Премини към съдържанието
regiii

Търся интернет доставчик в кв. Лозенец

Препоръчан отговор

Съжалявам,ако темата се повтаря,но наистина имам нужда от помощ.Проблема е ,че искам да сменя интернет доставчика си-при този интернета е доста скъп за това,което предлага-няма никаква защита и е адски бавен.Живея в кв.Лозенец,но не познавам много хора в моя район,а тези ,които питам са на Евроком ,ама 90 лв. на месец ми се струва доста...Та търся и-нет доставчик на кабелен и-нет,като се колебая за БТК ADSL,но ако има някой друг е за предпочитане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм...некъв де да го знам...май не е много легален...За тва искам да го сменям... laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз те съветвам на BTK ADSL но не е неограничен.Иначе е супер.Първо трябва да напровиш нещо да ти е супер бърз ако изкаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ще ти препоръчам този саит, на него има повечето доставчици! cool.gif

Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
в кв. Лозенец най-добри са => http://www.sellinet.net/

<{POST_SNAPBACK}>

Също така BGMreja http://www.bgmreja.com/ и съм чувал само за Loze.net... Успех...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрите според мен там са Lozenetz.Net и SelliNet . Разгледай сайтовете им и сам реши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така BGMreja http://www.bgmreja.com/ и съм чувал само за Loze.net... Успех...

<{POST_SNAPBACK}>

Грийни,не го наказвай с тия.И двамата знаем колко са "добри". :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз съм на Селинет и съм много доволна. На неограничен трафик е перфектно и евтино, най-важното! А иначе и Лозенец лан не е зле. Даставчик ще ти е собственика на клуб "аксес" в студентското общежитие, който доколкото знам е коректен и е с добра връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Аз щях да се връзвам към бгмрежа- за нищо на света недеи! :angry:angry.gif:down::sobbing:;)

По ужасни не съм виждал!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел,аз не живея в Лозенец(в Борово съм),но ако имах такъв доставчик като Селинет щях да се вържа към тях.Просто не съм чул лоша дума за тях,непрекъснато ги хвалят а доволния клиент е най-добрата реклама.Остави доставчиците да си говорят врели некипели.Ти решаваш в крайна сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приятел,аз не живея в Лозенец(в Борово съм),но ако имах такъв доставчик като Селинет щях да се вържа към тях.Просто не съм чул лоша дума за тях,непрекъснато ги хвалят а доволния клиент е най-добрата реклама.Остави доставчиците да си говорят врели некипели.Ти решаваш в крайна сметка.

А аз ако можех да имам нет като на Мегалан ,щях да съм на Мегалан .Селинет пасти да ядат ,ако има интернет ще липсват пакети ако няма няма с дни ,и това ако е интернет ,на кукуво лято са добри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От lan.start.bg веднага ти набелязвам няколко стабилни доставчика:

http://www.homelan.bg/ - негативни отзиви рядко съм срещал

http://unitednetworx.com/ - добра поддръжка

http://www.spnet.net/ - може би офертите няма да те удовлетворят

http://bol.bg/

Избирай, но според мен БТК ADSL не струва нищо пред тези доставчици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че дискутирате темата за интернета в кв. Лозенец в София. На недоволните от Селинет - едно голямо рамо от мен! Тия момчета преди време бяха що годе добри. Но в последните 6 месеца (някъде от началото на 2007) тотално се сринаха. То не дай си Боже да капне някоя капка дъжд, а да не говорим за гръмотевици... Имам чувството, че при всеки гръм целия офис барабар със техниците и касиерката се тръшкат тежко болни и няма и следа от интернет дни наред. При един такъв случай след дълги опити да се свържа с тях им казвам, че нямам нет вече 2 дни, а те ми казват, че "машината ми е стара" и от това е проблема... ohmy.gif Пробвах с лаптоп - също не работи. И след като им казах това, те си дигнаха задниците да проверят и се оказа, че някакъв кабел се бил скъсал... Изобщо пълна скръб.

Настоящите потребители на "суперфирмата" да знаят следното - когато имат проблем, да не си тровят нервите със сигнала "заето" на техните телефони, а да разгледат другите оферти. Приятно сърфиране ... хахахаха

Пазете се далеч от Селинет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съжалявам,ако темата се повтаря,но наистина имам нужда от помощ.Проблема е ,че искам да сменя интернет доставчика си-при този интернета е доста скъп за това,което предлага-няма никаква защита и е адски бавен.Живея в кв.Лозенец,но не познавам много хора в моя район,а тези ,които питам са на Евроком ,ама 90 лв. на месец ми се струва доста...Та търся и-нет доставчик на кабелен и-нет,като се колебая за БТК ADSL,но ако има някой друг е за предпочитане...

Здравей, искам да ти кажа собственото си впечатление за доставчиците на интернет в Лозенец:

Бях първоначално на Loze.net - Без никакви забележки, два пъти ми късаха кабела през ноща някакви цигани да го крадат и до час (в към 12:30) дойде техник и оправи проблема. Както казах без забележки.

Преместих се две улици по - надолу и там нямаше Лозе.нет затова трябваше да избирам друг доставчик.

Бол.бг - в началото тръгна добре, но след като ми скъсаха първия кабел съседите, тези хора престанаха да идват. Сякаш беше мой каприз за интернета, че нямам. Изгърмя им суича и ту имаш нет ту нямах (network cable unplugged). Според тях при мен е проблема, че не мога да си настроя IP адреса. След 3 седмици обаждания, решиха да пуснат техник да провери какво става. Този човек сменява портове на суича, сменява захранвания и какво ли не, каза да мина на 10MBit/s на Lan картата и накрая строши суича от плочките, замени го с нов и каза, че сега ще е наред. Другото нещо е, че е пълно с хакери които снифят по мрежата и админите незнаят както става, крадяха ми ICQ паролата на два пъти и реших, че няма смисъл да се логвам от вкъщи. Казах на админите, че краденето е благодарение на Layer 2 мрежата им и те казаха, че това е по сигурната мрежа и ще гледат такава да си остане. Нямало начин за криптиран трафик от рода на (ppoe или pptp). Толкова много фирми го практикуват а точно Бол.бг (в която уж има чужди инвестиции за над 3-4 мил лв.) няма. Наскоро пуснаха някакви безплатни IP адреси, през които игрите насичат на всеки 5 мин, постоянна връзка няма и явно скоро няма да се оправи. За съпорта няколко изречения:

Ако можеш да се свъжеш много добре, иначе си висиш на една музичка и си висиш и си висиш. Двама души са съпорт до от 18:00 до 9:30 и явно са малко, масово обаждане и заети линии. Явно не съм само аз, който ги тормози. Веднъж свързал се се молиш проблема да може да се реши отдалечено, защото техника идва на 2 седмици веднъж (според тях всеки ден ходи). За Бол.бг толкоз на никой не ги препоръчвам като доставчик, а аз ще си остана на тях за да ги тормозя още, да видят че още не са на ниво за една нормална структура.

Селинет - Само добри отзиви съм чувал и си мисля ако съвсем ми писне да се запиша при тях.

Спектрум - Много добро качество на услугата съседите са на спектрум и също са много доволни, но са малко по скъпи за капацитета който предлагат.

Бгмрежа - Не те съветвам ужасни са.

Лозенец нет - не мога нищо да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много от фирмите, предлагащи интернет услуги са незаконни, защото прекарват кабелите си по въздуха между стълбове, дървета и блокове. Така стабилността на връзката се определя от злонамерени лица, прекъсващи мрежата и особено от времето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също се чудя кой провайдър да избера за Лозенец.Главно се колебая между OnlineDirect i SpectrumNet.

А някой чувал ли е за тези : http://www.tbc.bg/contact.php ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз също се чудя кой провайдър да избера за Лозенец.Главно се колебая между OnlineDirect i SpectrumNet.

А някой чувал ли е за тези : http://www.tbc.bg/contact.php ?

аз съм на Селинет и впрочем съм доволна.. малко се издънват по време на летните бури, обаче истината е че са идвали в неделя вечер , мъчат се докато се оправи , всеки път се извиняват и ми звънят по сто пъти за да разберат дали ми е тръгнал Нета, а когато отиваш да плащаш ти приспадат от таксата, без сам да повдигаш въпроса. това че се тръшват тежко болни по време на срив е сладко и доста вярно описание, но се е случвало два пъти при мен за година и половина и то по времето, когато всички доставчици с кабели по дърветата се дънят също.

за TBC мои приятели отидоха при тях след като БГ мрежа им скъса нервите и са много доволни засега. Два месеца ти пускат пробен безплатен интернет и чак тогава сключваш договор ако си доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.