BlaKe

Yu-Gi-Oh! ONLINE Въпрос

28 мнения в тази тема

Искам да попитам дали някой знае дали тази игра може да се играе ONLINE и от каде/как мога да си направя акаунт и дали той е безплатен? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми може но само със Yu-Gi-Oh! Power of Chaos JOEY THE PASSION ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз си свалих Yu-Gi-Oh! ONLINE но като влеза в сайта за регистрация и дам "I AGREE" ни6то нестава sad.gif Незарежда нищо sad.gif Защо така някой знае ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми на мен ми ставаше преди значи не е от саита а от теб е проблема и незнам защо така :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е много подходясхто но аиде да напражим една теми4ка вав вси4ко останало за югио да обменяме впе4етления и др. !! cool.gif ко 6те кайете !!!Впе4етления вапроси и др. според мен 6те баде забавно !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е много подходясхто но аиде да напражим една теми4ка вав вси4ко останало за югио да обменяме впе4етления и др. !! cool.gif  ко 6те кайете !!!Впе4етления вапроси и др. според мен 6те баде забавно  !!!

<{POST_SNAPBACK}>

Наистина, не е много подходясхто да си направите една темичка, защото първо си има раздел за игри, второ - вече си имате тема (точно тази) в която щом искате си обсъждайте.

Голям зор видях, докато разчета правилно поста ти ohmy.gif;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина, не е много подходясхто да си направите една темичка, защото първо си има раздел за игри, второ - вече си имате тема (точно тази) в която щом искате си обсъждайте.

Голям зор видях, докато разчета правилно поста ти ohmy.gif;)

<{POST_SNAPBACK}>

Е може би не говорят за играта "Ю Ги О".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е може би не говорят за играта "Ю Ги О".

<{POST_SNAPBACK}>

ohmy.gifohmy.gifohmy.gif

Дали не съм разбрал правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми даде адрес на който да си изтегля крака на yu-gi-oh power of chaos kaiba the revenge

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
някой може ли да ми даде адрес на който да си изтегля крака на yu-gi-oh power of chaos kaiba the revenge

<{POST_SNAPBACK}>

виж тук cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Как мога да си пусна "Yu-Gi-Oh! ONLINE" 2 пъти на моя компютър ?

10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а играта от къде да я дръпна?

<{POST_SNAPBACK}>

Ползвай търсачките на free сървърите!

Виж тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой изобщо може ли да ми каже от каде да изтегля ИГРАТА??? 10x преджарително!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да попитам дали някой знае дали тази игра може да се играе ONLINE и от каде/как мога да си направя акаунт и дали той е безплатен? :)

<{POST_SNAPBACK}>

там като пуснеш играта няма ли офицялен сайт където да се регистрираш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Югио е много интересна игра, но мечтата ми е да имам дуелен диск. biggrin.gif За съжаление още такъв не е издаден никъде. Надявам се някой ден да го произведат. Имам много силно тесте карти, но за съжаление в миналата подготвителна група в която бях никое дете от подготвителната група не знаеше как се играят карти югио. Имам и трите бога и полимеризация, за това съм непобедим. Надявам се някой ден да стана най-добрия дуелист в целия свят и никой да не може да ме победи. В началото когато издадоха картите търсихме много времеи най-накрая ги открихме. Не мога да се похваля, че първото ми тесте е било много силно. То беше слабо. Нямаше много силни карти. Но сега имам много повече силни карти. Дано да имам шанса да притежавам и още по силни карти от тези, които имам в момента. Имам и един малък въпрос. Може ли играта да се играе в интернет от двама?

Поздрави на всички почитатели на югио и на тези които се учат да играят играта. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали има, ама едва ли някой ще се е сетил за това. А по твоето мнение, че като имаш трите бога и полимеризация, ще си най силният, :nono жестоко грешиш. Не е важно само да имаш силни чудовища. А пък и за драконите ти трябва да жертваш по 3 за всеки. Така че си помисли дали ще си най силният. Трябва да имаш здрави капани каквито имам аз biggrin.gif. Еми това.Дано намериш каде може да се играе онлайин ако може де. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк за сваляне на колекцията Югио.Включва:Yu-Gi-Oh Joey The Passion,Yu-Gi-Oh Kaiba The Revange,Yu-Gi-Oh Yugi The Dusteny. cool.gifhttp://interesno.headoff.com/tracker/detai...e022c6882c032c2

Редактирано от cook (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи по въпроса за ю-ги-о онлайн. Преди беше безплатна ама след това я направиха платена и до колкото знам трябва да си плащат мисла за не период от време ( примерно един месец), а на определен брой дуели. А регистрацията е безплатна и като започнеш имаш няколко безплатни дуела и след това започваш да си плащаш ако искаш да играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето сайт с Yu-Gi-Oh! Игри. Има и Yu-Gi-Oh! ONLINE - http://yugioh.headoff.com/view.php?page=games

Редактирано от HackerX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само искам да питам възможно ли е да играеш Yu-Gi-Oh Online без да плащаш някви тъпотий за да се дуелираш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само искам да питам възможно ли е да играеш Yu-Gi-Oh Online без да плащаш някви тъпотий за да се дуелираш :wors:

Нали знаеш - "Безплатен обяд няма".Всичко след време става платено.Ако искаш да играеш - "Бецален зи" . Поздрави ,trabant4e!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ми аз в сайта нямах проблеми но гадното на играта е че играеш 10 безплатни мача а после трябва от Пулсара да си копуваш някакъв код за още 15 мача като ги изиграеш нов код и така нататък.Това е гадното но пък играта много зарибява и ако ти се дават пари на вятъра ето подходящо нещо за което може да ги дадеш.Играта за мен е хубава но и губене на време.Това естествено е мое мнение а доколкото прочетох някой е имал проблем със създаването на акаунт а този проблем е свързан с интернет доставчика ти.Drakona модата на Ю-Ги-О истече и едва ли някой ще се сети да направи дуелен диск а доколкото най-добрия играч в света имаш шанс защото сравнително малко хора играят още.

Поздрави!!!

Редактирано от akashi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход