Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 2 минути, weapons написа:

преди имаше тръпка ве...ся са само руини

а теа къде останаха са бледи копия на предишния злобно креативен елит

с малки изключения разбира се ;-)

Всичко се изчерпа вече ..аз за какво им оставих на нашите теми по  тази тематика ...

То като се натражиш със Сивота и затлачени Вибрации и ти се Уморяват сетивата ...

Аз като изпадна във "червеният сектор" и излизам да почивам и да се Пречиствам ...

Иначе мога да разруша всичко с таа Енергия , която ме обладава .. 

Затова вземам юздите и излизам на въздух .. 

Като Възстановя Баланса и се омекотя продължавам .. и така ...

Тук и аз идвах да си почивам ... на сянка ... по-малко са негативите 

Ще си дърпам Еднорога към изхода аз ... споделих ти полезното , ползвай си асата смело .. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Inana.. написа:

Всичко се изчерпа вече ..аз за какво им оставих на нашите теми по  тази тематика ...

То като се натражиш със Сивота и затлачени Вибрации и ти се Уморяват сетивата ...

Аз като изпадна във "червеният сектор" и излизам да почивам и да се Пречиствам ...

Иначе мога да разруша всичко с таа Енергия , която ме обладава .. 

Затова вземам юздите и излизам на въздух .. 

Като Възстановя Баланса и се омекотя продължавам .. и така ...

Тук и аз идвах да си почивам ... на сянка ... по-малко са негативите 

Ще си дърпам Еднорога към изхода аз ... споделих ти полезното , ползвай си асата смело .. :wink12:

хубава вечер (herz)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.05.2019 г. в 19:07, weapons написа:

да седиш сам в къщи и да нетиш кат замаян :(

Тук е темата, да си споделим, кои тъпи неща сме готови да вършим, за да минава време или просто вършейки тъпи неща, да не вредим на никого.

За мен, няма по-тъпо нещо от това, да се пуснеш по надолнището на депресията, и да не знаеш, как да си самопомогнеш след това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си лакираш ноктите и шефката да те хване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.05.2019 г. в 18:41, weapons написа:

хубава вечер (herz)

Лек Път , Херц и Успех  в чужбина !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хитрейшо се завърна с поредната мрънкаща тема.Разбирам го,но винаги е въпрос на личен избор.Всъщност в живота човек има два основни избора.Или да се интегрира в овчето стада и да стане овца, или да не се интегрира и да седи сам отстрани.Но това са лични избори, които правиш апсолютно съзнателно и свободно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, franchesko написа:

Хитрейшо се завърна с поредната мрънкаща тема.Разбирам го,но винаги е въпрос на личен избор.Всъщност в живота човек има два основни избора.Или да се интегрира в овчето стада и да стане овца, или да не се интегрира и да седи сам отстрани.Но това са лични избори, които правиш апсолютно съзнателно и свободно.

а кой е хитрейшо...мен ли визираш бе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, weapons написа:

бе

С този ти начин на общуване с непознати, гарантирано ти е доживотно  самотно сърфиране.Няма как да се държиш като лайно, и да очакваш хората да  искат комуникация с теб.Най-големия житейски урок, който трябва да научиш е, че ,,Голямата уста без цедка, е най-големия враг на човека,,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, franchesko написа:

С този ти начин на общуване с непознати, гарантирано ти е доживотно  самотно сърфиране.Няма как да се държиш като лайно, и да очакваш хората да  искат комуникация с теб.Най-големия житейски урок, който трябва да научиш е, че ,,Голямата уста без цедка, е най-големия враг на човека,,

до ся съм плакал над думите ти. тц тц тц ахехаеаех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да направим така, че вместо да си "мерим" тъпо-то, да се оплакваме от него или пък да се успокояваме, че винаги може да е по-тъпо, да измислим начин, да изчезне, да се разсее ... като част от света, след като Танос е докопал камъните :)

Интересни нетъпи истории от миналото, въображаеми бъдещи случки, паралелни (настоящи) алтернативи 👻

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леля Гошка, се опита да го раздаде пак ,, Мъдър Гуро,,  обаче това което написа, май само тя си го разбра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са отвличай с коментари, ами дай некой ценен житейски урок. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _слънце_ написа:

Не са отвличай с коментари, ами дай некой ценен житейски урок. :)

Дай ти на мен ве! Искам и аз нещо един път да науча по-лесния начин.Че като те блъсне тира, не е толко лесно да станеш, да се изтупаш и да продължиш..:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, franchesko написа:

Дай ти на мен ве! Искам и аз нещо един път да науча по-лесния начин.Че като те блъсне тира, не е толко лесно да станеш, да се изтупаш и да продължиш..:)

Kaто те блъсне тира ставаш едно такова петно на асфалта и идват едни да те изчагъртат просто. Нема никъв урок в тва. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _слънце_ написа:

Kaто те блъсне тира ставаш едно такова петно на асфалта и идват едни да те изчагъртат просто. Нема никъв урок в тва. :)

Богдан Николов нашият шампион по мотоциклетизъм,  седем пъти гипсово корито. Други хора и след първото и са в трапа. ,,Здрав дух в здраво тяло,, са казали хората.Не е ли здрав духа, пиши го и тялото бегало:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, franchesko написа:

Богдан Николов нашият шампион по мотоциклетизъм,  седем пъти гипсово корито. Други хора и след първото и са в трапа. ,,Здрав дух в здраво тяло,, са казали хората.Не е ли здрав духа, пиши го и тялото бегало:)

Значи седем пъти е извадил голям късмет просто, че са се потрошили само некви кокаляци. Щото ко беше му се смачкала главата, и гипсов басейн да го сложат, духа вече е отлетел. Та тука извода е, че все пак е по- добре да имаш дебела глава. Ти обаче си си навил на пръста явно, от единични, та даже куриозни случаи, да си вадиш генерални изводи за човешкия дух. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, _слънце_ написа:

Ти обаче си си навил на пръста явно, от единични, та даже куриозни случаи, да си вадиш генерални изводи за човешкия дух. :)

Незнам, кое точно наричаш куриозно... Аз например наричам куриозно, когато един колега са спъна на равно, реално нищо му нямаше, но два метра мъж започна да циври като 14 годишна девойка.Те тва е куриоз.Но да пандеш с мотор...   гарантирам ти, че няма да ти е никак смешно после:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, franchesko написа:

Незнам, кое точно наричаш куриозно... Аз например наричам куриозно, когато един колега са спъна на равно, реално нищо му нямаше, но два метра мъж започна да циври като 14 годишна девойка.Те тва е куриоз.Но да пандеш с мотор...   гарантирам ти, че няма да ти е никак смешно после:)

Куриозно и смешно, са думи с различно значение. А падането... и без мотор да паднеш, пак е смешно само за околните- на теб не ти е много смешно. Особено ако се и удариш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.05.2019 г. в 23:46, weapons написа:
на 10.05.2019 г. в 18:15, franchesko написа:

до ся съм плакал над думите ти. тц тц тц ахехаеаех

Защо?

Защото е грубиян, който много смело зад клавиатурата нарича хората "лайно", но вероятно ще подмокри гащите, ако срещне на улицата човекът, когото се е осмелил да обиди.

Това е наистина тъпо, че му се позволява!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Callipso написа:

Защо?

Защото е грубиян, който много смело зад клавиатурата нарича хората "лайно", но вероятно ще подмокри гащите, ако срещне на улицата човекът, когото се е осмелил да обиди.

кой е грубиян бе? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Callipso написа:

Защо?

Лельо Гошке, защо не си правиш компотите, ами се занимаваш с неща , които не с ти понятни:D:D   С КараБойко удари на камък, после целият свят ти е крив.Ооо само ще се смея с теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.05.2019 г. в 5:25, weapons написа:

кой е грубиян бе? :)

Сотир Цацаров. Ти за кого си помисли?

на 14.05.2019 г. в 10:27, franchesko написа:

Лельо Гошке, защо не си правиш компотите, ами се занимаваш с неща , които не с ти понятни:D:D   С КараБойко удари на камък, после целият свят ти е крив.Ооо само ще се смея с теб.

Да разбирам от коментарът ти на задръстен запечен калъф, че няма кой да ти направи компоти или ревнуваш Карабойчев? Практикувай йога, казват помагала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Callipso написа:

или ревнуваш Карабойчев?

Дори и не можа да ме разсмееш.За какво да ревнувам от Карабойко?Че те сикдирдоса, най безцеремонно.Ми прав е човека. И аз да съм, и аз ще те натиря.Моя х-(  да не е свински крак, да стъпва във всяка помия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.