Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

трябва ми програма за разделяне на PDF файлове. Най-синтезирано имам няколко PDF файла, които са ми изпратени сканирани под формата на един файл. Трябва от този 1 файл, да направя няколко, тъй като съдържат различни по вид документи. Ще ми се да си сваля софтуер, защото с него предполагам, че нещата ще се случат в пъти по-бързо в сравнение с онлайн вариантите, които съществуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, nedqlkow написа:

Най-синтезирано имам няколко PDF файла, които са ми изпратени сканирани под формата на един файл.

Прочети го пак :)

Най-глупавия вариант - doPDF - и задава коя страница/и да се принтира/т.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, plamen_petrov_80 написа:

Прочети го пак :)

Най-глупавия вариант - doPDF - и задава коя страница/и да се принтира/т.

Ами действително е такава ситуацията. Няколко документа са сканирани, но не са сканирани един по един, за да се създадат няколко файла, а е пуснато всичко наведнъж. Сега вместо да имам 30 документа, които директно да предвижа, имам 1 документ с 30 страници, който трябва да разделя. Благодаря за предложението иначе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, nedqlkow написа:

имам няколко PDF файла

преди 2 минути, nedqlkow написа:

имам 1 документ

Имаш един документ или няколко документа. Ако имаш няколко файла с по няколко различни като съдържание документи трябваше да е написано така:

Имам няколко PDF файла, като всеки от тях е съставен от различни документи, но обединени в един PDF файл. - за това беше забележката ми.

Може и това да пробваш: IceCream PDF Split & Merge

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Отваряш pdf файла в chrome, натискаш Ctrl+P,  указваш броя страници и печат към pdf файл и си готов.
Забележка: Това е под Windows 10.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Отваряш pdf файла в chrome, натискаш Ctrl+P,  указваш броя страници и печат към pdf файл и си готов.
Забележка: Това е под Windows 10.

Ето това е моят начин. Супер удобно. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Acrobat Pro е лесно. Просто експортваш всички страници в отделни PDF или JPG
Това с принтирането е безплатно решение но доста трудоемко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, bgrgroup написа:

С Acrobat Pro

и 18 евра.
Само с него ли? Има поне дузина инструменти за редактиране/цепене/слепване на pdf-и.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.05.2019 г. в 17:31, DarkEdge написа:

и 18 евра.

Как ме засили да купувам ... :cantbelieve:

Цената е на месец:

spacer.png

Към автора: разполагам с Acrobat Pro и мога да направя каквото е необходимо. При желание - качи файла някъде и дай линк на ЛС с указания какво да се направи. Обещавам да пазя тайна ... :topsecret2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението за Acrobat Pro не е мое!!! Аз, каквото имам да кажа, съм го написал...:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.05.2019 г. в 17:15, bgrgroup написа:

С Acrobat Pro е лесно. Просто експортваш всички страници в отделни PDF или JPG
Това с принтирането е безплатно решение но доста трудоемко

Привет.

Бих искал да попитам дали с тази програма е възможно два пдф файла да се комбинират и по-точно: глава(и) от единия пфд и глава(и) от другия пдф в общ пдф?

Благодаря за отговора!

П.П. Програмката я има в замунда с ключ към нея!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Adobe Acrobat Pro можеш да правиш всичко с .pdf файлове - голям да го раделиш на страници по твой избор, да обадиниш отделни страници в един файл, отделни файлове в един ... Ако файловете са правени с .pdf принтер - можеш и да им редактираш съдържанието.

Доколкото разбирам имаш два файла с по някакъв брой страници и искаш да вземеш заглавните им страници и да ги обединиш в един файл. Ако е така - няма проблем. Първо извличаш двете ти нужни страници и ги записваш като два отделни файла. След това двете ги обединяваш в един файл. Става много бързо. Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване