Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, моля ви дайте ми линк или човек, който продава хром лайсни за стклата на пасат б5.5 седан.

Потърсих навсякъде в Олх и във Facebook групите, не мога да ги намеря в магазини като autopower, в гугъл.. изобщо никъде.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всички части могат вече да се открият за толкова стари коли.Започни да обикаляш моргите  ,ако чакаш на калдата ще си останеш с чакането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ivanov IP
      Здравейте, може ли някой да ме запознае с основата на проблема при мен, а именно бавно нарастващата консумация на рам памет при отворен браузър (в моя случай хром). На какво се дължи това? Мога ли да го предотвратя?
      При мен конкретно отварям браузъра зареждам страница и не го пипам повече. Отварям си филм и гледам 2 часа, после затварям филма и виждам че браузъра ми черпи толкова много рам че е трудно да се борави с него!
    • от lokopos
      Здравейте, проблема е там , че нямам никакъв звук  в ютуб или вбокс когато съм в  мозила и хром , а имам такъв когато съм в интернет екслорер. Какъв може да е проблема ? (използвам 5.1 тонколони )
    • от lenpw
      Здравейте,
      от няколко дни ми се появи следния проблем от снимката. Когато се опитвам да използвам Chrome браузера не влиза в повечето сайтове. С win10 съм и когато използвам Internet Explorer нямам проблеми. Проверих прокси сървъра и изпълних инструкциите. Не знам как да реша този проблем ..
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване