Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може би трябва малка промяна в екипа. Един чичка ме банна за вулгарни думи, понеже отвърнах на друг чичка, който искаше да ме нарича "скъпа". 

Цитат

И не, не можеш да ми викаш скъпа, мазник извратен

Сега, кое му е вулгарното, не знам, или просто чичо алгор ревнува, но пък това не е мой проблем. Да ме банне до живот ако ще, пак няма да искам някакъв мазник да ми вика "скъпа''. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

:lol6:Тук било по-весело, отколкото във вицовете!

преди 4 часа, иноТ написа:

Един чичка ме банна за вулгарни думи, понеже отвърнах на друг чичка, който искаше да ме нарича "скъпа". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, иноТ написа:

Може би трябва малка промяна в екипа. Един чичка ме банна за вулгарни думи, понеже отвърнах на друг чичка, който искаше да ме нарича "скъпа". 

Сега, кое му е вулгарното, не знам, или просто чичо алгор ревнува, но пък това не е мой проблем. Да ме банне до живот ако ще, пак няма да искам някакъв мазник да ми вика "скъпа''. 

Първо: този пост също е нарушение на правилата и най-вече на 2.19.
Второ: поведението ви напоследък в раздел Политика е търсещо явна конфронтация и през пост-два се чудите с кой и за какво да се заядете и как да обидите някой.
Трето: редно е да бъдете точен в изказа си поне в този раздел, а предупреждението ви е за "Обиди и вулгарни думи", просто защото така е заложено в платформата на форума. Защо само "вулгарните думи" търсите в поредното си заяждане?
Четвърто: обективната истина показва друго, а именно, че в 19.12 минути е първото ви предупреждение и то без системата да ви лишава от писане - тоест тогава публикувахте за втори или трети път лични данни на съфорумник без негово позволение. Първия път просто изтрих поста ви без предупреждения и каквото и да било друго наказание. Колко пъти трябваше да ви чакам да спрете с нарушенията - 20 или 200? Наказанието ви дойде в 20.04 часа заради въпросната системност в публикуването на лични данни и обидата към потребител.
Пето: не се ли научихте вие и останалите потребители, че не даден модератор ви наказва, а системата, която преценява в кой момент сте заслужили наказание? Ние сме тези, които маркират точката за нарушение, а предишните натрупвания на предупреждения водят до наказание в един момент. Тоест това не ви е първо нарушение, а явно няма и да ви е последно.

От тук нататък дали съм дядо, чичка, лелка, вуйчо или каквото и да е, не е ваша работа  и не си позволявайте да обсъждате хората хо начина, който го правите до сега.
Четете внимателно какво съм ви написал, защото го правя за последен път и то пред всички.

Приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо: Не виждам да отправям някакви критики към модераторите, а просто изразявам недоумението си от факта, който споменах. Сега, ако за вас е нормално да ви наричат "скъпа" ок, аз нищо не казвам по въпроса. 

Второ: Поведението ми е в тон с всеобщото.

Трето: Поразен съм, че вулгарните ми думи всъщност не са вулгарни, а са други и съм наказан все пак за вулгарните, които са други но ... 

Четвърто: По това време бях на кафе и чрез смартфонът си видях, че ме дебнете в засада, точно мен. Иначе щях да спра.

Пето: Не е интересно. 

И последно, изобщо не ме интересува дали ще бъда баннат форева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сеирджията обича да гледа такива работи, после дълбоко мислено те измодерира. Тук пак някакво нравоучение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 часа, Вacко написа:

Абе оправете ми профила да не дава грешка.  ‌

Васко!

Администрацията сигурно е въвела някакъв образец- молба, за да ти обърнат внимание на проблема. Дай да ги помолим по още веднаж, както ти, така и аз и дано забележат за...1 април.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Вacко написа:

ORF5dXx.jpg

това пък какво е?!?!

Натрупани точки от предишни предупреждения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, ostavime написа:

и с каква цел се трупат точки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като натрупаш определен брой наказателни точки, системата ти налага автоматично наказание.

И Пилат си измива ръцете :)

М/у другото, добро решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, ostavime написа:

Аз също имах питане във връзка с изтриване на файлове от "Мои файлове" веднаж от месец януари, след това от месец март, но все още нямам даже отговор на въпроса. Наказания и аз мога да раздавам. По добре е да погледнете по важните неща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога. Администраторите имат такива права. Сигурен съм, че ще го погледнат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 5 минути, ostavime написа:

Аз не мога. Администраторите имат такива права. Сигурен съм, че ще го погледнат. 

Надявам се и аз, но като че ли вече не ми се вярва. Благодаря!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Търсиш специално отношение към личността ти? А исторически погледнато дали има за какво да е положително? В последно време се наблюдава промяна в него. Дано да е трайна тенденция... :) 

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих променил глупавата реклама която прави мобилната версия на десктоп версия.Ще е добре да се преценяват и тестват тези работи :)

S70401-172231.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 към горният пост. Има дори една по-дразнеща, заема целия екран и стои 10 секунди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

бих искал да имам опция "нулиране на лайкове"...ъ-ъ-ъ...тъй де, нема си права банка за лайкучки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е смисълът от тая малоумна реклама, която се показва всеки път, когато натисна на някоя страница в сайта ви през телефона (през PC не съм запознат дали излиза)? С цел да гони потребителите ли е или да прави профит на AdSense или някоя друга подобна мрежа?
След като не искам да "поръчам и взема своя телефон с 8 дни по-рано" и затворя рекламата най-учтиво, нали сайта използва бисквитки, тия бисквитки не отчитат ли, че съм затворил popup-а най-малко 1000 пъти и нямам интерес към рекламата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, това може и вече да е обсъждано, извинете ме , ако е така, но...хора, моля ви, махнете ги тия проклети, дразнещи и най–вече бъгави capchа-и от секциите за коментарите към новините! Нелепо е да напишеш един ред за 15 секунди и после 2 – 3 минути да кликаш по изображения и то с два или три сценария един след друг. И което е най–лошото – много често не разпознават правилни отговори и те връщат отново за същото нещо...това може да вбеси и най–търпеливия човек. Съгласен съм ,че трябва да има верификация за това, че не си робот, но ако може да се измисли нещо друго, ще е чудесно. Благодаря!

Редактирано от HotMusicFan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

какви са тия титли и кой ги слага...ъ-ъ-ъ...тъй де, мастур, щот ни ми знайте имету
:giggle1:
5912a1855c4b1_Bitmap.jpg.47787b2dccfd0b3c04fa7dc1d002c3cb.jpg

проверих профилите на спецове от форума и не видях такива титли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване