Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 -място за критика,тролене и пцуене през свободното време

Препоръчан отговор

Ми мое си сложил 32 гб ССД :) .....що да нема и такъв вариант 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 230
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защото е шпионска система. Защото има малоумен таблетен UI. Защото ими малоумнa ъпдейт система. Защото има малоумни ограничения. Защото е вечна бета.

Разликата между критикуването и простото плюване е ноу тънка. А и като гледам по тия електронни ширини много хора недобре или изобщо непознаващи ОС сеят с широка ръка. А ти к'во искаш? Анархизъм/тро

Има следващия поред

преди 1 час, DarkEdge написа:

Тоя автор има да се образова...
Лаптоп с 32GB памет???

Ммм, доскоро имаше, пък може и още да има нетбуци с интелски "атом" процесор, с по толкова флаш памет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Колев60 написа:

Само дето не ми е ясна тази дума в заглавието на темата какво значи -

"пцуене"

Красотата на българския език.  Едни псуват, други пцуят, резултата е един и същи стига ти да не си шоп, а жена ти македонка. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам защо не харесвате Windows 10 като си рабити нормално, помня Vista като излезна 2007г беше същото та даже и по - голямо реване, пък аз с Vista след Service pack 1 не съм имал каквито и да е проблеми години на ред. Според мен проблемите с която и да е ОС в повечето случай идват от икономисан ресурс на хардуера с цел да спестим някой лев. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, AAUUXX написа:

Незнам защо не харесвате Windows 10 ...

Защото е шпионска система.
Защото има малоумен таблетен UI.
Защото ими малоумнa ъпдейт система.
Защото има малоумни ограничения.
Защото е вечна бета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikola_s написа:

Защото е вечна бета.

Хвани се и напиши по- добра ОС да им покажеш как се прави. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, nikola_s написа:

Коя ОС след 2003/Vista  не е?

Само?

И кое точно?

Заради малоумни потребители.

Защото е вечна бета.

И кое в постоянното й развитие не е правилно? Съвременния IT свят е твърде динамичен и обновяването веднъж в годината на ОС, която е е ежедневно в дивото не е най-умното нещо - CVE излизат почти ежедневно!

И накрая:

преди 7 минути, AAUUXX написа:

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, AAUUXX написа:

Не разбирам защо се заяждаш.

преди 31 минути, DarkEdge написа:

Коя ОС след 2003/Vista  не е?

Разликата е огромна, много добре знаеш. Иначе да, windows е пробит още от тогава, например тия истории с SMB. Отделен въпрос е ,че самите чипове са били пробити 20 години melton, spectre.

преди 32 минути, DarkEdge написа:

И накрая:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, nikola_s написа:

Не се заяждам, казваш че не ти харесва, казваш защо не ти харесва и в какво е проблема, няма по- добро от това да направиш по- добър продукт и да им покажеш как се прави. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Див комунизъм е да забраниш да се критикува нещо с от сорта "Ами направи ти нещо по-хубаво "

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора които четат в нета без да имат представа за какво става на въпрос или пробвали 10 на някакви ретро машини, седнали да оплюват нещо което не го разбират GayFighT.gif

преди 6 минути, Ивайло Димов написа:

Див комунизъм е да забраниш да се критикува нещо с от сорта "Ами направи ти нещо по-хубаво "

Правиш ли разлика м/у реално и нереално ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти на ква машина го ползваш ве прасе :) ?Шси критикувам колкото искам .

В офиса една машина е на счетоводителката ,идва една сутрин и една клиентка чака за фактура ,да ама квадратното грозно нещо предната вечер като си тръгвала го оставила да се ъпдейтва :)  ................чака жената 30 минути да се конфигурира накрая "Аз утре да дойда " и си тръгна .Аре и ние пушим цигари Кент и дъвчем тик-так бонбонки .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ивайло Димов написа:

Ти на ква машина го ползваш ве прасе :) ?Шси критикувам колкото искам .

Живота ти минава в тъпи философии, проблема на такива като тебе е че ти не критикуваш за забава а така разсъждаваш, репон Worry

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва само зомбиран линолс пУтребител на фашистбук мое твърди подобни неща :) .Промити комунистически мозъци :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, AAUUXX написа:

няма по- добро от това да направиш по- добър продукт и да им покажеш как се прави

Заяждаш се, даже се опитваш да ми се подиграваш.
Ти от позицията на какъв ми ги пишеш тези неща? Ти написал ли си OS? Имаш ли си идея как се пише съвременна OS?
Изобщо осъзнаваш ли какви щуротии пишеш в общественото пространство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ивайло Димов написа:

Тва само зомбиран линолс пУтребител на фашистбук мое твърди подобни неща :) .Промити комунистически мозъци :) 

Такъв си Worry

преди 3 минути, Ивайло Димов написа:

фашистбук

Стига копирал Радо84 личи ви че сте на един акъл Worry

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прасе кликай там next....next...next и не се опитвай да мисли ..............аааааааааа и си изхвърли смартфона ,че той е с Андроид ,па андроида е Линукс базирана ОС ........че Линукса е лош,лош :) .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, nikola_s написа:

Заяждаш се, даже се опитваш да ми се подиграваш.
Ти от позицията на какъв ми ги пишеш тези неща? Ти написал ли си OS? Имаш ли си идея как се пише съвременна OS?
Изобщо осъзнаваш ли какви щуротии пишеш в общественото пространство.

Пиша от позицията на доволен ползвател на Windows  ОС пуснати на пазара, ти си този на който не харесва дадена ОС, при следване на тази лигика кой би следвало да напише севременната ОС? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ивайло Димов написа:

Разликата между критикуването и простото плюване е ноу тънка. А и като гледам по тия електронни ширини много хора недобре или изобщо непознаващи ОС сеят с широка ръка.
А ти к'во искаш? Анархизъм/троцкизъм? 
Свободата и слободията си приличат, ама не точно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демокрация бре ,всеки свободно да изразява волята си .Въпрос на мнение па дори и само за спорта да е :) .Далеч съм от мисълта да разубеждавам зомбирани потребители на 10-ката ,че е хермафродит тая ОС .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как не ти писна да преливаш от пусто в празно? Това леко намирисва на идиотия - и аз изказвам мнение - демокрация!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз ако бех нормален щех ли да ви чета глупостите всеки ден ве :) .Всеки е луд малко или много ,е вие за мен сте луди да се се хвърляте на всяко изсрано лайно от микромеките нещастници .Скоро очаквам " Уиндоус 10 -проблеми и впечатления 3-4-5" щото е видно ,че тая ОС е тотален провал и хемороид .Всеки има право да си изразява мнението па били то и критично .Подскачате като ужилени само някой да се изкаже негативно .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ивайло Димов написа:

Скоро очаквам " Уиндоус 10 -проблеми и впечатления 3-4-5"

В които 40% са чисти офтопици - твои и на таква "любители" като теб!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем за тва си направихме тема ,където да серем,плюем и прочие на воля без да нараняваме чувствата ви на зомбита :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване