Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Днес се замислих и открих, че линкът с правилата на форума е твърде изолиран. Това, разбира се, може би ми прави впечатление само на мен, но смятам, че трябва да е на по-видно място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Днес се замислих и открих, че линкът с правилата на форума е твърде изолиран. Това, разбира се, може би ми прави впечатление само на мен, но смятам, че трябва да е на по-видно място.

знаеш ли свестния потребител винаги ще ги открие къде са правилата

пък за останалите и с грамадански букви да им ги напишеш и на видно място централно да им ги лепнеш - пак ни ша ги прочетат ни нищо

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Впредвид факта, че част от темите на потребителите са свързани с проблеми със закупени от тях продукти или услуги и в тези теми е пълно със съвети как потребителят да си търси правата предлагам да бъде създадена нова секция, важна тема или както решите с име "Права на потребителя". В тази тема да се дискутират правата на потребителите: от кой закон идват тези права, кой как тълкува написаното ... Смятам, че ще бъде полезно, а и освен това при тема на потребител с проблемна стока или услуга ще може директно да бъде препращан към темата за правата и така неговата тема няма да се пълни със съвети.

Поздрави на екипа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте, не можах да открия дали въпросът е повдиган преди, но дали е възможно, да се направи потвърждение за напускане на страницата, ако има започнат някакъв коментар или тема? Тоест, ако пишеш нещо и кликнеш на линк или Back например да излиза прозорец за потвърждение. Типичният случай е: пишеш на лаптоп, без да искаш докосваш тъчпада, фокуса се измества извън прозореца за писане, и ако в този момент натиснеш "backspace", браузера го възприема като команда за връщане до предходната страница и всичко, което си написал се губи. Подобна функционалност има например във фейсбук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не можах да открия дали въпросът е повдиган преди, но дали е възможно, да се направи потвърждение за напускане на страницата, ако има започнат някакъв коментар или тема? Тоест, ако пишеш нещо и кликнеш на линк или Back например да излиза прозорец за потвърждение. Типичният случай е: пишеш на лаптоп, без да искаш докосваш тъчпада, фокуса се измества извън прозореца за писане, и ако в този момент натиснеш "backspace", браузера го възприема като команда за връщане до предходната страница и всичко, което си написал се губи. Подобна функционалност има например във фейсбук.

Не е точно така с загубата на всичко. Ако веднага се преместиш отново напред, повечето го има като автоматичен запис на сървъра, особено при дълги коментари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е добра идея някъде в настройките да има функция приятелите да не получават известия, когато (аз например) си обновявам статуса на профила. От доста време търся тази функция в настройките, но не я намирам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е добра идея някъде в настройките да има функция приятелите да не получават известия, когато (аз например) си обновявам статуса на профила. От доста време търся тази функция в настройките, но не я намирам...

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така с загубата на всичко. Ако веднага се преместиш отново напред, повечето го има като автоматичен запис на сървъра, особено при дълги коментари.

При мен никога не става - не и с Калдата. Възможно ли е да е заради кеширането на браузера ти? Ако не ползваш firefox. Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен никога не става - не и с Калдата. Възможно ли е да е заради кеширането на браузера ти? Ако не ползваш firefox.

Запаметяването в сървъра, вероятно няма общо с личната машина. За връщане към редактора със запметеният текст, ползувам стрелката на браузера.

Публикувано изображение

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

При мен никога не става - не и с Калдата. Възможно ли е да е заради кеширането на браузера ти? Ако не ползваш firefox.

Здравейте,

Както ви е обяснил колегата по-горе функцията е излишна тъй като системата автоматично записва на няколко минути това което пишете и под полето което пишете се появява надпис за часа на последния запис. Ако натиснете на него ще видите следното съобщение: "Докато пишете, съдържанието на текстовия редактор се запаметява автоматично, така че ако презаредите тази страница, след това ще можете да възстановите това, което сте написали досега." Ако случайно презаредите страницата когато се върнете в някое поле за писне на същото място стои нов надпис: "Виж Автоматично Запаметеното Съдържание" и може по всяко време да възстановите написаното.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Вероятно в моя случай това време не е минало, защото тази опция не ми излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прощавайте, но не можах да намеря как да ползвам някаква по-лека версия на форума (лека, но все пак пълноценна). Ползвам няколко форума и този е доста по-тежък от останалите.

Редактирано от cashregister (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

cashregister, на 25 Окт 2013 - 4:55 PM, написа: Прощавайте, но не можах да намеря как да ползвам някаква по-лека версия на форума (лека, но все пак пълноценна). Ползвам няколко форума и този е доста по-тежък от останалите.

Най-долу вляво имаш възможност за избор между класическа и мобилна версия (ако ти свърши работа мобилната де).
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прощавайте, но не можах да намеря как да ползвам някаква по-лека версия на форума (лека, но все пак пълноценна). Ползвам няколко форума и този е доста по-тежък от останалите.

Тя форумната система е такава - лагава и натоварваща сървърите, пълна с JS bloat. Пробвай мобилната версия, но не е пълноценна.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

така и не сложихте един тъмен скин  :( ... това бялото ми вади очите ... :cant believe::speak:

Редактирано от К и к е (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

така и сложихте един тъмен скин  :( ... това бялото ми вади очите ... :cant believe::speak:

аз затва пиша болднато

светла ти памет, Митак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Може да се сложат там където е вип, потребители и.т.н...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Бих направил раздел Кракнати Програми и незаконно съдържание, и бих го сложил най-отпред та да се вижда хубаво, след това щях да махна досадното 2.10 от правилата. :)

Подкрепям :) В доста форуми няма такова правило.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям :) В доста форуми няма такова правило.

Това пък от 2012 от къде го извади ?! :D

Иначе имам една малка идея за форума: Сложете правилата на форума на по-видно място, не "у кюшето" най-долу на форума, един новобранец няма да знае къде са, а локнати 20-30 теми всеки ден заради 2.3... И си върнете черния скин, късно вечер в тъмна стая е отвратително...

Редактирано от Greak (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих затрил 100 хиляди мъртви профили за да се удвои личното ни пространство!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би искаш да кажеш "новинарския"? ;д

да, същото. Надявам че е ясна каква е причината. Некомпетентно написани новини, освен че имат тук таме и правописни грешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако белия скин ви вади очите особенно на тъмна стая (както и мене), в personalization си настройте темата " high contrast black" - за уиндоус говоря. Но така ще стане още по-зле, ако не сте си намалили яркостта на монитора !

Вие па, що не се сетите да пуснете един черен скин ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не защитавам никого,даже тоя черен скин не съм го и виждал какъв е (не съм бил регистриран,когато го е имало),ма то освен да стоиш по 15 часа на ПЦ-то има и други занимания бре!На мен не ми ,,вади очите,,После Anne-то що пускала по 15 теми за болки в очите!Що ли са обадих ,ма.....те така-за спорта :tongue2:

:offtopic_s:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване