Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм момиче на 15 години и уча само първа смяна, искам работа която да съчетавам с училището ми, но не намирам нищо, бихте ли ми дали идеи като какво мога да започна... Благодаря Ви предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Raze написа:

Тая глупост я четох няколко пъти и да, приятелка работи като в разни магазини на масичка предлага разни неща, искам нещо подобно и бих се радвала ако някой познава такъв човек който работи и знае с кой трябва да се свържа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е глупост, понеже ако на работодателя му направят проверка и не е спазил някое изискване ще го одрусат с яка глоба. Затова и много малко се съгласяват да наемат малолетни лица на работа, като в същото време заплащането  е много малко. Щом имаш приятелка, която работи, по-добре тя да те насочи към хора, които търсят подобни работници, а и не си казала за кой град става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Търся си работа идеи

Научи се да пишеш, после кандидатствай за новинар в Калдейта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Анонимка написа:

Здравейте, аз съм момиче на 15 години и уча само първа смяна, искам работа която да съчетавам с училището ми, но не намирам нищо, бихте ли ми дали идеи като какво мога да започна... Благодаря Ви предварително! 

А какво умееш да правиш? То не става така- търся работа! И като те питат какво можеш- ами моа да копам. А нещо друго? Ми моа и да не копам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Raze написа:

Затова и много малко се съгласяват да наемат малолетни лица на работа

Не се научихте, кога човек е малолетен, кога непълнолетен, каква е разликата между двете и тн. елементарни неща. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сервитьорки не търсят ли във вашия град?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, petie1 написа:

Сервитьорки не търсят ли във вашия град?

Сервитьорка на 15? Най- много в някое заведение на самообслужване, да отсервира... евентуално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _слънце_ написа:

Сервитьорка на 15? Най- много в някое заведение на самообслужване, да отсервира... евентуално.

Ами освен консултант по младежките неща абе ко се чудим нали има програма студентски и ученически практики?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, _слънце_ написа:

А какво умееш да правиш? То не става така- търся работа! И като те питат какво можеш- ами моа да копам. А нещо друго? Ми моа и да не копам...

Умея много неща не мога да изреда всичко, но като цяло искам да се занимавам с хардуер, но ням работа която да съчетавам с училище и да е свързана с него, така, че нещо леко като тези флаери или подобно не знам затова пиша тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Анонимка написа:

Умея много неща не мога да изреда всичко, но като цяло искам да се занимавам с хардуер, но ням работа която да съчетавам с училище и да е свързана с него, така, че нещо леко като тези флаери или подобно не знам затова пиша тук

Много хубаво, че те влече хардуера, но я напиши какъв по точно, щото ремонта и на камионите е вид хардуер. Да се уточним към кое имате наклонности и за там да потърсим работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Колев60 написа:

Много хубаво, че те влече хардуера, но я напиши какъв по точно, щото ремонта и на камионите е вид хардуер. Да се уточним към кое имате наклонности и за там да потърсим работа.

Компютърния, хаха много грешно се изразих, но да, не държа работата да е  в тази насока, може да е нещо друго, промоутър, бих се радвала вижда ми се добра работа за след училище

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, XYconstant написа:

ИНФЛУЕНСЪР! :wub:

Мислил съм си и имам доста предложения заради последователите ми в инстаграм, но не искам да лъжа хората заради някви пари, за мен тва мръсни пари, щото лъжеш някой за да ги вземеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.05.2019 г. в 17:15, Анонимка написа:

Здравейте, аз съм момиче

преди 9 часа, Анонимка написа:

Мислил съм си

Джендърството ти се отдава. 😏

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, XYconstant написа:

Джендърството ти се отдава. 😏

Изтървала съм една буква хахха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А обърнали се към родителите ти?

А инак само да ти кажа, че още дълго време ще има добри оферти за работа, ако просто знаеш перфектен английски - мисълта ми е, че на тези години по- добре си запълни времето с обучение в нещо перспективно вместо да ходиш на работа, от която смисъла ще ти е много мъгляв, нито някакъв особен опит ще придобиеш, нито пари ще изкараш, нито нищо, само ще се възползва от тебе някой дребен тарикат. Давам езика само, като пример, но вариянти много - изкуства, спорт, ето за компютри споменаваш, т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.05.2019 г. в 20:26, _слънце_ написа:

А какво умееш да правиш?

Аве майна ти на 15 г. какво умееше?  В случея въпроса е ,, Каква обща работа, би и била приятна,, ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, franchesko написа:

Аве майна ти на 15 г. какво умееше?  В случея въпроса е ,, Каква обща работа, би и била приятна,, ? 

Умеех да си уча уроците майна. А въпроса не е това. Нито авторката го е задала, нито може да има такъв въпрос, защото и бебетата знаят, че обща работа, приятна- няма. Където и да отиде да се пробва обаче, ще я питат какво умее да прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _слънце_ написа:

Умеех да си уча уроците майна. А въпроса не е това. Нито авторката го е задала, нито може да има такъв въпрос, защото и бебетата знаят, че обща работа, приятна- няма. Където и да отиде да се пробва обаче, ще я питат какво умее да прави.

Уменията се придобиват с години практика. Не го бъркай с природния талант да умееш нещо:) примерно да пееш, и Милко Калайджиев да реши да инвестира в теб да го развиваш тоя талант и в същото време да изкараваш и мангизи:)  Иначе защо пък да няма приятна обща работа? Е ако само искаш да премяташ крак на крак на некой стол и да те заливат гущерите като петролен кладенец омански шейх, нито една обща работа не би ти била приятна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, franchesko написа:

Уменията се придобиват с години практика. Не го бъркай с природния талант да умееш нещо:) примерно да пееш, и Милко Калайджиев да реши да инвестира в теб да го развиваш тоя талант и в същото време да изкараваш и мангизи:)  Иначе защо пък да няма приятна обща работа? Е ако само искаш да премяташ крак на крак на некой стол и да те заливат гущерите като петролен кладенец омански шейх, нито една обща работа не би ти била приятна.

И коя е тая приятна обща работа? не мога да се сетя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, _слънце_ написа:

И коя е тая приятна обща работа? не мога да се сетя.

Ами примерно да носиш сглобките за сцената на концерт на Металика:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, franchesko написа:

Ами примерно да носиш сглобките за сцената на концерт на Металика:)

Това не е обща работа Франческо. Това е възможност за избрани. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.