Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ку може и една отделна за вибратори :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ку може и една отделна за вибратори :clown:

На тебе ли ти трябва  :wub: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тебе ли ти трябва  :wub: 

Сакън дан дава Господ :shock11:, ма тук има доста нуждаещи се :ph34r:

Ади стига със спама, че дан ядем бой :scared: Ма сигура темата ще е хита на сезона :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модератора трябва да си вземе отпуск за да стане така  :)

Публикувано изображение

стига де колко са 21 страници а

ей сега ще ги събера

:D

не че искам да им създавам работа на модовете в тая жега

но - аз например ако тръгна да си купувам пералня да речем - ще е много по-удобно да си отида в темата Избор на пералня

и да си изчета всичко накуп - мнения, предложения, критики и т.н.

не да ровя из целия раздел да чета и чета ...

не сте ли съгласни с мен

Всеки тема е за индивидуални нужди и финансови възможности. Макар и не с такива темпове като при компютърните компоненти, производителите на бялата и черна техники също менят моделите си и излизат по-добри предложения, което прави четенето назад в темите за ценово ориентирани предложения да се попада на модели които макар и на търсената цена, да са морално...а и не само остарели и да има към момента на питането оферти с по-добри показатели, които да не са отразени на страниците на общата тема. Има и други причини да не се обобщават темите.

то и програмите остаряват ама като гледам си има отделни теми за Уиндос, Корел и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

то и програмите остаряват ама като гледам си има отделни теми за Уиндос, Корел и т.н.

Тези теми са с различни цели и в тях главно се обсъждат промени във версиите и решения на проблеми. Няма как да правиш съпоставки с неща които не разбираш :):*

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези теми са с различни цели и в тях главно се обсъждат промени във версиите и решения на проблеми. Няма как да правиш съпоставки с неща които не разбираш :):*

добре

пералните щом нямат версии

ама от бойлери разбирам много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре

пералните щом нямат версии

ама от бойлери разбирам много

А, имат пък различни енергийни класове ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, имат пък различни енергийни класове ;)

ами да де, знам

:)

за това ще направим и подраздели -

подраздел енергийни класове (колко ще плащаш на майката енерго), подраздел скъсан ми е джоба (демек цени), подраздел майстори викаме всякакви (разбирачи разни дет оправят и колко дерат)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами да де, знам

:)

за това ще направим и подраздели -

подраздел енергийни класове (колко ще плащаш на майката енерго), подраздел скъсан ми е джоба (демек цени), подраздел майстори викаме всякакви (разбирачи разни дет оправят и колко дерат)...

Ами пусни обща тема, където да се обсъждат различните енергийни класове уреди, намиращи се на пазара от момента на пускане на темата и с развитието на темата ще се обсъждат и по-нови модели. В тази новата, или в друга тема, могат да се обсъждат и други функции за спестяване, примерно на количество вода за изпиране при пералните и машините за миене на съдове и прочие други спестяващи разходи на ток, перилен препарат и въобще консумативи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава да има и подраздел с вибраторите:

С перли

Със зайчета

С пингвини и т.н.т. :ph34r:

пп.Ко бе?Сериозен съм-има си форуми дето си имат такива теми (говоря за сериозни форуми кат нашия!)Ко му е на темата за вибраторите?Ще е полезна за някои тук!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С перли

Със зайчета

пп.Ко бе?Сериозен съм-има си форуми дето си имат такива теми (говоря за сериозни форуми кат нашия!)Ко му е на темата за вибраторите?Ще е полезна за някои тук!!!

едно време имахме раздел за Кекс и там имаше тема и за играчки

но лошо нема и у Битова техника да ги наместим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

С перли

Със зайчета

на доста хора ще е полезна  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Част от модераторите които  вместо да  модерират  пишат в темите за спам и свободно време.  В някой от  разделите вече се стигна  до заплахи за саморазправа  и побой,а там модератор влиза веднъж на 6 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Част от модераторите които  вместо да  модерират  пишат в темите за спам и свободно време.  В някой от  разделите вече се стигна  до заплахи за саморазправа  и побой,а там модератор влиза веднъж на 6 месеца.

Ами спазвай 2.9, спрямо коментари излизащи според теб извън нормите, или спрямо самите теми и ще се вземат мерки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да се пусне специална тема за дигиталната сигурност. Самата тема нарушава едно от основните правила на форума, но Българският гений е по-голям от всичко, мисля. Ще стане интересно. Позволете веднъж за винаги Българите да си излеят мисълта как си требва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да се пусне специална тема за дигиталната сигурност. Самата тема нарушава едно от основните правила на форума, но Българският гений е по-голям от всичко, мисля. Ще стане интересно. Позволете веднъж за винаги Българите да си излеят мисълта как си требва.

Има цял раздел, какво не ви харесва в него? И никой не ви спира да пуснете специфична тема в него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има цял раздел, какво не ви харесва в него? И никой не ви спира да пуснете специфична тема в него

Добър ден Капитан Немо, знаех си, че ще ми отговорите Вие пръв. Става въпрос за хакинг. И мисля, че самата дума нарушава правилата на форума. Лек ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден Капитан Немо, знаех си, че ще ми отговорите Вие пръв. Става въпрос за хакинг. И мисля, че самата дума нарушава правилата на форума. Лек ден.

До момента до който се дискутират неща в контекста на белите шапки ще е ОК, при преминаване в сивата зона нещата са (почти) приемливи. Ако обаче минем в черната зона ще има тотална забрана за дискутиране. При тези неща прекалено лесно може да се пристъпи закона. Спомням си как отне 3 месеца да приемем пентест и то на препродъкшън системи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До момента до който се дискутират неща в контекста на белите шапки ще е ОК, при преминаване в сивата зона нещата са (почти) приемливи. Ако обаче минем в черната зона ще има тотална забрана за дискутиране. При тези неща прекалено лесно може да се пристъпи закона. Спомням си как отне 3 месеца да приемем пентест и то на препродъкшън системи...

Точно това ми бяха опасенията. Просто исках да се доразкраси форума, но уви. Има също и тенденция, че като покажеш бъга и написания експлойт за него, всъщност ние не освобождаваме звяра, а го прибиваме по този начин. Много са случаите когато непосредствено с публикуването на експлойт почти в същия ден компаниите ти изпращат актуализация с парче за затапване на проблема. Работата е на академично ниво, а не на кибер престъпници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това ми бяха опасенията. Просто исках да се доразкраси форума, но уви. Има също и тенденция, че като покажеш бъга и написания експлойт за него, всъщност ние не освобождаваме звяра, а го прибиваме по този начин. Много са случаите когато непосредствено с публикуването на експлойт почти в същия ден компаниите ти изпращат актуализация с парче за затапване на проблема. Работата е на академично ниво, а не на кибер престъпници.

Съжалявам, но подобен подход може да доведе до бързи резултати от двете страни. И причината е че много потребители (даже и корпоративни) се бавят с имплементирането на кръпки. А публичното разпространение на експлойт ги поставя в неприятно положение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Има и такава тема за хак-ове. Явно не си читател а писател, т.е. чукча ;) Обаче, ще те оставя да си я намериш сам, да се потрудиш!

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и такава тема за хак-ове. Явно не си читател а писател, т.е. чукча ;) Обаче, ще те оставя да си я намериш сам, да се потрудиш!

Благодаря сърдечно Колега, ще се постарая да я намеря из редовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло нищо не бих променил в kaldata.com! Само не мога да разбера, защо с всеки изминал ден броят на рекламите изкачащи от всеки възможен ъгъл в сайта постоянно нараства? Във youtube трябва да чакам по 5 секунди, тук трябва да си иргая 10 мин да натискам хиксове и в момента, в който натисна нова новина естествено пак ме удрят 1 тон реклами. Политиката на Google с Youtube ли следваме? И да знам че мога да си инсталирам безброй много програми, които да блокват тези реклами, но не е там въпроса. Просто ми омръзна да влизам да чета новини и 10 мин да си губя от времето в затваряне на реклами.Ето за това свалям шапка на Facebook и Wikipedia. Във Wikipedia няма реклами, а във Facebook поне са се постарали да ги внедрят така, че да не пречат на основното предназначение на продукта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина доста досадно е това с рекламите ... някой трябва да вземе мерки.

И аз имам една идея защо не направите под форум в форум музика за музикални класации.Така всеки потребител ще си пуска собствена класация всяка седмица и форума ще стане по интересен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...