Премини към съдържанието
Детелин Василев Кирчев

Здравейте , моля препоръчайте ми от къде да закупя инжекцията "GO-ON" .

Препоръчан отговор

Здравейте , моля препоръчайте ми от къде да закупя инцекцията "GO-ON" . В България я няма , което е логично , по информация от мои приятел , който я е използвал преди около 3 годиини , е закупена от Ирландия и поставена от специалист в Германия . Може ли да ме посъветвате , от къде другаде мога да се сдобия с това "вълшебно" лекаство за колена . Става дума за майка ми . В кои и кои дрържави го има ? По информация от моя познат го има само в : Ирландия , Русия и Турция . Някой , който е много вещ в нещата , може ли да ми препоръча къде и къде го има аз с поръчката и доставката ............ мобже би ще се справя ! Благодаря за вниманието !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш си тема, продъулжавай в нея.  Лекарства, които не са в свободна продажба би трябвало да се изписват от лекар след преглед и изследвания. Та той трябва да прецени какво ти трябва и кое от одобрените в България лекарства е подходящо. Баш специалиста вече писа в другата ти тема, но само в качество на модератор. Тези неща не стават по форуми. Особено ако не са одобрени за употреба у нас.

Преди години за майка ми се наложи лечение със скъпа инжекция - Аредия.  Доставяше се само по държавна поръчка, но затова ни излезе безплатно. Още е жива и здрава, съобразено с възрастта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези ампули и на мен са ми ги търсили в аптеката. Категорично ги няма в нашите складове.

По принцип, почти всички инжекционни форми у нас са по лекарско предписание. "Вълшебното" лекарство обаче съдържа най-обикновен натриев хиалуронат, който през устата се приема като хранителна добавка. На нашия пазар можете да си намерите под инжекционна форма "Хиалган" със същата активна съставка. Теоретично за тях трябва рецепта, но има достатъчно колеги, които биха ви ги поръчали и без такава. Може и други да има, но аз лично само тези съм срещала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване