Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз не защитавам никого,даже тоя черен скин не съм го и виждал какъв е (не съм бил регистриран,когато го е имало),ма то освен да стоиш по 15 часа на ПЦ-то има и други занимания бре!На мен не ми ,,вади очите,,После Anne-то що пускала по 15 теми за болки в очите!Що ли са обадих ,ма.....те така-за спорта :tongue2:

:offtopic_s:

Влизал ли си в 2 през нощта в тъмна стая където само монитора свети ? Отвратително е. Защо го махнаха ?! Не пречеше въобще...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Влизал ли си в 2 през нощта в тъмна стая където само монитора свети ? Отвратително е. Защо го махнаха ?! Не пречеше въобще...

Ами аз и филми като гледам обичам да ми е пълен мрак.Може па да са ми специални очите-де да знам ;)

Иначе -има си настройки за мониторите-поне така съм чувал :tongue2:

Спирам с офтопика :offtopic_s:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако белия скин ви вади очите особенно на тъмна стая (както и мене), в personalization си настройте темата " high contrast black" - за уиндоус говоря. Но така ще стане още по-зле, ако не сте си намалили яркостта на монитора !

Вие па, що не се сетите да пуснете един черен скин ?

Опитай http://justgetflux.com/ . Прави ти екрана халогенен от порядадъка от 19PM-6AM (зависи от лятното часово време и там други астрономически неща)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Каква е тая некадърщина с коментарите

некой бил коментирал у сурат тефтеро 

ало драскачи на соцялни гнясове доста народ не влиза там 

други са ги блокирали

/за коментарите на основната страница/

ако не вярвате пуснете на главната страница анкета 

ако ви стиска

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Разбирам, че рекламите са нужни, но бих добавил някаква опция в настройките на профила да не се показжват flash реклами или някакви други, които се движат и отвилчат вниманието а да се показват само някакви статични, макар и повече като брой реклами. Не забравяйте, че не всеки може да си позволи Core i5 или някой AMD FX. Това бих направил аз.

Редактирано от Greak (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нема да стане. Освен ако не си купиш ВИП. Другият начин е персонално да се справиш с това дали в браузера ти да се показват или не реклами(в какъвто и да е формат да са писани) Има си филтратори и блокери на съдържание, под формата на добавки за браузера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нема да стане. Освен ако не си купиш ВИП. Другият начин е персонално да се справиш с това дали в браузера ти да се показват или не реклами(в какъвто и да е формат да са писани) Има си филтратори и блокери на съдържание, под формата на добавки за браузера.

Ами спрял съм adblock за kaldata, но май ще го пускам, защото компютъра ми откача с този flash...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам кой ви пише новините, ама в доста от тях е пълно с грешки от всякакъв вид. Обикновено когато някой пише текст на компютъра, после го проверява 2-3 пъти за грешки, но явно не на всеки му пука. Виждал съм и новини, в които писача въобще не разбира от това, за което пише. Разбира се няма нужда да си компетентен в дадена област, просто може да натиснеш copy/paste. Важното е да публикуваш новина. Бих махнал хилядите бутони за facebook, linkedin, twitter, pinterest, google+, reddit, намиращи се под/над/отляво/отдясно на всяка новина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1

В много новини в тоя сайт, много ясно забелязвам как "писача" го докарва до литературно произведение и си няма и напредстава от това, което дращи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че рекламите са нужни, но бих добавил някаква опция в настройките на профила да не се показжват flash реклами или някакви други, които се движат и отвилчат вниманието

Ами те ако не отвличат вниманието, за чий са ги сложили да стоят в сайта! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами те ако не отвличат вниманието, за чий са ги сложили да стоят в сайта! :D

Имах впредвид тези където излизат извън границите им (като едно време тази на мтел, където ми покриваше половината новина) или пък тези със звука...

Редактирано от Greak (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се тревожете. Изкачащите реклами са проблем от доставчика на рекламното съдържание, а не от сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През равни интервали от време, се намира някой да реве за рекламите в сайта....И всеки ревящ, знае че има начини да се спрат. Не е като в други сайтове, например този:

Тази страница ви се показва, защото имате инсталиран плъгин Adblock към браузъра. Ако искате да гледате телевизиите ще е нужно да го премахнете!

Така, че къде е проблема ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах впредвид тези където излизат извън границите им (като едно време тази на мтел, където ми покриваше половината новина) или пък тези със звука...

Все тая.

Щем не щем, ще трябва да гледаме реклами, защото администрацията на сайта е много бедна, и ако няма реклами, ще останем без форум. Така че, за да си гукаме във форумчето, се налага да приемем съществуването на някои нещица. :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все тая.

Щем не щем, ще трябва да гледаме реклами, защото администрацията на сайта е много бедна, и ако няма реклами, ще останем без форум. Така че, за да си гукаме във форумчето, се налага да приемем съществуването на някои нещица. :P

Нищо лично, ама ти направо изкара Калин социално слаб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все тая.

Има си AdBlock за твоят проблем :-)

Иначе, ще е готино ако добавите няколко нови теми.

Ще се радвам ако мога да сменя облика на форума да е тъмен :-) 

По-здрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Имам предложение в раздела за Битова техника да си съберете темите в отделни -

избор на прахосмукачка, избор на фритюрник и т.н.

Знам че време трябва ама те не са много страници там

ако не ви мързи де

:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки тема е за индивидуални нужди и финансови възможности. Макар и не с такива темпове като при компютърните компоненти, производителите на бялата и черна техники също менят моделите си и излизат по-добри предложения, което прави четенето назад в темите за ценово ориентирани предложения да се попада на модели които макар и на търсената цена, да са морално...а и не само остарели и да има към момента на питането оферти с по-добри показатели, които да не са отразени на страниците на общата тема. Има и други причини да не се обобщават темите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение в раздела за Битова техника да си съберете темите в отделни -

избор на прахосмукачка, избор на фритюрник и т.н.

Знам че време трябва ама те не са много страници там

ако не ви мързи де

:cool:

Модератора трябва да си вземе отпуск за да стане така  :)

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване