Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да Ви попитам какво според Вас трябва да включва сайт на дърводелска фирма?Как трябва да е оформен според Вас?Ако някой може да даде и линкче на някоя фирма със сайт ще му бъда много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип това се решава с клиента. Един добър Уеб-дизайнер винаги трябжа да работи с клиентите си. Ако ти ще правиш този сайт и за това търсиш инфо - по добре седни и поговори с хората, за които ще го правиш и решете заедно как да изглежда и какво да включва.

Между другото не ми е попадъл такъв сайт за да ти дам линк.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами първо трябв ада решиш колко информация ще включва. Аз поне така почвам - от там мисля колко бутони, менюта и глупости ще са им нужни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Добре,някой може ли да ми помогне малко за дизайна.Според Вас какво трябва да съдържа?Цените трябва ли да ги има,защото това от една страна е добре,но от друга не много.Кажете ако имате идеи.

Редактирано от TheGreatG (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми...Според мен трябва да има телефон за връзка ако са високи цените

Ако не :) си го пише в саита направо :)

А за другото ко питаш нас да не е наша фирмата

Ноо знам аз ко предлага и тнт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го прави претрупан и т.н. Не слагай много движещи се неща, защото това дразни. То к'во да включва сайта на такава фирма... цени, нещо каквото вече са правили , контакти, история на фирмата. Линка, който са ти дали по-горе, е пример какво не трябва да правиш. Цени трябва по принцип да има... , ако са някаква нормална фирма де. Ако мяма цени, аз лично не бих им обърнал внимание. Добре би било сайта да е на флаш, ама като гледам, едва ли ще го направиш... Те, хората, имат ли какво да покажат?

Абе... трябва да имаш ВКУС! ако не друго... ВКУСА не може никой тук да ти го даде... Или го имаш, или не

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване