Примери искаш ли да постна? Има хиляди на брой!

Аз пиша там когато имам свободно време и няма работна тема из техническия раздел в която да бъда полезен, не мога да се съглася че всички избиват комплекси в темата за общи приказки, има и такива разбира се. По - добре да я има таква тема отколкото да се спами из сериозните теми във форума. Темата няма отношение към невъзпитанието на някой, те каквито са в темата за общи приказки са такива и на всякъде из форума. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, дръндю написа:

Не знам как ще реагират съфорумците на предложението за форума на сайта,
ежедневно да се зануляват "лайките"
Според мен е безсмислено това трупане и някаква безсмислена надпревара в трупането на "лайки"...
Има смисъл само в това, да видя че някой е реагирал на мой пост, че някой ме е забелязал в "мъглата"

Давам ти линк към тема отпреди 4 години, а вътре в пост на лайкополучател номер 1 във форума има линк към още по-стара с 4 години тема.
Кокошката или яйцето не са от вчера, ама полека с такива предложения, че ще получат инфаркт няколко човека, начело с Хайдукпикасо, Реджеп Иведик и още 2-3 лица, ако си изгубят полето за изява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, algor написа:

Давам ти линк към тема отпреди 4 години

и резултат нулев
днес е много по-зле
мога да лайквам и себе си за вдигане на "рейтинг"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дръндю написа:

и резултат нулев
днес е много по-зле
мога да лайквам и себе си за вдигане на "рейтинг"

Едно време имаше плюсове и минуси. Ставаш ВИП и начукваш пет пъти повече минуси!:D

Бях сложил един на Карабойчев и той го изтри моля ти се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, АUX написа:

тези, които си избиват комплексите из виртуалното пространство

Колкото и да не ни харесват, те са реално съществуващи хора и това е единствената им форма на изява. А на Дръндьо ще кажа-все едно да кажем циганите да се скрият някъде, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, B3M2W0 написа:

А на Дръндьо ще кажа-все едно да кажем циганите да се скрият някъде, а?

а ти колко цигани знаеш в този форум?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

а ти колко цигани знаеш в този форум?

Най-малко един.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, B3M2W0 написа:

Колкото и да не ни харесват, те са реално съществуващи хора и това е единствената им форма на изява

не помня някъде да съм писал че съм против, та нали и аз съм в кюпа
всички се опитваме да се забавляваме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, дръндю написа:

всички се опитваме да се забавляваме

Някои се опитват работа да вършат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Някои се опитват работа да вършат.

ако е само за работа, не мисля че бих се регнал в този форум
в Калдейта се регнах, когато попаднах на темата на "идиотчетата"
много хора пишеха в темата и ми беше много забавно по онова време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, algor написа:

линк към тема отпреди 4 години

Да добавя към старата тема където съм си казал мнението за "лайковете"  още една идейка -предложение - бутон "книжка" или нещо подобно , т.е. научих нещо ново и/или  полезно .

Щото "лайк" като такъв за толкова години вече, се доказа че се позлва за това което споменах и тогава - за съпричастност към да дена групичка, която много често пък трупа спам , обиди и все неща които няма логика да се "лайкват"  в смисъл на "полезност и научаване на нещо ново".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам сайта да е по привлекателен и да привлича повече млади каки, че е дефицит... Само мамчета и лелички след 40+, дето ще се възползват от теб само.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Пак да подсетя, има опция за игнориране. За беля няма в нея възможност, да се скрива цитирано мнение на някой от блокираните. Щях да се радвам, ако въобще не се показва в темата, че блокираните профили са писали мнения, а не както е досега, да има ред в който се споменава, че еди кой си, който си блокирал, е отговорил и само написаното да се крие.

Цитат

Избрали сте да не се показва съдържание от miro20. Опции

Избрали сте да не се показва съдържание от lsmurf. Опции

Ей тези редове, ако можеше въобще да не се показват за нас, които сме блокирали дадени профили. Ще го пусна това и в темата за предложения за промени в Калдата.

Общо взето, част от предложението, се повтаря, но има и неща, които ги няма като предложение. Поствам всичко, пък каквото от него е възможно, или ако може и всичко, ако вече е станало възможно, с по-нова версия на IPBoard, ако вече се използува такава, след времето на предишно сходно предложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също бих върнал тази тема

Нел го заслужава!

Искам да мога да пиша в тази тема!Направете я важна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради Нел си заслужава тази тема да е важна!

Толкова е талантлива!

Ако това е не е важно  ето ме и мен!

Там не публикуват когото и да е!

http://www.slovo.bg/showauthor.php3?ID=478&LangID=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...