Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте, искам да ви попитам използвали ли сте Sarms досега, и какъв по точно с какви упражнение към него

В залата в която ходя има доста момчета, които използват gold sarms лигандрол и остарин и ми предложиха да не се чудя ,а да взимам за да покача по-бързо мускулна маса

Какво е вашето мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да чудиш - почвай ги! Аз като жена трябва да ти кажа че съм пила лигандрол и резултатът беше УНИКАЛЕН!!! Който не ги е опитвал, той не знае за какво става на въпрос... Страхотни са!! Като любима марка препоръчвам голд сармс, от тук могат да се поръчват продуктите им www.goldsarsms.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аа имат и и български сайт , аз мислех, че трябва да поръчвам от чужбина, това много ме улеснява- благодаря 

Ще си поръчам още сега и ще почна веднага :) За лятото е крайно време да се вкарам във форма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване