Премини към съдържанието
jordanp

Приложение за стартране на разговор (вдигане и затваряне на телефона)

Препоръчан отговор

Имам телефон Ulefone S7. Използва го майка и има проблем с вдигането на слушалката - всеки път при плъзване в правилната посока на зелената слушалка разговора се прекъсва. Не мога да разбера дали е дефект в телефона или от износване на фалангите, няма триене при приплъзване.

Има ли някакво приложение, което при позвъняване да ти предлага максимално просто - само два бутона - "отговори" и "затовори".

В този телефон, ако ти звъни един и същи номер наред няколко пъти излизат 2-та бутона - затоври, отговори, но ако преди това е звънял друг номер е с приплъзване нагоре и надолу за вдигане и затваряне.

Можете ли да ми препоръчате някое приложение, което мога да си настроя по-просто вдигането на слушалката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай настройките за повикване на телефона - трябва да има опция да вдигаш с бутон или автоматично да отговаря при позвъняване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Raze написа:

Разгледай настройките за повикване на телефона - трябва да има опция да вдигаш с бутон или автоматично да отговаря при позвъняване.

Опитах почти всички възможни приложения за входящ отговор, но странното е че всики работят успоредно с основната опция за отговор на разговор. И като отговоря или откажа разговора трябва втори път и с основония начин да го направя - т.е. получават се безполезни. Не знам някой дали е използвал такъв тип приложение. Това за пробата иначе с много ровене намерих начин изправя този "бъг" - в Настройки => Специални възможности => Задръжка при натиск и задържане => там имаше - слабо, средно и повече. Аз поставих от слабо на средно и сега всеки път успявам да активирам отговора или за заето, преди и при мен не действаше и си мислех, че екрана не е чувствителен на този модел.

Благодаря за подсказката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси и някой call manager приложение и пробвай там какво ще е положението, може да има различни настройки за отговаряне на повикването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване