Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, _слънце_ написа:

Е добре. Да обобщим тогава- онова е нещо като блиц шах, а това обикновен, където мое се правиш на Анатолий Карпов колкото си искаш. И ако някой ти каже "спиш", ти отвръщаш "не е вярно. Мисля! Не ми пречи, ако обичаш. "  :D

Там емоциите не се "стискат" и се леят вълнообразно .... тук си е "манастирска " играта :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eй, тва ме подсети че и тука имаше чат май... Нека първо да помисля обаче- има ли нещо по тъпо от това... Да си дойдем на темата де, че са ше каже некой, кви са тия офтопици ве!

преди 2 минути, Inana.. написа:

Там емоциите не се "стискат" и се леят вълнообразно .... тук си е "манастирска " играта :D

Ами онова си е емоционален пазар, а този е технически все пак.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eй, тва ме подсети че и тука имаше чат май... Нека първо да помисля обаче- има ли нещо по тъпо от това... Да си дойдем на темата де, че са ше каже некой, кви са тия офтопици ве!

не влизам в никви чатове :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, weapons написа:

не влизам в никви чатове :(

Mи то вече няма. И да влизаш, късно е. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mи то вече няма. И да влизаш, късно е. :D

скоро нема влизам никъде ас...ся кат запаткам пак да бачкам ше е рядко

то не ми и ходи кат некаф омрел тийн да са набивам цел ден из разни виртуални формати

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, _слънце_ написа:

то чатове има навсякъде , ама ние  не влизаме по подобни седенки ..

Злато , сам направи разликата между двата форума ...и тя има съществени различия ...

Просто обитателите са други ! Да не говорим , че онези там са доста Калени в емоционален план , това няма как да не се отбележи ..

Докато тук се цупят и нараняват и от думичка , която им асоциира нещо си там и се вкарват в некви филми.

Почва Сериал !  Там никой не ги отразява такива.  Защото Манталитета им е друг.

Израсли са в друга среда форумна . Много бой са яли - калени са на всичко вече. Мхм ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Злато , сам направи разликата между двата форума ...и тя има съществени различия ...

Просто обитателите са други ! Да не говорим , че онези там са доста Калени в емоционален план , това няма как да не се отбележи ..

Докато тук се цупят и нараняват и от думичка , която им асоциира нещо си там и се вкрват в некви филми.

Израсли са в друга среда форумна . Много бой са яли - калени са на всичко вече. Мхм ..

махни модерацията тук...да видиш колко бързо ще разкрият душите си аехаеха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Inana.. написа:

Докато тук се цупят и нараняват и от думичка , която им асоциира нещо си там и се вкрват в некви филми.

Не оспорвам. Все пак става въпрос за две много различни места. Само ще вметна, че повечето цупни тука са си чисти преструвки. А филмирането е навсякъде в мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трети ден се кефа на рихард....офтопик - басистката и барабаниста цепят мрака! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

махни модерацията тук...да видиш колко бързо ще разкрият душите си аехаеха

Убедена съм даже ... :D

аз чат -пат им свалям по некоя маска , ама ми е чуждо тук ... то и тук 10 -15 потребителя пишат , да не мислиш , че е активно ..

има и интересни персонажи , на някои съм им фен ..но до там ..

Когато кацнах през 2015 г. беше доста по-атрактивно ..

Но и тук изтърваха положението със троловете и утихна активността ..

Виж , ще ти го обясня цветно.  Аз тук съм с Вързани ръце , виждаш ... знаеш ми възможностите и аз познавам твоите 

е , хубаво , ама влизам аз тук миролюбиво като теб сега и неква трошла , абдикирала от живота през 68 ми се залепя и почва ми се 

разхожда по крилата и да ми съска ?!?  Е , добре бе , търпя е известно време и си вадя меча и я почвам ! 

Е да , ама моите постове са прихващат още във въздуха и ми ги гърмят със шахаб 2 , и ми дават червен картон на който пише - Забранено за Джедаи !    Имате право да мълчите и да мислите 1 месец в килията на спокойствие ! :D

А оная си продължава да си ланка ?!?   Е , ти ще стоиш ли ? 

Така беше моето начало .... Сега само една "камбана куха " лази след мен , ама съм я оставила да пасе ..

Не ми се цапа .... знаеш как е ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Inana.. написа:

Убедена съм даже ... :D

аз чат -пат им свалям по некоя маска , ама ми е чуждо тук ... то и тук 10 -15 потребителя пишат , да не мислиш , че е активно ..

има и интересни персонажи , на някои съм им фен ..но до там ..

Когато кацнах през 2015 г. беше доста по-атрактивно ..

Но и тук изтърваха положението със троловете и утихна активността ..

Виж , ще ти го обясня цветно.  Аз тук съм с Вързани ръце , виждаш ... знаеш ми възможностите и аз познавам твоите 

е , хубаво , ама влизам аз тук миролюбиво като теб сега и неква трошла , абдикирала от живота през 68 ми се залепя и почва ми се 

разхожда по крилата и да ми съска ?!?  Е , добре бе , търпя е известно време и си вадя меча и я почвам ! 

Е да , ама моите постове са прихващат още във въздуха и ми ги гърмят със шахаб 2 , и ми дават червен картон на който пише - Забранено за Джедаи !    Имате право да мълчите и да мислите 1 месец в килията на спокойствие ! :D

А оная си продължава да си ланка ?!?   Е , ти ще стоиш ли ? 

Така беше моето начало .... Сега само една "камбана куха " лази след мен , ама съм я оставила да пасе ..

Не ми се цапа .... знаеш как е ..

хубаво се изказа, както винаги, само се издразних че изплагиатства с това "шахаб 2" на оня плашишутарник ахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, weapons написа:

хубаво се изказа, както винаги, само се издразних че изплагиатства с това "шахаб 2" на оня плашишутарник ахаха

тва си е наш сленг , държим правата за ползване :D

ся се чудя , Васко как изобщо не е подозирал на каква бомба се беше подпрял .. :D

як пич е , да знаеш ... ако я нямаше цензурата щеше да се оплетете яко в лопати , усещам .. :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тва си е наш сленг , държим правата за ползване :D

ся се чудя , Васко как изобщо не е подозирал на каква бомба се беше подпрял .. :D

як пич е , да знаеш ... ако я нямаше цензурата щеше да се оплетете яко в лопати , усещам .. :biggrin:

сичко под ножа ве хахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сичко под ножа ве хахаха

под ножа , ма нема излизане от карцера :D

Сергеев ако дойде щи обясни - има складирани 107 профела и още толкова изгърмени 

хвана се глобален с него и му натроши каската :D

сега влиза , духа на трегера , събува се и рисува кат Мекеланджело ...по три дена 4 професионалисти се чудят какво е нарисувал :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

под ножа , ма нема излизане от карцера :D

Сергеев ако дойде щи обясни - има складирани 107 профела и още толкова изгърмени 

хвана се глобален с него и му натроши каската :D

сега влиза , духа на трегера , събува се и рисува кат Мекеланджело ...по три дена 4 професионалисти се чудят какво е нарисувал :biggrin:

има секви похвати...знаеш , тъкмо ше ги поизлъскам малко, иначе лопатата ми си блести, но съм я подпрел на друго место ахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има секви похвати...знаеш , тъкмо ше ги поизлъскам малко, иначе лопатата ми си блести, но съм я подпрел на друго место ахаха

Е да , тук специално спокойно можеш да си потренираш ....забавно е , да .. :)

И друго да ти кажа ... ако чакаш тук да дойдат - малко трудно ... 

И тук са на "семейства и касти , групи " ... диалозите текат между тях си .. Малко са статистите , сещаш се ..

Аз понеже съм жена и хукнаха след мен да ме опознават , ама ги срязах почти всички ..

И теми имах тук , доста яки бяха , доста Послания оставих , ама дадоха власт на една кухавела за една нощ и ми изтри всички ...

Под предлог , че имало клипове еротика и целите теми изтри.   Да се смееш ли , да плачеш ли ? 

Сега имам само 2 , ама от другият ми профил Сирена . И там си пиша понякога .. Просто сега съм в релакс и имам време и отварям вратите 

иначе интереса ми е изчерпан отдавна .. Само Секса ме интересува и ласките :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да , тук специално спокойно можеш да си потренираш ....забавно е , да .. :)

И друго да ти кажа ... ако чакаш тук да дойдат - малко трудно ... 

И тук са на "семейства и касти , групи " ... диалозите текат между тях си .. Малко са статистите , сещаш се ..

Аз понеже съм жена и хукнаха след мен да ме опознават , ама ги срязах почти всички ..

И теми имах тук , доста яки бяха , доста Послания оставих , ама дадоха власт на една кухавела за една нощ и ми изтри всички ...

Под предлог , че имало клипове еротика и целите теми изтри.   Да се смееш ли , да плачеш ли ? 

Сега имам само 2 , ама от другият ми профил Сирена . И там си пиша понякога .. Просто сега съм в релакс и имам време и отварям вратите 

иначе интереса ми е изчерпан отдавна .. Само Секса ме интересува и ласките :P

не държа да ми списва Целото Кралско Войство, тука си почиам по-скоро.

сексо е мирааааж....кога съм пиян и ям павааааж ;-))))))))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, weapons написа:

не държа да ми списва Целото Кралско Войство, тука си почиам по-скоро.

сексо е мирааааж....кога съм пиян и ям павааааж ;-))))))))))

оОо ..то и тук си имат една "кралица" , ма не вервам да те удостои с присъствие .

Когато аз си паркирах Совалката тук , всички прожектори ме огряха и тя си положи мощите в темите ми с кралският си жезъл 

Размахахме мечове , ма шансовете ми беха нулеви - аз само меч , тя с Табелка !!!  Как е , а ? 

Постовете ми оцеляваха едва 38 секунди !!!  И  рицарят й  - капитан !  Пращаше ме веднага на почивка на хавайте , без право на избор и глас. :D

И аз ..почивах , кво да правя ?   Тва е тяхното кралство , в тях е властта , това искам да ти кажа .

Иначе ..модерацията изпитва емпатия към усилията ми  , знаят , че имам право в много отношения.

По-лежерни са вече към участията ми.   Интересни времена бяха ....сега е сиво и тъжно ... Вятърът си играе само с падащите листа ...Есен е тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оОо ..то и тук си имат една "кралица" , ма не вервам да те удостои с присъствие .

Когато аз си паркирах Совалката тук , всички прожектори ме огряха и тя си положи мощите в темите ми с кралският си жезъл 

Размахахме мечове , ма шансовете ми беха нулеви - аз само меч , тя с Табелка !!!  Как е , а ? 

Постовете ми оцеляваха едва 38 секунди !!!  И  рицарят й  - капитан !  Пращаше ме веднага на почивка на хавайте , без право на избор и глас. :D

И аз ..почивах , кво да правя ?   Тва е тяхното кралство , в тях е властта , това искам да ти кажа .

Иначе ..модерацията изпитва емпатия към усилията ми  , знаят , че имам право в много отношения.

По-лежерни са вече към участията ми.   Интересни времена бяха ....сега е сиво и тъжно ... Вятърът си играе само с падащите листа ...Есен е тук.

ебаси злокобното место ве...тфай некъф еквивалент на гейм оф тронес ;-))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, weapons написа:

ебаси злокобното место ве...тфай некъф еквивалент на гейм оф тронес ;-))

Запознавам та с обстановката , да не гърмиш и ти като мен ...един вид ти подреждам утъпкан филм ..

аз тук каквото Яздих , Яздих ... бледа ми е вече лентата .. закъсня ти ... на финалните надписи дойде .. :D

Всичко Мога , ама няма желание .. виж , другата платформа има късмет , че ми е сантимент , там няма да ги оставя да загинат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запознавам та с обстановката , да не гърмиш и ти като мен ...един вид ти подреждам утъпкан филм ..

аз тук каквото Яздих , Яздих ... бледа ми е вече лентата .. закъсня ти ... на финалните надписи дойде .. :D

Всичко Мога , ама няма желание .. виж , другата платформа има късмет , че ми е сантимент , там няма да ги оставя да загинат 

снимките с ник-а ми още си ги пазя = да знаеш :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

снимките с ник-а ми още си ги пазя = да знаеш :*

ами принуди ме да импровизирам за 3 мин. иначе щех ти направя по-яки :D

обаче , знаеш ли ...тукашният ти аватар ма кефи яко ...много е агресивно сексуален .. 

направо пробождаш .. добър избор  , в 10-та ! :cool:  Точно та рисува какъв си , макар и да не си разгърнал нищо от себе си ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами принуди ме да импровизирам за 3 мин. иначе щех ти направя по-яки :D

обаче , знаеш ли ...тукашният ти аватар ма кефи яко ...много е агресивно сексуален .. 

направо пробождаш .. добър избор  , в 10-та ! :cool:  Точно та рисува какъв си , макар и да не си разгърнал нищо от себе си ..

ние отдавна се пробождаме с теб...още преди лопатите

беше готина кат си разядосана :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ние отдавна се пробождаме с теб...още преди лопатите

беше готина кат си разядосана :)

Ние колкото сме се били с теб , теа тук нема да видят за 3 Прераждания :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Inana.. написа:

Ние колкото сме се били с теб , теа тук нема да видят за 3 Прераждания :D

преди имаше тръпка ве...ся са само руини

а теа къде останаха са бледи копия на предишния злобно креативен елит

с малки изключения разбира се ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.