Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,телевизора е Sony50-W808C ,проблема е че няма картина,има звук.

Носен е в сервиз от там смениха една платка,която отново изгоря. Последно казаха,че в изгоряла матрица.

Въпроса ми е за части ли е ? В друг сервиз ли да го нося,къде може да е проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Елена Райкова написа:

Въпроса ми е за части ли е ?

Не е!

Но, ако си SONY фен .. трябва да знаеш какво да направиш... ;)

Иначе .... минаваш на Сам сунг ... ;)

Ас лично не бих избавилса от SONY ...

p.s.  Купих си вчера SONY - телевизор ... хм .. и AEG пералня си взех днес .. Робувам, но знам на кого!!!

:)

:)
НО, аз съм се врякъл, пардон вреил ин дис "марки" ...

п.п.п. Ако не ставааааа ... то ... означава, че ти не можеш да разбереш за какво иде реч и бегааааааааааааай по-далеко ...

Им не ми говори повече какво е SONY!!!

Is are SONY!!!

п.п.п-п. ... ТИ не боравиш како си требе ... Sory .... Изказвам мое лично мнение!!!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие го носите на сервиз. Ремонтират го, ако са го ремонтирали наистина. Когато отидохте да си го вземете, не го ли пробвахте дали работи още в сервиза?

Защо съм ви написал точно това? Много е просто. Ето отговора.

Въпрос към Вас  

"Коя платка е сменена? Колко време работи след първоначалния ремонт?"

Вашият отговор

"Платка за управлението,веднага е изгоряла."

Щом при вас платката е изгоряла веднага, тя и във сервиза е щяла да изгори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Елена Райкова написа:

Това за софийски сервиз ли става въпрос или от друг град? Я се обърнете към представителния сервиз на Sony за България - само ви насочвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Елена Райкова написа:

Сервиз Велико Търново ,където е специализиран за Техниката на ТЕхномарткер и тн

И аз съм от Велико Търново, но съм ви посочил сервиз, към който да се обърнете. Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости на търкалета! Телевезорът гаранционен ли е?

Подсветка има ли? Примерно като е включен и има говор екрана тъмен ли е или има нещо? Ако е тъмен като се почука леко с пръст по него трябва да става около това моментно по-светло петно.

Това на снимката е T-Con и от него не може да изгори матрица! Самата матрица може да има окъсяване или прекъсване, но това е друг случай.

Обикновено на LED телевизор гори подсветката. Зависи колко ленти по колко диода са. Като светнеш към екрана с фенерче се вижда картината. Пробвай. И пиши кой сервиз е и името ако го знаеш (може и на лично).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е от 2015г. и надали е в гаранция... Аман от лакоми и безхаберни "майстори"! Платки и баба може да сменя, а майсторлъка е в друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Филипов написа:

Глупости на търкалета! Телевезорът гаранционен ли е?

Подсветка има ли? Примерно като е включен и има говор екрана тъмен ли е или има нещо? Ако е тъмен като се почука леко с пръст по него трябва да става около това моментно по-светло петно.

Това на снимката е T-Con и от него не може да изгори матрица! Самата матрица може да има окъсяване или прекъсване, но това е друг случай.

Обикновено на LED телевизор гори подсветката. Зависи колко ленти по колко диода са. Като светнеш към екрана с фенерче се вижда картината. Пробвай. И пиши кой сервиз е и името ако го знаеш (може и на лично).

Като натисна става бяло,отдолу свети бяло като се пусне постоянно.не е в гаранция 

Като се пусне 1 идея е по-светъл екрана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...