Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

Искам да попитам нормално ли е някои потребители да не ползват никакъв друг, освен удебелен стил на писане? Става трудно за четене, когато цялото мнение е с удебелен щрифт. Нещо по въпроса да се направи, например да се издаде регламент, защото някои хора направо си злоупотребяват със стилизирането на текста. Вие виждали ли сте книга или статия във вестник, която цялата е написана с удебелен щрифт? Може би има причина да не се ползва сам и единствено удебелен щрифт?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам последно време доста натъртвания в хардуер особено, че виж сега, се пльоскат линкове, без да е упоменато за какво иде реч, и се посочват и правилата, ама аз не видях в правилата да е обяснено като хората, напиши url и /url и къде по дяволите са ми квадратните скоби на клавиатурата. :D  Преди бутончето за линк имаше и възможност да се напише текста към линка, ама сега го няма това/поне в опера не ми излиза/. Може ли да си го върнете поне това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам последно време доста натъртвания в хардуер особено, че виж сега, се пльоскат линкове, без да е упоменато за какво иде реч, и се посочват и правилата, ама аз не видях в правилата да е обяснено като хората, напиши url и /url и къде по дяволите са ми квадратните скоби на клавиатурата. :D  Преди бутончето за линк имаше и възможност да се напише текста към линка, ама сега го няма това/поне в опера не ми излиза/. Може ли да си го върнете поне това?

пишеш текст, маркираш желаното  и щракаш на бутона за линк, поставяш линка и готово...по-бързо и по-удобно е.....

Редактирано от rulom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще допускам САМО хора с коефициент на интелигентност над 150. 

Сложна работа :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложна работа :D

Не е сложна ако има такъв тест във всеки магазин за техника и трябва да издържиш теста за да си купиш техника ;)

Но нали важна е печалбата , а не на кой продаваш техниката ! Важно е количеството , а не качеството !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е сложна ако има такъв тест във всеки магазин за техника и трябва да издържиш теста за да си купиш техника ;)

Но нали важна е печалбата , а не на кой продаваш техниката ! Важно е количеството , а не качеството !

Че сервизите (и магазините) и те трябва да се хранят с нещо :)

Технически грамотен човек как ще си сменя телевизора всяка година "че този нещо ми ги дава удължени и пише непрекъснато, че било 16:9 часа" !

Едит:Работата ми е такава, че едно ми е постоянно на устата: Трябва да има книжка за правоуправление на компютър, както на автомобил! Иначе...жална майка на админите :/

Редактирано от Topper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е затова си я харесвах Б-я преди 1989 г. ! Не можеше всеки идиот да си купува всичко независимо дали има пари ! А и за да имаш повечеко пари трябва да имаш нещо в главата ! Сега всякакви идиоти които мама и тати се блъскат си купуват неща които дори не знаят как се ползват и после пишат из форумите и :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бих върнал старата версия на сайта в момента. Новата версия не ми се изобразява пълно и коректно нито с IE8, нито с Opera!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих върнал старата версия на сайта в момента. Новата версия не ми се изобразява пълно и коректно нито с IE8, нито с Opera!

подкрепям

и що мислите че пиша боднато а - те затова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето как изглежда сайта за мен

Opera 12

Публикувано изображение

Internet Explorer 8

Публикувано изображение

Нито един от двата изглежда не е нормален и пълен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре си се показва в Опера при теб има проблем

Публикувано изображение

ама да си върнат тъмната тема ще ми е по приятно да чета форума 

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре си се показва в Опера 

ама да си върнат тъмната тема ще ми е по приятно да чета форума 

Особено вечер на загасена лампа, много е неприятно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

добре си се показва в Опера при теб има проблем

Това на няколко компютъра с WindowsXP SP3 ми се получава по един и същи начин с Opera - точно както съм го описал. Освен ръчните листи за блокирането на реклами да се бъркат или спирането на Facebook простотиите - друга логична причина не виждам. Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не си блокирал нещо в сайта и като си синхронизираш профила да се получава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бъгава листа за блокиране, така както си е пристигнала....Но при IE8 определено няма какво да поражда проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но при IE8 определено няма какво да поражда проблема.

Освен може би 8-то в името... Ти убеден ли си, че проблема не е в браузера? Стандартите за уеб се развиват адски бързо, а този браузер е с две версии преди последната...

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Освен може би 8-то в името... Ти убеден ли си, че проблема не е в браузера? Стандартите за уеб се развиват адски бързо, а този браузер е с две версии преди последната...

IE8 е последният IE за WindowsXP и все още се поддържа...така ми се види... Чакам някой друг с IE8 да потвърди положението. Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъгава листа за блокиране, така както си е пристигнала....Но при IE8 определено няма какво да поражда проблема.

Аз се чудя как не си 98-ца...?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз отварям нормално kaldata.com с IE8 на Win XP SP 3 Pro

И на мен началната ми се отваря нормално, но като отида на новините - текстът в новините направо не си се изобразява.

Аз се чудя как не си 98-ца...?!

Оригинално! На XP мога да си гледам филмите, музиката върви, програмирането също - няма и да го сменя, докато това е така. Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен началната ми се отваря нормално, но като отида на новините - текстът в новините направо не си се изобразява. Оригинално! На XP мога да си гледам филмите, музиката върви, програмирането също - няма и да го сменя, докато това е така.

тествах с ХР отваря се без проблем 

като изключим купа жълти триъгълници при зареждането долу ляво

и в режима за съвместимост се отваря с IE8

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...