Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, malosi написа:

Бот меню

Ей, ботаджиите така и не научихте, че се казва "буут" меню! :D  Бот меню е съвсем друго...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, rado84 написа:

Ей, ботаджиите така и не научихте, че се казва "буут" меню! :D  Бот меню е съвсем друго...

Е поне едно боот да му бяха турили

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, petie1 написа:

Е поне едно боот да му бяха турили

То пак същото - все едно викаш на някого "Ей, бооооот!".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, rado84 написа:

То пак същото - все едно викаш на някого "Ей, бооооот!".

Добре де в крайна сметка какво оправят Линукс или Уиндоус Н-ти номер? Питам щот се обърках

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Добре де в крайна сметка какво оправят Линукс или Уиндоус Н-ти номер? Питам щот се обърках

линукс... май. Не'ам спомен да съм виждал grub в боза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, rado84 написа:

линукс... май. Не'ам спомен да съм виждал grub в боза.

Оня с бот-а май ремонтра Уиндоус щот аз mbr в Линукс не помня вгледай се в командите му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rado84 написа:

преди 13 минути, petie1 написа:

Оня с бот-а май ремонтра Уиндоус щот аз mbr в Линукс не помня вгледай се в командите му

Мъ, сте ми Умнички !!!  Особенно оня с котката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, malosi написа:

Мяу та калво за мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, malosi написа:

Еми то може ли да разбере човек какво се ремонтира в тая тема? Заглавието е grub4dos (WTF?!) и се споменаваше нещо, че омазал Минт 19.1, пък ся вие викате MBR... Ба ли го к'во се ремонтира... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, rado84 написа:

Еми то може ли да разбере човек какво се ремонтира в тая тема? Заглавието е grub4dos (WTF?!) и се споменаваше нещо, че омазал Минт 19.1, пък ся вие викате MBR... Ба ли го к'во се ремонтира... :D 

Ми аз нали затва се обърках бе Радо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някакви хипотези, от получената досега информация не се опитвате даже да измислите. То май като 30-ката Федора.

Имаме Уйн-7, Мента и към тях се присъединява Кученце (да ви дам задача), Кученцето трябва да е "управителят" на зареждането. Не се приемат "не може ли така, не може ли иначе". Как да стане? Компа не е в "лига Европа".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, бат'начо написа:

А някакви хипотези, от получената досега информация не се опитвате даже да измислите. То май като 30-ката Федора.

Имаме Уйн-7, Мента и към тях се присъединява Кученце (да ви дам задача), Кученцето трябва да е "управителят" на зареждането. Не се приемат "не може ли така, не може ли иначе". Как да стане? Компа не е в "лига Европа".

Инсталира се Grub-customizer, подрежда се кое да стартира първо, второ и трето и работата е готова. Какво има толкова да му се мисли? Аз като бях с дюъл буут в продължение на почти 2 години, да не би да съм пускал теми за това :D  - grub-customizer знае и може всичко. По-назад го казах и пак ще го кажа - ОП досега да беше оправил проблема с grub-customizer, с няколко кликания става. Защо още се разтягат локуми тук не е ясно. Когато последно проверих, grub-customizer не хапеше. За мен тази тема е приключена, а ако ОП не иска или го е страх да ползва GC, това е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...