Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Когато се гласува положително или отрицателно,заедно с вота да има място за писане,където да се обосноваваме-защо сме гласували така.

Какво ти пречи да се обосновеш в темата?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

С риск да стана груб - вас визирах. И безкрайно ме изнервят тези размисли и страсти за виртуална репутация, както и винаги готови мнения. Излезте малко от тази матрица, жизненоважно ли е да сте по

По скоро IE8 при теб не работи коректно. Трудно е да се каже каква е причината. Знаем, че не използваш програми за защита на Windows...   P.S. Понеже стана дума за архаични операционни системи, мога

Изобщо бих премахнал оценяването. Не е лошо като идея, но но на практика се изкривява и става безполезно, дори вредно. Цъка се произволно въз основа на лични симпатии и антипатии. Оценява се човека, а

Публикувани изображения

абе тази сутрин chrome ли се повърка не знам :) ама да споделя с вас какво ми излиза объркал съм мястото на мнението. Моля, за извинение :mad:

post-136-047786000 1284873029_thumb.jpg

post-136-062914300 1284873048_thumb.jpg

post-136-064083300 1284873063_thumb.jpg

post-136-033416400 1284873074_thumb.jpg

Редактирано от dimitar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта не го ползвам, а само форума.

Бих искал да може да се маха минусчето, ако цъкнеш на някой без да искаш.

Прав е силикон , имам 1 идея , ама не знам , дали ще се заемат да я направят .Тази система за репутация е система за анкети , или почти това , може просто да ѝ сложат бутон изтрий моя глас .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да не може-

както можеш да си редактираш поста до определен период-

така и с неволната грешка при плюсчето и минусчето да стане-

също до определен период

:P

Еми трябва цялата структура на форума да се модифицира.Това са много промени по форумната система на ip board.Aко форума се модифицира така,може от invision power да направят проблеми.

Потърси в този сайт дали има условия за ползването и контролирането на тяхната форумна система.Аз не можах да намеря,а пък и не ми се търси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тук виждам само опити да се бъркате в нещо което не Ви е работа. Между това да давате някакви предложения и това да се опитвате да ги налагате за нещо, което не Ви е притежание, а в което Сте допуснати от добрата воля на неговият собственик има една доста тънка граница... Така че моля, нека предложенията да не прерастват в нещо повече! Хм, има гледам че има и желаещи, на които ги сърбят ръцете да се хванат с тази работа, а дори СВ-то не са си пуснали на Кал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тук виждам само опити да се бъркате в нещо което не Ви е работа. Между това да давате някакви предложения и това да се опитвате да ги налагате за нещо, което не Ви е притежание, а в което Сте допуснати от добрата воля на неговият собственик има една доста тънка граница... Така че моля, нека предложенията да не прерастват в нещо повече!

Хм, има гледам че има и желаещи, на които ги сърбят ръцете да се хванат с тази работа, а дори СВ-то не са си пуснали на Кал...

С какво ти пречи факта , че си търся работа ?Да съм ти навредил , да съм ти взел поста?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тук виждам само опити да се бъркате в нещо което не Ви е работа. Между това да давате някакви предложения и това да се опитвате да ги налагате за нещо, което не Ви е притежание, а в което Сте допуснати от добрата воля на неговият собственик има една доста тънка граница... Така че моля, нека предложенията да не прерастват в нещо повече!

Хм, има гледам че има и желаещи, на които ги сърбят ръцете да се хванат с тази работа, а дори СВ-то не са си пуснали на Кал...

А ти, кой беше? Някакъв оторизиран говорител ли си на Кал, че Ни казваш къде е границата, м?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво ти пречи факта , че си търся работа ?Да съм ти навредил , да съм ти взел поста?

А ти, кой беше? Някакъв оторизиран говорител ли си на Кал, че Ни казваш къде е границата, м?

1.Какъв пост? Нищо не ми пречи факта, но си има установен начин за получаването на такава(на работа) и това едва ли е занимаването с критики по форумните раздели.

2.Това че казвам, че има граница, все още е твърде далеч от посочването на някакви параметри, а и в случая такива изразени в числа не може да има - това не е техническо изделие. Надявам се, Вие самите да можете да докажете, че заслужавате доверие като прецените правилно докъде може да простирате чергата си, докато сте на гости...

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе тази сутрин chrome ли се повърка не знам :help wanted3:

ама да споделя с вас какво ми излиза

объркал съм мястото на мнението. Моля, за извинение :)

Хич не се е побъркал, по-добре му се доверявай повече ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Какъв пост? Нищо не ми пречи факта, но си има установен начин за получаването на такава(на работа) и това едва ли е занимаването с критики по форумните раздели.

2.Това че казвам, че има граница, все още е твърде далеч от посочването на някакви параметри, а и в случая такива изразени в числа не може да има - това не е техническо изделие. Надявам се, Вие самите да можете да докажете, че заслужавате доверие като прецените правилно докъде може да простирате чергата си, докато сте на гости...

След като постовете на потребителите не са в разрез с правилата на форума, независимо дали изразяват критика или търсят някакви промени, било то и нецелесъобразни в момента, както и евентуално, невъзможни за софтуеърна реализация, не си ти човека, който ще порицава потребителите, особено с този надменен тон, докъде да си простират чергата в изразяването си. Ти също си гост в този форум, или математически изразено: Ти = Ние.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти пречи да се обосновеш в темата?

Защото просто е излишен спам-

дадох на Петкан минуз щото тъй и тъй

и много пък и не знаят да слагат е те тая емотиконка

:help wanted3:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като постовете на потребителите не са в разрез с правилата на форума, независимо дали изразяват критика или търсят някакви промени, било то и нецелесъобразни в момента, както и евентуално, невъзможни за софтуеърна реализация, не си ти човека, който ще порицава потребителите, особено с този надменен тон, докъде да си простират чергата в изразяването си. Ти също си гост в този форум, или математически изразено: Ти = Ние.

Точно така аз=Вие, само че явно това което важи за моето аз, някои колеги не желаят да приемат за тяхното АЗ. Както се вика се смятат за по-равни от останалите...При това са още детишори, които животът не е ударил с тоягата през пръстите, когато е трябвало и се смятат за направо велики. Кога прописаха на HTML, XML, XSL, ASP, SQL ,ADO, VBS, CSS и прочие, та вече се докарват да взимат и заплата ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така аз=Вие, само че явно това което важи за моето аз, някои колеги не желаят да приемат за тяхното АЗ. Както се вика се смятат за по-равни от останалите...При това са още детишори, които животът не е ударил с тоягата през пръстите, когато е трябвало и се смятат за направо велики. Кога прописаха на HTML, XML, XSL, ASP, SQL ,ADO, VBS, CSS и прочие, та вече се докарват да взимат и заплата ...

Ти прочете ли останалата част от поста ми, или четеш, което ти изнася. Естествено, че това което важи за теб, не е задължително да важи за останалите, докато не изясниш какво важи за теб, разбира се, защото, честно казано, не е ясно. Относно "детишорите", като мяташ обвинения е хубаво да се изразяваш в единствено число, че нещо се размива с Вие, а това е все едно да хвърлиш камък в тълпата и да избягаш... На мен лично ми се набива едно нещо от цялата ти пледоария... Чрез провокация търсиш евтина сензация, изтъквайки собственото си величие, смятайки "величието" на другите за слабост. По арогантно от това, здраве му кажи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По арогантно от това, здраве му кажи.

Разбира се, че ще кажа. Моля те остави "детишорите", ако желаят да се самоидентифицират, не влизай в тяхната роля. Разбира се, че няма да посоча някой конкретно, когато говоря по принцип. Може би трябваше да отделя съответният пасаж от онзи пост, за да не засегне някоя чуствителна душица, приела че определението е предначначено за нея, или дори трябваше да е в отделен пост, в който няма цитати на постове, чийто автори да си мислят, че целият ми пост е отделен специално и лично за тях?!

Край на спама, каквото мислех го казах преди два(мои) поста, ако не ме лъже паметта...Останалото ако се сметне за излишно, ще иде в коша.

Е няма пък да се въздържа:

Прав е силикон , имам 1 идея , ама не знам , дали ще се заемат да я направят .Тази система за репутация е система за анкети , или почти това , може просто да ѝ сложат бутон зтрий моя глас" .

Пич, ако желаеш работа, моля излез от чата!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще кажа. Моля те остави "детишорите", ако желаят да се самоидентифицират, не влизай в тяхната роля. Разбира се, че няма да посоча някой конкретно, когато говоря по принцип. Може би трябваше да отделя съответният пасаж от онзи пост, за да не засегне някоя чуствителна душица, приела че определението е предначначено за нея, или дори трябваше да е в отделен пост, в който няма цитати на постове, чийто автори да си мислят, че целият ми пост е отделен специално и лично за тях?!

Говоренето по принцип е неприемливо и звучи, като оправдание. Когато се обръщаш към някой с определението "детишори", не говориш по принцип, защото засягаш всички потребители, които са постнали в темата. Това е не само неприемливо, а е обидно. Затова, цитираш конкретния потребител и му отговаряш. Това е начина. Относно това, кой и по какви начини си търси работа, не е твоя работа, пич.

Редактирано от momolord (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Не знам дали е тук мястото,за което предварително се извинявам.

Благодарности най-напред за това,че вече можем да споделяме и клипчета тук.

:)

Предполагам има някакви проблеми,защото доста често не работи качването.

Но с всяко ново нещо е така и е разбираемо.

Предложението ми е ако може да се изписва съобщение от рода на В момента тази екстра е изключена,опитайте по-късно

:cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, Какво значи не работи. До сега никой не се е оплаквал. Няма причини да не работи. Може ли малко по-подробно да обясните проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попълнени са ми всички задължителни полета,опитвах с различни клипчета-пак същото-

излиза Съобщение на форума - а всичко е попълнено

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не сте попълнили голямото поле с описанието сигурно. Чете както пише под текста Съобщение на форума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямото долу ли-ок,сега ще пробвам,благодаря.

Качих преди дни две клипчета без да попълвам него,просто няма там червен надпис задължително.

Само на горните има такъв.

И клипчетата са ми от посочените в списъка.

Благодаря още веднъж.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачката за "Моето съдържание" откри само тази тема и затова поставям въпроса си тук.

Каква е причината за разминаването в броя на елементите. Цитирам:

* Има 51 елемента от agr (Ограничение на резултатите до 22 ное 2009) във "Виж всички теми и постове на agr"

* Има 15 елемента от agr (Ограничение на резултатите до 22 ное 2009) във "Виж всички теми създадени от agr"

* Има 170 елемента от agr (Ограничение на резултатите до 22 ное 2009)във "Виж всички постове на agr"

Не би ли следвало "Във всички теми и постове на agr" елементите да бъдат 185, а не 51!

Тъй ли е при вас и защо така се получава? Насочете ме ако някъде нещо съм пропуснал или не дочел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих сложил една опция за подреждане на разделите на Форума, т.е. ако искам да мога да си преместя раздела "Хоби, Развлечение и Свободно време" най-отгоре или пък в средата! За такъв пример ще дам абв.бг! Ще е по-удобно, поне според мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

в стария облик на форума на калдата в долния ляв ъгъл имаше бутонче на което пишеше горе и като го натиснеш отиваш в началото на страницата, бих го сложил и в новия облик та форума или ако го има бих написал пояснително-указваща бележка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в стария облик на форума на калдата в долния ляв ъгъл имаше бутонче на което пишеше горе и като го натиснеш отиваш в началото на страницата, бих го сложил и в новия облик та форума или ако го има бих написал пояснително-указваща бележка

и сега го имаш :

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване