Премини към съдържанието
Гости KaldataManiak

Всичко за Grand Theft Auto Vice City!

Препоръчан отговор

OMGWTFBBQ    1

ти май не си наясни хич ;)

скороста не зависи от тракера,а от твоя ISP, както и на тези които теглят от теб...7години не се научихте.

Да, извинявам се, че изобщо изключих, че demonoid е p2p, но просто няма нищо общо, че баба ми почина онзи ден и имам малко доста неща за който да мисля. Това го правя, за да НЕ мисля за погребението, така че моля, преди да прокламираш как не разбирам... Просто... Нищо. Не си виновен. Просто следващият път мисли как нещата се забравят. Като ключовете например или да нахраниш рибите. И т.н.

Линк за download:

http://4storing.com/u943rn/26359b75d57cdcc...126b39c6e2.html

Няколко инструкции, за да подкарате играта:

1. Свалете си ВТОРИЯТ ДИСК GTA VC от тук: http://######/details.php?id=2122&hit=1

2. Свалете играта, разархивирайте, маунтнете диска и играйте.

3. Ако езикът на играта се появи като разбъркани букви, цъкнете менюто опции (Налучквайте го :) Утре ще направя подробни скрийнове, и налучквате менюто за избор на език. Цъкайте докато се появят свестни Български текстове)

4. Играйте.

Редактирано от OMGWTFBBQ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

FEarBG    332

Като ти е лош нета и не може да сийдваш, говори с bigbigrother да я качи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    OMGWTFBBQ    1

Като ти е лош нета и не може да сийдваш, говори с bigbigrother да я качи...

"Потребители с коефициент по-малък от 0.3 или ъплоуд по-малък от 2GB могат да изпращат съобщения само до екипа!"

Гениално ограничение. Просто... Гениално. Чудя се как точно им е хрумнало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    OMGWTFBBQ    1

Линк за download:

http://4storing.com/u943rn/26359b75d57cdcc...126b39c6e2.html

Няколко инструкции, за да подкарате играта:

1. Свалете си ВТОРИЯТ ДИСК GTA VC от тук: http://######/details.php?id=2122&hit=1

2. Свалете играта, разархивирайте, маунтнете диска и играйте.

3. Ако езикът на играта се появи като разбъркани букви, цъкнете второто меню. (Средното в случая.) След това натиснете четвъртото от горе на долу. След това отоново четвъртото меню отгоре на долу.

4. Играйте.

Мисля, че така е достатъчно ясно за всеки с IQ повече от 30.

Дерзайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Lysander    28

Тая игра е много тъпа Сан андреас е по хубава също и най-новата ДжиТиАйка xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    OMGWTFBBQ    1

Тая игра е много тъпа Сан андреас е по хубава също и най-новата ДжиТиАйка xD

Не разбирам как може да се родят по земята толкова загубени същества, ама... Ето. Слушай сега, ако си дошъл да плюеш, ходи и плюй по труда на някой друг!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    gogo velev    5

Логично,Уотсън,все пак тази е с по няколко години по стара от тях...ама и иска по-слаба машина :)(зотговор на Lysander)

Редактирано от gogo velev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам какво значение има дали е по-стара или не. Играта си беше супер за времето, а икато история не отстъпва на по-новите. Ноо, всеки с мнението си... Обаче се съмнявам, че навремето си мислел, че е тъпа и си я плюл така. Бас хващам, че и ти си бил 'у кюпа' с лапета, които са се куфеели на нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    X.S.09    124

Редактор съм ан gta.start.bg и модератор във 24gamez.net. Можете да питате абсолютно всичко свързано с тези в тази тема или на лично съобщение. МОдификации мога да правя,мога даже цели градове да правя. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif С това се занимавам. При всякакви пробелми можете да ме питате. Поддържам помощ на Vice City,GTA3,San Andreas както и всякакви модове и добавки за тях. GTA1,2,London са стари,пък и само лондон сам играл.Chinatown Wars и Theftendo са само за конзли. За сториес-ите не мога да ви помогна,защото те са за конзоли,но за PC Версиите на игрите съм тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Kurtis    3

Така...Намерих един мод за Вайс Сити,който донякъде прилича на Liberty City stories за плейстейшън!Имам следните въпроси(към някого който я е играл,защото едва си направих регистрация в замунда и не искам да губя рейтинг)

1-Има ли мисии!

2-Ако има мисии,нови ли са!

3-Има ли бъгове!

Моля някой компетентен(който е играл играта) да ми отговори!

Благодаря предварително!

Ако става дума за Liberty City Stories - да, има мисии, разбира се, че са различни, а пък за бъгове... да ти кажа, не ми е правило впечатление

Става дума за мод който прави Vice city почти като Liberty City stories!

thedemonhunter: Оп, аз съм прочел "направих", вместо "намерих" (:

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    GetFun    159

От къде мога да изтегля допълнителни мисии???

допълинтелни мисии мисля че няма, а и защо не си изтеглиш примерно по-нова или по-стара версия на GTA примерно GTA III или GTA SA ? :bighat:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Kurtis    3

допълинтелни мисии мисля че няма, а и защо не си изтеглиш примерно по-нова или по-стара версия на GTA примерно GTA III или GTA SA ? :bighat:

Нз!Но Вайс Сити ми е в душата Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Сан Андреас ми е тъпа!Стигнах на 50мисия и ми писна!Но Вайси сити си е друго!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    GetFun    159

Нз!Но Вайс Сити ми е в душата Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Сан Андреас ми е тъпа!Стигнах на 50мисия и ми писна!Но Вайси сити си е друго!

Значи намерих това

То всъщност не са нови мисии просто според описанието в линка който ти дадох пише "Това е модификация която ще направи мисиите в играта по-трудни понижавайки силата на оръжията ви (тоест ще взимат по по-малко кръв), също това ще подейства и на оръжията на противниците ти. Тази модификация всъщност ще бъде същата за тези мисии в които има стрелба с оръжия, и по-трудни при мисиите в които трябва да унищожаваш мишени също така хора и коли. Това всъщност е за хората които са превъртяли играта от много време и искат промени"

Това тук съща поставя промени в играта. Ако имаш проблеми с превода на нещо от линка който ти дадох -> ЛС :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Kurtis    3

Значи намерих това

То всъщност не са нови мисии просто според описанието в линка който ти дадох пише "Това е модификация която ще направи мисиите в играта по-трудни понижавайки силата на оръжията ви (тоест ще взимат по по-малко кръв), също това ще подейства и на оръжията на противниците ти. Тази модификация всъщност ще бъде същата за тези мисии в които има стрелба с оръжия, и по-трудни при мисиите в които трябва да унищожаваш мишени също така хора и коли. Това всъщност е за хората които са превъртяли играта от много време и искат промени"

Това тук съща поставя промени в играта. Ако имаш проблеми с превода на нещо от линка който ти дадох -> ЛС :lol6:

Много благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    gig93    1373

Отдавна не бях играл тази игра и реших да си я изтегля и инсталирам-инсталирах я и като я стартирам ми се изписва грешка на монитора `Out of Range` и тряя да рестартирам компа-това мисля, че е нещо свързано с резолюцията, но незнам, наскоро си инсталирах най новия ATi Catalyst Control Center, дали е от това-преди си я играх без проблем на 1600x1200, от какво може да е?Монитора ми е 22 инча с максимална резолюция 1680х1050 май беше! `Out of Range` ми се е изписвало само, когато се опитам да настроя монитора на няква нестандартна резолюция! Може ли да е от играта?Затова не бях сигурен къде да пусна поста си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    xactoR    48

Не знам какъв точно е проблема, но виж тука какво пише за widescreen solution-а и виж дали ще ти помогне: http://www.widescreengamingforum.com/wiki/Grand_Theft_Auto:_Vice_City

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    g-p xayc    6

Някой знае ли кода за пари на ГТА Вайс Сити ако има де,че немога да го намеря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    GetFun    159

Някой знае ли кода за пари на ГТА Вайс Сити ако има де,че немога да го намеря

Изтегли си CheatBook :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Sydie    340

Благодаря

И още нещо - точно за пари няма код на GTA VC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    nrjboyan    6

И още нещо - точно за пари няма код на GTA VC.

За сметка на това, като убиеш 2 пешеходеца и събираш 100$.. :D А пък и в началото не трябват толкова. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.