Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, започвам скоро работа във варна и в сегашната ми квартира (близо до колхозния) нямам интернет, има прекаран кабел, но идва някъде от съседа, а там звънях ли звънях .. няма отговор, хазяйна каза че не знае на какъв интернет са били старите квартиранти. Другия съсед е на скайнет и го питах за паролата на рутера, а аз да плащам няква сума, вика ще видя жената и щи кажа - ясно ми е, няма да стане. Та, понеже не знам как ще върви работата, а и в тази квартира не знам колко време ще съм, може ли да ми кажете някой провайдър с безсрочни договори ? Телевизията честно казано не ме интересува, интернет ми трябва. Също така има ли начин да разбера този кабел в стаята ми на коя фирма е бил (съмняваме, че е просто от рутера на другия съсед, ама като никой не излиза като звъня, няма как да проверя).

ПС: Мерси за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://tcv.bg/service-and-prices/private-clients/internet/

http://www.omegabg.net/

skynet мисля че махнха предплатения, но пък в офисите може да се договориш

другия ти вариант е "бисквитка" от някои от операторите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безсрочен договор няма - Аз ти предлагам 15 лв булсатком питай ги дали имат оптика при теб срока на договора е 18 месеца след това става безсрочен . 15 лв 100 mbps

18 месеца е добре но избягвай а1 и Виваком там договора е 2 годишен а качество 0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм била на квартира на Колхоза и също търсих варианти за безсрочен и то само интернет. Няма такива оферти от сега ще ти кажа. Ако има - то те са ужасно скъпи.

Прекарах си на Виваком и качеството е страхотно! Договора беше 2 годишен, но после ако се местиш можеш да си го преместиш и него. Ако пък наистина поискаш да го премахнеш трябва да изплатиш неустойките. Това е положението.

Имам минали пререкания с Виваком преди много години, но сега съм много доволна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булсатком имаха добра оферта, която бе спомената и тука + това че можех да си спра договора когато поискам, а за да ми пуснат пак нета трябваше да платя 3 лева, но уви нямат оптика при мен.

TCV - 36 лева на месец без договор - малко солено.

Май ще видя някой, който предлага местене, но все пак не искам 2-годишен договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.