Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди два месеца ходих при един гледач, който ми направи муска уж за късмет. Обаче оттогава не само, че имам проблем с късмета, ами и всичко върви наопаки. Преди малко отворих тая муска, публикувам текста и ако има някой, който го разбира , ще съм му много благодарна ако сподели значението му, понеже нищо не намерих като превод

Името ми, тези на майка ми и на баща ми

Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina muhammesin illezi tenhalli bihilohodu ve teutericu bihil kulabu /има и още, ама не разбирам, последните думи са / biaded i kulli malumin leki

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Hris92 написа:

Преди два месеца ходих при един гледач, който ми направи муска уж за късмет. Обаче оттогава не само, че имам проблем с късмета, ами и всичко върви наопаки. Преди малко отворих тая муска, публикувам текста и ако има някой, който го разбира , ще съм му много благодарна ако сподели значението му, понеже нищо не намерих като превод

Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina muhammesin illezi tenhalli bihilohodu ve teutericu bihil kulabu /има и още, ама не разбирам, последните думи са / biaded i kulli malumin leki

:lol6:Спрете с тези глупости, стегнете се и се хванете в ръце. Какви гледачи какви 5 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чужди муски не ползвам и нямам проблеми с късмета:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно ми е, дали едно правило за потребител под 10-50 мнения, да не може да отваря тема. Много СПАМ ще отпадне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Чудно ми е, дали едно правило за потребител под 10-50 мнения, да не може да отваря тема. Много СПАМ ще отпадне.

Е ти не разбра ли, че целта е да има спам и да се пише. Няма значение дали е вярно, невярно или свързано с темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Hris92 написа:

според google translate 

Цитат

Боже мой! Пожелаваме нашия Господ Мохамед (мир на него) съвършена салма и милост, и съвършен поздрав и мир. Той е Пророкът, връзките на неговото благоговение ще бъдат разрешени, неговият трибунал ще бъде отворен за беда и дарения, а делата му са изпълнени с отмъщение. Неговото уважение е постигнато, добри резултати се получават от неговата почит. Той желае да уважава своето почтено лице, дъжд от облаци, Бог, неговият рицар, Неговите спътници, за да благословят всяко око във времето (всяка секунда)

Така като гледам за късмет ама само за правоверни, а по закона за запазване на енергията късмета за един носи точно обратното за друг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Hris92 написа:

9h39eflb.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти сериозно ли? Сега кажи че и пари си дал/а и направо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, ined написа:

според google translate 

Така като гледам за късмет ама само за правоверни, а по закона за запазване на енергията късмета за един носи точно обратното за друг

Много, много благодаря. Аз я изгорих преди малко, надявам се, че с това приключва силата ѝ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей поредната глупост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото при българина е,че той разчита основно  на късмета.Продължавайте да търкате картончета,и  да плащате на гледачи да ви управи в живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остатъците от изгореното хвърли в река. 

Тия тъпотии са безполезни, а и може и да са вредни, както при теб, щом казваш че още повече не ти върви.

Обърни се към Иисус Христос, като му кажеш името и го помоли за каквото искаш. Тия ходжи са шарлатани. Те не са свързани с Христос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Hris92 написа:

Много, много благодаря. Аз я изгорих преди малко, надявам се, че с това приключва силата ѝ

Аз съм вярващ християнин и ще ти кажа, че това, което си направил уж за късмет и благословение е много опасно и ЩЕ ТИ ДОНЕСЕ САМО ПРОКЛЕТИЯ.

Това се нарича окултизъм и води след себе си само и единствено зло. Окултистите нямат нищо общо с Бог и не действат чрез силата Му, следователно не носят добро, а зло. Взаимоотношението с такива хора, може да донесе не само лошо на човека, който е посетил гледа /ходжата/, но на и целия ти дом, но  дори да се стигне до обладаване от демони, психически и душевни разстройства - страхове, депресии, халюцинации, чуване на гласове и др.

Освен това изхвърлянето или изгарянето на муската от теб не е гаранция, че магията ще спре. Защото веднъж след като са й "отворил вратата " на дома това е достатъчно  проблемите да продължат дълго време и да се задълбочават. Причината за това е, че демоните / които стоят зад муските и молитвите на ходжите/  са натрапници и когато видят "отворена врата" толкова  лесно не си тръгват дори и да се изхвърлят самите муски. 

Каква може да се направи за освобождаване от магии и присъствието на лоши сили, демони, които носят проклетии и нещастия. Това НЯМА да стане със друга магия, която да неутрализира предишнат, защото зад всяка магия / бала или черна/ стоят само демони и никой друг. 

Този, който може да освобождава от проклетии и те да нямат сила върху нас е ЕДИНСТВЕНО И САМО ГОСПОД ИСУС. Няма друга сила, която да се противопостави на силата на сатана освен Него. Ако искаме да бъдем сигурни, че всяка една проклетия ще се отделечи от нас, ще трябва да извикаме на помощ Исус. Това става чрез молитва и вяра в Него. В молитва трябва да признаеш греха си т.е. лошата си постъпка и да поискаш Исус да ти прост и защити от злото. И ако наистина вярваш и се помолиш от сърце ще дойде благословение в живота ти  и в дома ти.

Но знай, че ако повториш постъпката си и отидеш отново при хора, които се занимават с окултни неща или сам се занимаваш с окултизъм / хороскопи/, второто ти състояние може да стане по лошо и от сегашното. 

2 Петрово 2:20 Понеже, ако, след като са избягали от светските мръсотии чрез познаването на Господа и Спасителя Исуса Христа, те пак са се сплели в тях и остават победени, то последното им състояние е станало по-лошо от първото.

Ако искаме благословения в живота ни има само един начин  и  това е ежедневно да живеем и с Господ Исус Христос : 2 Петрово 3:8 Но растете в благодатта и познаването на нашия Господ и Спасител Исус Христос. 

Господ обещава не само благословение на земята и след това вечен живот е Небето. Йоан 11:25 Исус й рече: Аз съм възкресението и живота; който вярва в Мене, ако и да умре, ще живее;

Ако имаш въпроси ще ти отговоря. Лек ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, franchesko написа:

Лошото при българина е,че той разчита основно  на късмета.Продължавайте да търкате картончета,и  да плащате на гледачи да ви управи в живота.

Сравнението е уместно ! (характеристиките на явленията са сходящи)

В картончетата има поне мъъъничко шанс да се случи - 1 на не знам колко милиона . Което е Нищо , но Нищо нужно за зарибяване . В същност колкото повече риба , толкова повече печелят рибарите , печелят продавачите на Надежда !......:nono:

Случи ли се на рибата , казват че се е случило Чудо - надежда за безнадеждни.......!!! От гледна точка на сериозни психически отклонения - нужно "лекарство" е ! :lol6:

Аналогично в смисъл на психология е и с всяка религия - инструмент за обяснение на Вярата , вяра заместваща това което не се знае .....!

.....подобно е с всички други видове шарлатани !......При по-задълбочено изследване - даже реклама .....на прафюм или .....пенкилер (:)) да кажем ! В смисълът си на съществуване е едно и също ! :nono:

Обобщено , просто и ясно за разбиране казано , отразява единството наркодилъри-наркомани.....едни материално , а други - идеално !....(или комбинирано в различни пропорции)....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване