Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 48 минути, peppone1 написа:

моите теми все пак не принадлежат на форума

Цитат

2.15 Всяко мнение, предоставено тук, е пуснато доброволно от автора му и всеки има право след това да го копира и разпространява както намери за добре. Ако не е упоменато, че поста съдържа текст, който е обект на авторското право или че ползването му без разрешение е нежелано, то текстът ще бъде третиран според Лиценза за свободна документация на ГНУ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз говорех за тази точка от правилата. След като едни спамерчета ми разнасяха теми от чужди форуми с цел унижение, аз моментално се свързах с администрацията на онези форуми и темите ми бяха светкавично изтрити без никакви обяснения. Тук получавам удари директно върху професионалната ми сфера и не искам подобни клевети и квалификации по мой адрес да остават публикувани тук. Аз не съм си продал темите на форума все пак. Знам че никой не ми е длъжен, но след като доскоро имах правото сам да си ги трия, защо поне модераторите не ми съдействат за това? Аз даже бях готов да си платя за да си върна предишните права и да си изчистя гнусотията, ама и плащането го правите да е ужасно трудно. Неудобно ми е постоянно да се свързвам с модераторите, човека пътувал 1700км. и аз да го ангажирам с моите прищевки. И аз да съм някой да ми бибка късно вечер, няма въобще да му отворя.

"2.16 Забранено е публикуването на лична кореспонденция (лични съобщения) във форума без съгласието на двете страни, участвали в кореспонденцията, както и всякаква форма на лични данни извън официално публикуваните в настоящия форум (снимков или друг материал, засягащ личния живот), когато това може да е в ущърб или да служи за дискредитация на някоя от двете страни. Ако това стане, то по желание на ощетената страна такива постове ще бъдат трити без предупреждение".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Пак орева форума! Пиши разумни, смислени и правилни неща в темите който създаваш и никой няма да ти ги трие, и нас от техническия раздел не ни кефи да ходим след всеки твой пост и да обясняаме небивалиците които си изписал, но не ревем из форума нали? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.02.2019 г. в 14:58, peppone1 написа:

Здравейте, последните теми които публикувах ми се изтриха след известно време. Това технически проблем ли е или намеса на модераторите? Или ако моите теми са нарушили някои правила, бих искал да знам кои са тези правила. В последната тема нямаше публикувани коментари и съобщение за какво е изтрита. Направих запитване и до модераторите, но не получих никакъв отговор от тяхна страна, каква е причината?

Добър вечер!

За да започна с отговорите на поставените от вас въпроси, бих искал да попитам "Направих запитване и до модераторите" означава, че освен до мен, сте питал и други модератори с ЛС или просто уважително говорите за мен в множествено число?
И ако сте писал и до друг, освен мен, кой е бил той - някой от глобалните модератори или модератор на раздела, в който са били публикувани темите?
Преди известно време, когато отново бяхте пуснал дублирана тема, на вече заключена от модератор на раздела ви посъветвах нещо, а именно да се обърнете към него на ЛС и да се уточните по въпросите, които искате да поставите.
Помните това, нали?
Все пак 27.01.19 не беше толкова отдавна...

Отговорете ми на въпросите, ако обичате, припомнете си това, което ви казах на упоменатата дата и ще продължа нататък по това питане.

По следващия въпрос, поставен в два ваши поста (явно е съществен за вас):

Цитат

Това бяха две последователно публикувани теми, а в другите заключени повтарящи се теми, едната от тях докладвах специално да я изтриете, защото съдържаше неточности и беше много разпиляна, но тя още си стои. Ами може пък да съм написал нещо с което след това да се срамувам и да не искам да бъде достояние на цял свят. Преди беше лесно сам като си ги триех, но моите теми все пак не принадлежат на форума, а на мен и трябва да мога да ги премахна. Това съм го правил във всички други форуми без проблеми, без да обяснявам, но тук всичко е проблемно, дори и писането, и най-вече триенето, аз нищо не дължа на този или на който и да е било форум.

Не знам защо не прочетете правилата на форума, където ясно и точно е записано всичко, за което назидателно се опитвате да ни поучавате - така ще е по-лесно за всички и няма да си създавате напрежение сам на себе си първо, а после и на всички потребители и администрацията на форума.

Цитирам:

Цитат

2.15 Всяко мнение, предоставено тук, е пуснато доброволно от автора му и всеки има право след това да го копира и разпространява както намери за добре. Ако не е упоменато, че поста съдържа текст, който е обект на авторското право или че ползването му без разрешение е нежелано, то текстът ще бъде третиран според Лиценза за свободна документация на ГНУ. Ако мнението или материалът публикуван от вас не е Ваше дело, задължително трябва да се посочи, че е цитат и да се даде линк към източника (визират се статии, цитати от научни трудове и др. подобни). Администрацията на форума не се задължава да заличава постове и теми по желание на авторите им, както и по желание на трети страни, ако прецени, че те не нарушават с нищо законите на държавата и правилата на форума.

Нещо неясно има ли в това правило, че мислите за резонно да пишете два пъти, относно нарушени ваши права?!?!
И вижте - другите форуми са си други форуми, без значение кои са.
Тук може да дискутираме само този форум и останалите не ме интересуват.

Цитат

Аз говорех за тази точка от правилата. След като едни спамерчета ми разнасяха теми от чужди форуми с цел унижение, аз моментално се свързах с администрацията на онези форуми и темите ми бяха светкавично изтрити без никакви обяснения. Тук получавам удари директно върху професионалната ми сфера и не искам подобни клевети и квалификации по мой адрес да остават публикувани тук. Аз не съм си продал темите на форума все пак. Знам че никой не ми е длъжен, но след като доскоро имах правото сам да си ги трия, защо поне модераторите не ми съдействат за това? Аз даже бях готов да си платя за да си върна предишните права и да си изчистя гнусотията, ама и плащането го правите да е ужасно трудно. Неудобно ми е постоянно да се свързвам с модераторите, човека пътувал 1700км. и аз да го ангажирам с моите прищевки. И аз да съм някой да ми бибка късно вечер, няма въобще да му отворя.

"2.16 Забранено е публикуването на лична кореспонденция (лични съобщения) във форума без съгласието на двете страни, участвали в кореспонденцията, както и всякаква форма на лични данни извън официално публикуваните в настоящия форум (снимков или друг материал, засягащ личния живот), когато това може да е в ущърб или да служи за дискредитация на някоя от двете страни. Ако това стане, то по желание на ощетената страна такива постове ще бъдат трити без предупреждение".

Тук не мога да взема отношение, тъй като не съм запознат с казуса, кой какво е разнасял и изобщо за какво става дума.
Ако си направите труда да бъдете подробен и да изложите факти с доказателства за твърденията си, а не да разказвате свободен текст, ще ми е по-лесно да ви кажа имам ли вина и пропуск или не.

Оставам на разположение в очакване на отговора на въпросите, които ви зададох и ще продължим нататък.

Приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, значи сега аз започнах да отговарям на въпроси след като не получих отговор, но на кому е нужно, мен ме интересува да се свърши работа? Знам че модераторите за много неща не са длъжни и ги назовах в множествено число, защото после ще се разсърдите ако говоря за конкретен модератор. Освен модератор съм информирал и администратора, но пак без резултат. И специално му пратих въпросната ми тема да я прегледа и прецени кои правила е нарушила тя за да бъде изтрита, дали е била опасна и вредна за някой. А защо аз не съм се свързал с модераторите, заключили моите теми, ще отговоря само едно - защото ми е под достойнството да измолвам каквото и да е от хора, неправомерно прилагащи действия и за капак на всичкото отгоре залепена забележка за нивото на моите знания. И точно затова се обръщам към друг модератор, както и на по-висока инстанция - администратора, защото не искам хора с егоистични и задни мисли и цели, да ми пишат слаби оценки, за не малкият ми 20г. опит. И ако допуснем че те лъжат, криейки се зад правилата, аз нямам ли право да се защитя, ясно че като виртуален потребител нямам никакви права, ами като човешко същество? И на кой му трябва да чете дублиращи се теми във форума, толкова ли са ви интересни та не щете да ги изтриете, а изтрихте последните, без още никой да ги е прочел? Затова помислих че може и да е технически проблем, но като знам тези модератори преди да станат такива как ме обиждаха и как ме изкарваха глупак, отрричайки елементарни неща, така че не мога просто да повярвам те да са малоумни, затова приемам че са злобни, подли хора. Или другият вариант е старчески синдром.

Но както и да е, аз отговор от мафиоти не очаквам да получа и разбира се няма да съм аз този който да нарушава правилата на този форум и вече трети път въпросната тема "табу" няма да я публикувам. На този форум му трябват потребители които не могат да четат надписите по компонентите си, като им се отговаря винаги любезно като на малки деца, а всяка друга техническа дискусия бъде моментално поругавана и заличавана. Ако за някои дърдорковци съм един ревльо, ще им кажа само че никой няма право да се прави на нещо повече от друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, peppone1 написа:

А защо аз не съм се свързал с модераторите, заключили моите теми, ще отговоря само едно - защото ми е под достойнството да измолвам каквото и да е от хора, неправомерно прилагащи действия и за капак на всичкото отгоре залепена забележка за нивото на моите знания.  

Къде съм написал "да замолвате" който и да е за каквото и да е?!?!
Вие имате претенции, че в раздела за аудиотехника сте единствено компетентен, доколкото виждам от постовете ви и отричате знанията на всички в тази посока.
Включително и на модераторите, отговарящи за тези раздели.
Имате предвид, че Филипов няма знания и произволно ви е заключил двете теми, така ли?
Дайте в прав текст с имена, че иначе няма да стане.

Да не говоря, че с изречението:

Цитат

На този форум му трябват потребители които не могат да четат надписите по компонентите си, като им се отговаря винаги любезно като на малки деца, а всяка друга техническа дискусия бъде моментално поругавана и заличавана. Ако за някои дърдорковци съм един ревльо, ще им кажа само че никой няма право да се прави на нещо повече от друг.

наричате една голяма група от хора, пишещи в тези раздели "дърдорковци", без значение дали тези хора имат знания и възможности в тази насока.
Имам предвид хора, доказали се във форумите от доста години, като AAUUXX, barbuncela, дръндю, Колев60, hristo58, Staseka7777, B3M2W0, AGD, bulljo, Raze, Димитър 59 и още един куп.

Моето лично мнение е (повтарям - лично), че вие нарочно избягввате дискусия и разговор с хора като Филипов (и не само с него), защото те са компетентни, знаещи и можещи хора, чиито знания вие еднолично не признавате.
А защо според вас въпросния човек е модератор на този раздел, зададохте ли си този въпрос?
Или мислите, че ей така, от нищото се пръква този и онзи модератор в технически раздел, без значение образование, ценз и в коя област са знанията и възможностите му?

Не на последно място обръщам внимание на още нещо: от над 200 теми, пуснати от вас в техническите раздели, имате проблем с две.
Повтарям - от над 200, "проблемните" са две!!!
Запитахте ли се защо?
Това като репресия над ваша милост ли трябва да се тълкува или причината тези две теми да са заключени е някъде другаде?

Не давайте заден ход на вторите реплики и не се покривайте сега в дискусията, защото вие търсите публичност и показност за решаване на даден проблем, поставен от вас и тук, в тази тема, точно този проблем ще бъде решен не насилствено, а чрез диалог и дискусия.

Ако искате, разбира се.

Ако просто търсите поле за изява колко сте знаещ и можещ и колко ви репресират и малтретират модераторите на раздел Аудиотехника, няма да ви се случи този ПР.

В очакване на отговор от вас ви пожелавам приятен и успешен петък!

Редактирано от algor
Правопис, мноу ясно! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем не казах че аз съм най-компетентен, някои може и да са по-компетентни от мен, но това което правят и показват - говори обратното. И казах че не вярвам тези модератори да са неграмотни, най-малкото заради възрастта им. Затова логично приех че те са просто злобни и завистливи или болни старци, коитоа много се вбесиха като един го нарекох "дядка", тогава самият администратор като по чудо светкавично се сезира и ми наложи наказание заради тази груба дума. Тези потребители които изброи по-долу повечето са новобранци и сами признават че нямат знанията и често влизат в ролята като маша на по-старите от тях, готови да клеветят без да разбират. И тези хора били помагачи - ще помагат на едни и ще пречат на други? Ако исках да си правя PR директно щях да говоря с имена и да си плюосна снимката тук с посочен URL адрес. Аз с тези хора дискусия никога не съм можел да водя и най-малко за мен има значение кой колко знае. Но да се отричат факти и да се клевети, практически които всеки може сам да провери дали са истина и още по-лошото - въз основа на това те да налагат забрани, та това си е чиста тирания. И защо тези хора били избрани за модератори ли? И аз питах същото, но темата ми се счете за нарушение на правилата и не можах да разбера. Тези хора нямат нито една своя тема, обичат да помагат само на тотално неграмотни хора и аз не съм видял кой знае каква компетенция от тях, но не те това ме интересува, просто да не ми се пречи. А и не виждате ли фактите - в този раздел останаха само 2-3-ма пенсионирани техника, които се джафкат помежду си, други просто няма. Какво по-очевидно доказателство от това?Тук-таме се появи и някой генерал, който иска всички съфорумци тук да му викат "Ура", дойде направи си кодош в моите теми и с мен самият и си тръгна по живо и по здраво, никой от тях не пожела дискусия.

Явно е че въпросите ми ще се отклоняват, но ето  и въпросната Табу тема, специално я направих като Блог, дано там поне не я пипат. Нека всеки сам прецени какво не й е наред на тази тема. Аз вече не ще посмея да публикувам каквото и да е в този раздел, още по-малко да качвам техническа литература и собственоръчни схеми за устройства които нямат официално такива и собствени изделия, още по-малко пък снимки на тях. Не се изненадвам защо и другите не го правят. Има си други форуми за целта. Но все пак благодаря и на спамерите, защото те ми дадоха идея за тези теми, гледайки наготово радиоапаратите им, както и на невежите потребители, подбуждащи нови решения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Когато те квалифицират като незнаещ/неразбиращ се обиждаш макар да е факт, а ти когато квалифицираш хора които не познаваш лично като завистливи, болни старци правилно ли е? На кое да ти завидят, на умствения капацитет, на научните трудове, на гаджетата, на кое? Спри се да ревеш из форума, никой не ти е длъжен за нищо тук! Модераторите са такива защото трябва да са такива, на теб никой не дължи обяснение, никой не те държи на сила във форума! Какво като има пенсионирани из форума да не им плащаш ти пенсиите, а? Годините не са фактор, а какво показваш като знание и умение, каквито при теб липсват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, whitepixel написа:

Съществува ли възможност да се прехвърли собствеността (ownership) на създадени от мен теми на други потребители или модератори?
Искам да разчистя пролетно някои мой писаници, но не желая неволно да затрия цели теми създадени от мен и набъбнали бая с мнения на други.

Чак такава върховна глупост никой не е предвидил да създаде :D  Това да не е котка да я подариш на друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, whitepixel написа:

Начи избуших лимитите на идейност и функционалност на форума ви тогава. :D

Впрочем, имате подобна такава възможност и сега - забелязах, че когато триете  потребител въобще създадените от него теми стават притежание на 'Гост'. Нямам представа каква е точната ви текуща имплементация, но какво пречи да направите едно query у базата си и да подмените ID-то на създадени теми с ID на  'Гост' или друг такъв специално предназначен 'System'-тип account? А щом е ID, update-ът на това ID може да бъде с всякакво друго ID - ето ви и как да имплементирате "тази върховна глупост". Знания за таблици от база-данни, встъпителен курс.

Както и да е,  щом няма - няма. Обещавам да внимавам в триенето през наближаващия мартенско-ленински съботник, и  без употреба на алкохол по време на процеса :lol6:

Не няма възможност конкретни теми по избор да бъдат прехвърлени на друг потребител. Иначе опция да обединя два потребителя в един, да направя всички теми на Гост имам. Но да прехвърлям конкретни теми от един на друг потребител е глупост, която никой няма да си играе да имплементира специално заради един потребител. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че е проблем, но това "Базплатно" би било добре да се поправи. :rolleyes:

За тук става дума, като се разглеждат групи на превю.

Groups1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Julius Decimus написа:

Не, че е проблем, но това "Базплатно" би било добре да се поправи. :rolleyes:

За тук става дума, като се разглеждат групи на превю.

Groups1.jpg

Готово

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kalin Karaboychev написа:

Готово

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.01.2019 г. в 20:50, Kalin Karaboychev написа:

1. Я опитай да напсуваш някой да видиш дали не се спазват правилата и не се реагира на докладите.

3. Ако някой модератор превиши правата си и по някакъв начин урони престижа на форума и екипа то той моментално бива изваждан от групата на модераторите. Не знам от колко време си във форума, но ако си отдавна тук то би трябвало да помниш поне 5-6 такива случая. 

Здравей Калине,

подадох два доклада против модератора Николов и мотивирах мнението си. Тъй като си заявил прозрачност в решаването на тези доклади и действията на модераторите , моля да ми бъде казано кой и по какъв начин реши тези доклади и какви мерки се взимат против това,че точно модератори нарушават правилата във форума и създават напрежение сред участниците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, valkiria1 написа:

Здравей Калине,

подадох два доклада против модератора Николов и мотивирах мнението си. Тъй като си заявил прозрачност в решаването на тези доклади и действията на модераторите , моля да ми бъде казано кой и по какъв начин реши тези доклади и какви мерки се взимат против това,че точно модератори нарушават правилата във форума и създават напрежение сред участниците.

Докладван Пост:

Мотивирано мнение към доклада:

Цитат

Един път ми се иска да видя, как Калин ще направи забележка на дебил на който е дал модераторски права. А дано, ама надали !?!?

Хапчетата, хапчетата! Никога не ги забравяй.

Никога не съм претендирал за прозрачност. А най-малко пък, че ще давам отчет по доклади. Но все пак: НЕ ВИЖДАМ НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ  В ПОСТОВЕТЕ.

И да повторя: Хапчетата, хапчетата! Никога не ги забравяй.

Ако си свикнала някой да ти играе по свирката за глупости с мен си объркала човека, ама яко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Kalin Karaboychev написа:

Докладван Пост:

Хапчетата, хапчетата! Никога не ги забравяй.

Никога не съм претендирал за прозрачност. А най-малко пък, че ще давам отчет по доклади. Но все пак: НЕ ВИЖДАМ НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ  В ПОСТОВЕТЕ.

И да повторя: Хапчетата, хапчетата! Никога не ги забравяй.

Ако си свикнала някой да ти играе по свирката за глупости с мен си объркала човека, ама яко.

честно...очаквах пак Алгор, да измива насраното от модераторите ти...пък виж , каква чест ми оказваш  и как да не вдигна тост в твоя чест, за тая чест.

Един модератор вижда нарушение, пък друг не. Този , който не вижда нарушение, модерира раздела. Този ,който вижда нарушение  , не модерира раздела.Генерира спам., тенденциозно и умишлено разправяйки се в темата  .Накрая  виновен е потребителя .  Венсеремос.

Като един мощен  Ред Бул, си .....как вдъхновяваш, как и в какво стимулираш   и какви крила окачваш на екипа си ,ама като се замисли човек, то и  дамските  превръзки имат крилца.

Останалото в поста ти ,няма да го коментирам..аз си спомням добре,  първите седем години от живота си..

Хубава вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

честно...очаквах пак Алгор, да измива насраното от модераторите ти...пък виж , каква чест ми оказваш  и как да не вдигна тост в твоя чест, за тая чест.

Един модератор вижда нарушение, пък друг не. Този , който не вижда нарушение, модерира раздела. Този ,който вижда нарушение  , не модерира раздела.Генерира спам., тенденциозно и умишлено разправяйки се в темата  .Накрая  виновен е потребителя .  Венсеремос.

Като един мощен  Ред Бул, си .....как вдъхновяваш, как и в какво стимулираш   и какви крила окачваш на екипа си ,ама като се замисли човек, то и  дамските  превръзки имат крилца.

Останалото в поста ти ,няма да го коментирам..аз си спомням добре,  първите седем години от живота си..

Хубава вечер.

Съжалявам, че се намесих. Просто си цитирала мен, а си очаквала друг да ти отговори. Противно на очакванията ти ние нямаме шизофрения и не знаем кой очакваш да ти отговори, когато цитираш мен.

Кой какво "генерира" нямам представа. Аз в поста не виждам нарушение на правилата. Това, че ти търсиш под вола теле и интриги е типично за теб. Аз не виждам чак такава патардия, че да се нарушава правилото:

Цитат

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

И не забравяй: Хапчетата, хапчетата... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kalin Karaboychev написа:

Аз не виждам чак такава патардия, че да се нарушава правилото:

Калине,

къде в моя пост към теб  виждаш да съм коментирала действията  на този модератор публично ? Подадени са два доклада до екипа, единия от които ти цитира.

Беше ми интересно ти, дали ги виждаш, или всичко  се замита зад гърба ти. Няма да питам дали Николов, модерира раздел Религии, или се разпростира шизофренично из целия форум, понесъл се на крилете на Libresse....то  стана ясно, че да набиеш вестоносеца, тука си е стара традиция.

преди 1 час, Kalin Karaboychev написа:

И не забравяй: Хапчетата, хапчетата... 

ако филмират пак " Под Игото" , на Мунчо ще се падне главната роля , защото само той имаше куража да протестира ...така, че продължавай да  пускаш  тая плоча с тоя рефрен на всеки, който ти каже истината в очите....

в личен план , аз никога не взимам насериозно и навътре, невъздържаната  нужда на някой  да дава съвети , които не му  искам, особено пък и ако няма професионална годност затова.

Лека нощ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Така, сега аз подавам доклад за обида от потребителя @valkiria1

Цитат

Един път ми се иска да видя, как Калин ще направи забележка на дебил на който е дал модераторски права. А дано, ама надали !?!?

също и това:

преди 1 час, valkiria1 написа:

Няма да питам дали Николов, модерира раздел Религии, или се разпростира шизофренично из целия форум, понесъл се на крилете на Libresse....

преди 2 часа, valkiria1 написа:

П.С.Специално за някои недоразбрали съм оцветил това, което смятам за обидно в червено!

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Така, сега аз подавам доклад за обида от потребителя @valkiria1

също и това:

дебил / според български тълковен речник/ ....Глупав, ограничен човек.

Констатацията на факт , не е обида. Справка темата за Исляма в раздел Религии, Политика и пр...

Подай оплакване до бранда  Libresse.... че е синоним на обида . Гледай да не се наложи да им плащаш и в третото си прераждане.

Подай оплакване , че питането дали си модератор в Религиите е обида.

Хайде сега, скрий се зад гърба на Калин, а аз ще чакам да обесят Мунчо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, valkiria1 написа:

Един модератор вижда нарушение, пък друг не. Този , който не вижда нарушение, модерира раздела. Този ,който вижда нарушение  , не модерира раздела. ?Генерира спам., тенденциозно и умишлено разправяйки се в темата  .Накрая  виновен е потребителя .  Венсеремос.

Аз имам въпросче, питане, чуденка.

1. Кой е модератор 1 и модератор 2 ? Поименно-поникнеймски

2. Прочетох мненията на заподозреният, че генерира спам, но не съм съгласна с това. Може ли да не е обективно недоволството на оплкавачката?

Въобще не мога да направя връзка с Ред Бул и Либрес- и е супер дебилен ( откакто разбрах че не е обида си позволявам да употребя тази дума) опит да е саркастично ли това, не знам?! Но в крайна сметка е излагащо и обръщането към специалист навреме само може да помогне, ако вече не е късно.

преди 14 часа, valkiria1 написа:

Няма да питам дали Николов, модерира раздел Религии, или се разпростира шизофренично из целия форум, понесъл се на крилете на Libresse....то  стана ясно, че да набиеш вестоносеца, тука си е стара традиция.

ако филмират пак " Под Игото" , на Мунчо ще се падне главната роля , защото само той имаше куража да протестира ...така, че продължавай да  пускаш  тая плоча с тоя рефрен на всеки, който ти каже истината в очите....

в личен план , аз никога не взимам насериозно и навътре, невъздържаната  нужда на някой  да дава съвети , които не му  искам, особено пък и ако няма професионална годност затова.

Сега пък Либрес и Под игото... горкият Мунчо или Вазов, ако знаеше колко безогледно ще употребят амплоато на героя му, сигурно щеше да избяга с писъци в Цариград, да приеме исляма и да не разбере, че някога ще има форуми, където ще се обяснява как Мунчо е можел да бъде модератор, но лошите админи не са му дали права ...

преди 13 часа, valkiria1 написа:

Подай оплакване до бранда  Libresse.... че е синоним на обида . Гледай да не се наложи да им плащаш и в третото си прераждане.

Подай оплакване , че питането дали си модератор в Религиите е обида.

Хайде сега, скрий се зад гърба на Калин, а аз ще чакам да обесят Мунчо.

И накрая свързваме Либрес с източните философии и религии, с нюанс на заплаха сериозна, за изкупление до трето прераждане.

Аз, ако бях на М. Николов така щях да се стресна, не просто стресница да ми излезе, ами направо щях да потърся убежище на израелска земя- упс- палестинска- че по-сигурно от това да си на свети места като те застига прокоба, няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам в коя тема трябваше да го напиша това,
но си мисля, че е за тук, тъй като не е проблем, а е само предложение
а именно, стандартните емотки да се изместят на първо място в листата с емотки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с valkiria1 че няма прозрачност в действията на Екипа. И как може модератор да бъде обиден от ответника, след като именно ответника подава жалба за обида? Ама тези модератори се защитават като малки ревящи деца "ти ме обиди пръв, затуй и аз те обидих".

Но въпросът ми е друг - защо не могат модераторите да отключват теми, заключени не от тях, а от друг колега преди това? Защо екипа в този форум не си партнират, а всеки гледа по Ганьовски, само неговото си? Откъде - на къде някой модератор ще безчинства във форума и останалите от Екипа като зайци ще гледат безчинствата му? Знам че българите сме толерантни към всичко, но аз именно затова аз съм помолил избран, безпристрастен, към темите ми модератор той да ги отключи, които теми са мои, а не собственост на някой който да ги манипулира с подмолни действия. Докато в този форум на всеки му е разрешено да прави каквото си поиска и никой да не му се меши, винаги ще има недоволни и недоразбрали. И сега какво, аз нова повтаряща тема ли трябва да пускам, защото с престъпници, за които съм се убедил в мръсните им дела и думи, не ща да преговарям. Лично помолих един, а той ми казва да се разбера с въпросният престъпник. Веднъж ви информирах за несправедливо изтрита моя тема и никой от екипа не си помръдна и пръста, поне да ми отговори с какво тя е нарушила правилата. И какво си викате, "Е, само една тема, голяма работа". Това че сте страхливци е ясно, но и без нас -болните, куци и сакати потребителчета, вашият форум е загубен. Само забележете колко активни до последно потребители си изтриха регистрацията от този форум. Не знам кой трябва да пие хапчета, ама "рибата се вмирисва откъм главата".

на 22.03.2019 г. в 15:31, Maleficient написа:

Аз имам въпросче, питане, чуденка.

1. Кой е модератор 1 и модератор 2 ? Поименно-поникнеймски

2. Прочетох мненията на заподозреният, че генерира спам, но не съм съгласна с това. Може ли да не е обективно недоволството на оплкавачката?

Въобще не мога да направя връзка с Ред Бул и Либрес- и е супер дебилен ( откакто разбрах че не е обида си позволявам да употребя тази дума) опит да е саркастично ли това, не знам?! Но в крайна сметка е излагащо и обръщането към специалист навреме само може да помогне, ако вече не е късно.

Сега пък Либрес и Под игото... горкият Мунчо или Вазов, ако знаеше колко безогледно ще употребят амплоато на героя му, сигурно щеше да избяга с писъци в Цариград, да приеме исляма и да не разбере, че някога ще има форуми, където ще се обяснява как Мунчо е можел да бъде модератор, но лошите админи не са му дали права ...

И накрая свързваме Либрес с източните философии и религии, с нюанс на заплаха сериозна, за изкупление до трето прераждане.

Аз, ако бях на М. Николов така щях да се стресна, не просто стресница да ми излезе, ами направо щях да потърся убежище на израелска земя- упс- палестинска- че по-сигурно от това да си на свети места като те застига прокоба, няма.

Е това е типично мнение на жертва "какво пък толкова, голяма работа". Те те плюят, ти си мислиш че дъжд вали. Именно малките камъчета обръщат каруцата и ти ако така позволяваш да те подиграват, те ще стават все по-силни. Кога вие милите хора ще повярвате че има и други много лоши хора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ви е редактиран след получен доклад.

Поради следната причина:

"Всяка публикация със сексуална нотка ще бъде изтривана и автора и наказван. Това включва всякакво съдържание като: порнографски изображения, видеоклипове или игри, разголени тела или такива с оскъдно облекло."

Съобщение от Kalin Karaboychev

Тоест нарушили сте правило:

2.11 Забранено е прикачването на снимки с порнографско съдържание и/или насилие, както и публикуването на подобни линкове. Забранено е публикуването на снимки и линкове съдържащи стратегически покрита голота, прозрачно или много тънко облекло, нецензурни или провокативни пози, изображения в едър план на гърди, задни или интимни части. Категорично се забранява предоставянето на линкове към страници с детска порнография. Същото се отнася и за коментарите, които включват реалистично описание на причиняване на физическо и психическо страдание, осакатяване и садизъм, както и текстове, включващи реалистично описание на принудителен секс, изнасилване и секс с малолетни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване