Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Валсо написа:

spacer.png

Уменията ти по графична обработка са по-келяви от на 7 годишен аутист, ама кво да се очаква от 40 годишен мъж, който се мисли за вещица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Hot Bastard написа:

Уменията ти по графична обработка са по-келяви от на 7 годишен аутист

Знам. Това вероятно трябваше да е обида, само дето не върши работа. Но за случая не е и нужно да имам кой знае какви умения - и така достатъчно ясно те представя.
А аз не се мисля за вещица, твоят соулмейт обяви не само мен за вещица и титлата ми е бъзик с Бангиеца, но ти нямаш мозъчния капацитет да го разбереш. А сега обратно в кошчето при блокираните маймуни - повече няма да ти отговарям, ти си драскай колкото искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Валсо написа:

А аз не се мисля за вещица, 

Абе хареса ти идеята да си вещица, спор няма.

преди 11 часа, Hot Bastard написа:

...от на 7 годишен аутист, 

На аутистите мъже мозъкът им бил функционирал по различен начин и бил могъл да си мобилизира много интензивно всичките ресурси за бързото решаване на определи задачи. Което означава че ако се състезаваме с тях в някое телевизионно шоу точно по избрани типове задачи, те ще ни бият нас нормалните мъже, по-бързо ще се справят.
Но пък да си аутист не е готино, по-добре е да си е нормален човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Но пък да си аутист не е готино, по-добре е да си е нормален човек.

Остава да дадеш, точна и ясна дефиниция, на понятието „нормален“?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, jhoro написа:

Остава да дадеш, точна и ясна дефиниция, на понятието „нормален“?

Да си нормален е като се опитват да те лъжат комунистите, че капитализма е по-лош да не им вярваш и да си хванеш гадже гъркиня, щото в казармата ни обясниха че те са ни врагове, щото са в Нато.
Да си нормален означава, като си видял че има лесно в друга ОС, да се опитваш да ползваш и пингвинска по лесен начин без терминал.
Да си нормален означава също да разбираш потребностите на 50% от населинието, които са жени и да не им се подиграваш да ги караш да правят прекалено трудни за тях действия от рода на писане на команди у терминал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Белгиеца написа:

Абе хареса ти идеята да си вещица, спор няма

Всичко, което те кара да повръщаш и да рейджваш, на мен ми харесва. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми явно във ФБР, както и в нашето ГДБОП, са принудени да ползват Бозъ и затова такъв факт се отбелязва, по този начин придавайки на престъпника едва ли не магьоснически сили като на Гандалф. :D

А като му гледам името, ми се струва фейк. Ако махнеш първото име, се получава "San Andreas - San Diego".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Белгиеца написа:

Но само за тези които ползват активно черния позорец на бозата, другите сме си нормални ползватели.

Ай стига си спамил бе каун спри се малко дай си почивка вече няма карантина излез малко от квартирата виж малко свят .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...