BlaKe

Yu-Gi-Oh! ONLINE Въпрос

28 мнения в тази тема

Искам да попитам дали някой знае дали тази игра може да се играе ONLINE и от каде/как мога да си направя акаунт и дали той е безплатен? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми може но само със Yu-Gi-Oh! Power of Chaos JOEY THE PASSION ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми аз си свалих Yu-Gi-Oh! ONLINE но като влеза в сайта за регистрация и дам "I AGREE" ни6то нестава sad.gif Незарежда нищо sad.gif Защо така някой знае ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми на мен ми ставаше преди значи не е от саита а от теб е проблема и незнам защо така :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е много подходясхто но аиде да напражим една теми4ка вав вси4ко останало за югио да обменяме впе4етления и др. !! cool.gif ко 6те кайете !!!Впе4етления вапроси и др. според мен 6те баде забавно !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не е много подходясхто но аиде да напражим една теми4ка вав вси4ко останало за югио да обменяме впе4етления и др. !! cool.gif  ко 6те кайете !!!Впе4етления вапроси и др. според мен 6те баде забавно  !!!

<{POST_SNAPBACK}>

Наистина, не е много подходясхто да си направите една темичка, защото първо си има раздел за игри, второ - вече си имате тема (точно тази) в която щом искате си обсъждайте.

Голям зор видях, докато разчета правилно поста ти ohmy.gif;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наистина, не е много подходясхто да си направите една темичка, защото първо си има раздел за игри, второ - вече си имате тема (точно тази) в която щом искате си обсъждайте.

Голям зор видях, докато разчета правилно поста ти ohmy.gif;)

<{POST_SNAPBACK}>

Е може би не говорят за играта "Ю Ги О".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Е може би не говорят за играта "Ю Ги О".

<{POST_SNAPBACK}>

ohmy.gifohmy.gifohmy.gif

Дали не съм разбрал правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

някой може ли да ми даде адрес на който да си изтегля крака на yu-gi-oh power of chaos kaiba the revenge

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    някой може ли да ми даде адрес на който да си изтегля крака на yu-gi-oh power of chaos kaiba the revenge

<{POST_SNAPBACK}>

виж тук cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте!

Как мога да си пусна "Yu-Gi-Oh! ONLINE" 2 пъти на моя компютър ?

10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    а играта от къде да я дръпна?

<{POST_SNAPBACK}>

Ползвай търсачките на free сървърите!

Виж тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А някой изобщо може ли да ми каже от каде да изтегля ИГРАТА??? 10x преджарително!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Искам да попитам дали някой знае дали тази игра може да се играе ONLINE и от каде/как мога да си направя акаунт и дали той е безплатен? :)

<{POST_SNAPBACK}>

там като пуснеш играта няма ли офицялен сайт където да се регистрираш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Югио е много интересна игра, но мечтата ми е да имам дуелен диск. biggrin.gif За съжаление още такъв не е издаден никъде. Надявам се някой ден да го произведат. Имам много силно тесте карти, но за съжаление в миналата подготвителна група в която бях никое дете от подготвителната група не знаеше как се играят карти югио. Имам и трите бога и полимеризация, за това съм непобедим. Надявам се някой ден да стана най-добрия дуелист в целия свят и никой да не може да ме победи. В началото когато издадоха картите търсихме много времеи най-накрая ги открихме. Не мога да се похваля, че първото ми тесте е било много силно. То беше слабо. Нямаше много силни карти. Но сега имам много повече силни карти. Дано да имам шанса да притежавам и още по силни карти от тези, които имам в момента. Имам и един малък въпрос. Може ли играта да се играе в интернет от двама?

Поздрави на всички почитатели на югио и на тези които се учат да играят играта. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам дали има, ама едва ли някой ще се е сетил за това. А по твоето мнение, че като имаш трите бога и полимеризация, ще си най силният, :nono жестоко грешиш. Не е важно само да имаш силни чудовища. А пък и за драконите ти трябва да жертваш по 3 за всеки. Така че си помисли дали ще си най силният. Трябва да имаш здрави капани каквито имам аз biggrin.gif. Еми това.Дано намериш каде може да се играе онлайин ако може де. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето линк за сваляне на колекцията Югио.Включва:Yu-Gi-Oh Joey The Passion,Yu-Gi-Oh Kaiba The Revange,Yu-Gi-Oh Yugi The Dusteny. cool.gifhttp://interesno.headoff.com/tracker/detai...e022c6882c032c2

Редактирано от cook (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи по въпроса за ю-ги-о онлайн. Преди беше безплатна ама след това я направиха платена и до колкото знам трябва да си плащат мисла за не период от време ( примерно един месец), а на определен брой дуели. А регистрацията е безплатна и като започнеш имаш няколко безплатни дуела и след това започваш да си плащаш ако искаш да играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето сайт с Yu-Gi-Oh! Игри. Има и Yu-Gi-Oh! ONLINE - http://yugioh.headoff.com/view.php?page=games

Редактирано от HackerX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само искам да питам възможно ли е да играеш Yu-Gi-Oh Online без да плащаш някви тъпотий за да се дуелираш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Само искам да питам възможно ли е да играеш Yu-Gi-Oh Online без да плащаш някви тъпотий за да се дуелираш :wors:

Нали знаеш - "Безплатен обяд няма".Всичко след време става платено.Ако искаш да играеш - "Бецален зи" . Поздрави ,trabant4e!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ми аз в сайта нямах проблеми но гадното на играта е че играеш 10 безплатни мача а после трябва от Пулсара да си копуваш някакъв код за още 15 мача като ги изиграеш нов код и така нататък.Това е гадното но пък играта много зарибява и ако ти се дават пари на вятъра ето подходящо нещо за което може да ги дадеш.Играта за мен е хубава но и губене на време.Това естествено е мое мнение а доколкото прочетох някой е имал проблем със създаването на акаунт а този проблем е свързан с интернет доставчика ти.Drakona модата на Ю-Ги-О истече и едва ли някой ще се сети да направи дуелен диск а доколкото най-добрия играч в света имаш шанс защото сравнително малко хора играят още.

Поздрави!!!

Редактирано от akashi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение