Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Е, че то и аз бях болен от клептЪНо-мания около 90те... biggrin.gif нали имам и аз Овенски елемент...Клептън е обратното на тебе-има Слънце в Овен и луна във ВеСни.. ..но по принцип съм в двойната секта 'Цеп-Флойд'....ма това е моята светска секта,която не ми обещава вечен живот. За разлика от насилствените сатурниански секти, които ти обещава 'вечен живот' ......в материята от името на Бог... ееей, Люцка, само ако си имаше представа какви обещания дават сатурнианските религии 'за Бог' ще паднеш като "Мишу-Пада" на подписа ми, зодия "Водо-пад"

Относно трансцеденталната форма: много интересен въпрос и за мене, да не мислиш, че не ми е интересно и на мене?... cool.gif

Първо си помисли как така някакъв си сперматозуид ще носи различен тип информация?.. От къде иде различието?.. От това, че носи материя ли?... :speak: И после пък се върни на еднаквостта на различията, което го обединява Кришна с думите, че е 'семето на всичко съществуващо'. 'Семе' на санскрит е 'биджа'.

Значи- за да се появи строго конкретна матер. форма има духовно основание за това. ;) Така, че първо формата е духовна, после-астрална и чак тогава -това що виждаме със соларните си очи на Царя... :wub:

А като ти казвам, че Бог е идея, ти се опъваш. Сега точно това се опитваш да ми кажеш, ако нямаш нищо против - прочети си обясненията, които съм почервенила.

То и аз съм двойна сектантка - на Луцифер и Рама - много ме кефи парчето LUCIFERAMA ;)biggrin.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 825
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не мога да съм напълно сигурен, но мисля, че е вярно - наистина си го чел. И аз така... Ама лошото е, че трябва да се замисляме за символизма, пък ме мързи.

Абе, човек, това е Кришна бе, сигурно и малко са му били.

Извинявай, мило, ама как може така да недоволстваш от темата за Кришна. И спама е кришнарски, трябва да го уважаваш.

Публикувани изображения

А като ти казвам, че Бог е идея, ти се опъваш. Сега точно това се опитваш да ми кажеш, ако нямаш нищо против - прочети си обясненията, които съм почервенила.

То и аз съм двойна сектантка - на Луцифер и Рама - много ме кефи парчето LUCIFERAMA :)biggrin.gifcool.gif

Бе само да не си "Раама-Аллах" или "Буддха-Аллах" biggrin.gif

Категорично, по Овенско протестирам за 2 неща: :)

1) Че има случайни неща(това означава, че аз съм случаен ohmy.gif )

2) Че Бог е 'ваку-ум', 'етер' или 'идея'.... (защото това означава, че съм идиот) biggrin.gifbiggrin.gif

NewtonApple.gif

Редактирано от aeu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А като ти казвам, че Бог е идея, ти се опъваш. Сега точно това се опитваш да ми кажеш...

Действително понякога срещам затрудения да го изкажа с думи... тъй като ценностите са подменени и понятията имат друго значение днес в сравнение с това, дето аз влагам от по--по преди... cool.gif

Ти упорстваш 'по Овенски', biggrin.gif че 'Бог е идея'. Аз знам от къде идва това нещо(не упорството, де! cool.gif ), а концепцията ти, че 'Бог е идея'. -Идва от ВеСните. cool.gif

Сега нека да ти кажа, че и аз като Водолей считах така. По простата причина, че Въздушните обитават ВИРажът.

да, ама -не! cool.gif ВИРажът е светът на субектите в идеален вид(Горен Астрал), докато света на обектите е МИРаж, Долен астрал, грубо-матер. реалност. Докато ВИРажът е идеалният свят на нереални субекти.

Значи. Къде е Бога- Богът хем обитава света на субектите(Той не обект!!), хем е в света на идеите на ВИРажът, но-на РЕАЛНОСТТА,която не е 'грубо-материалната). За това и неговият свят е хем ВИРаж, но отвъд него-Трансцедент.

за това ти казвам, че светът на Брахма- светът на идеите без Вишну(Риби), Трансцедента, заедно правят AU-Ra дава света на Бога. Сам за себе си Брахма, идеалния свят е 'въздух под налягане', суха теория, на Водолейа... biggrin.gif Тя ще се 'приземи' рано или късно до Шива(Козирога)до свят на обектите и кристалите, където Бог не е личност, тъй като само Личността може да генерира идеи. Светъ нта обектите се характеризира с високи технологии на машини и цифрово съзнание, предназначено за регенерация в матрицата. Не случайно това е света на Козирог, Скорпион, който ползва идеални свят з ареволюции(да върне колелото в изходна позиция, само, че на по-ниско ниво е спиралата). Всички революции идат от Уран с Скорпион. Т.е. Шива полза Брахма. cool.gif

Ако кажеш, че Бог живее в идеите, то над 90% от идеите днес не са реалност, докато при Бог 100% е Реалност, но не -грубоматериланата.

разбираш ли си грешката в съждението?..

Помисли...ти можеш... biggrin.gif

Ето още 2002ра съм помъчил да го скицирам:

Обърни внимание, че на санскрит знакът за Полярната звезда са две обърнати знака "Ш", което е в славянските руни 'Ж'. Звузчна съгласна. Съгласна, но все пак звучна. cool.gif

birajivamira.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бе само да не си "Раама-Аллах" или "Буддха-Аллах"

Категорично, по Овенско протестирам за 2 неща: :)

1) Че има случайни неща(това означава, че аз съм случаен

2) Че Бог е 'ваку-ум', 'етер' или 'идея'.... (защото това означава, че съм идиот)

NewtonApple.gif

Ако беше идиот хич нямаше да си губим времето да ХОРтуваме заедно. Това, че "идиот" означава човек без собствено мнение съм го писал още на времето в Монитор. Друг е въпроса дали мнението, което изказваш е твое, и дали го споделя Твоята Душа.

Непроявения Бог е нещо, което нашите мозъци (малко са им битовете информация, която може да обработват) не могат да схванат. Проявения Бог е Светлина, в Светлината се съдържа Словото - първичната Вибрация, все още нематериална и невидима. Вакуум не съществува. Видимия и невидим Космос (или по-правилно Сътворение) е пълен с "нещица". Мрака, който виждат твоите материални очи е "неразширена" от мъжката Светлина Материя. Етер съществува, но като Vehicle на праната. Идеята е изказана от носител, който я е приел - Meme - съставна част на праната и неин аспект (ако може да се сложи праната в женски род - лично аз съм уверен, че би трябвало да е в мъжки род). Там където има Вибрация (като следствие на Светлината - видимото слънце просто го елиминирай - въобще не говоря за него - то е Врата) има и Живот под някаква форма. А Вибрации има на всякъде - абсолютно на Всякъде из Създанието. Вибрацията "спира" с Нощта на Брама.

Пип, заради теб прерових много инфо не само из нета. Сега ще го пусна като цитати - да си кажеш мнението. ( ;) по принцип на час взимам ?100 - за час и половина гиг - 150. Но за теб като лично мое приятелче - всичко е free. Толкова време си загубих из нета :angry: )

От гледна точна на Индусите, когато Гита била разказана в Медната Епоха, тогава религиите като Ислям, Сикхизъм т.н. не присъствали. Тогава как горния химн (шлока) е дошла в Гита? И Гита не е била разказана на сложен език като санскрит, но се разказва на език като Хинди, който може да се разбере от общата публика. Дори от историческа гледна точна, Санскрит никога не е бил езика на общата публика.

Тогава как може Господ, който е влязъл в едно много обикновено човешко същество да използва такъв сложен език? Освен това, Гита не е била разказана от телесния принц Шри Кришна, който е имал атрактивни име и форма, и който идва в цикъла на раждане и смърт, но от нетелесния Бог Шива, който е аджанма (отвъд светски раждания) абхокта (отвъд удоволствия) на края на Желязната Епоха чрез едно

обикновено човешко тяло (Праджапита Брахма), не само на един Арджуна, но се разказва на много други глави на семейства като Арджуна. Написано е в Гита „О, Арджуна, ти не знаеш своите раждания (т.е. минали животи). Аз разказвам на теб историята на твоите минали животи.”

Бахууни мейн жъатеетани джанмани таж чарджун

Тааняхам жед сарваани на тва веттха парантап (Гита 4/5)

Но как може Кришна който преминава през цикъла на живот и смърт самия да даде наследството на истинско мукти (освобождение) и джииванмукти (живеене на освободен живот), и да разкаже историята на много раждания на другите човешки души? Това показва, че историята на много раждания, която е известна като Гита или Амаркатха (историята да станеш вечен) не е разказана чрез телесния Шри Кришна, но чрез Върховната Душа Шива, който е отвъд живот и смърт.

Шри Кришна е бил роден от утробата на майка. Той се наслаждавал на всички удоволствия в живота и получил познание от Гуру Сандипати. Той главно е бил описан в детска форма. Ето защо целия свят не може да го приеме като Баща. Второ, е известно в митологичнити истории, че Шри Кришна разказал Гита само на Арджуна докато седял на една колсница в Медната Епоха (Двапар Юг), но също е

известо, че Мъдреца Вяас е написал писанието Махабхарата, което е достигнало до общата публика на санскрит. От историческа гледна точка тези положения са спорни. Тогава, как може той да бъде наречен бащата на целия свят т.е. Праджапита Брахма? Във флейтата на познанието (мурлита) разказани от нетелесната Върховна Душа Шива по отношение на Гита и нейния разказвач, Той е казал следните точки:

• Това е ново познание за новия свят. Дарителят е само един. Кришна не дава това познание. Кришна не се нарича Пречистителя на грешните. Пречистителят на грепните е само единия Върховен Баща, Върховната Душа, който е отвъд цикъла на прераждане, докато името на Кришна, който взима 84 раждания, е било прибавено в Гита.

• Сега, кой е дал раждане на Гита. Това е темата. Когато те казват Джаянти (Рожден ден на Гита) тогава със сигурност Гита също е родена, нали? Когато е наречено Шримат Бхагават Гита Джаянти, тогава трябва да има някой който да дава раждане на Гита, нали? Всеки казва Шри Кришна Бхагванувач (Господ Шри Кришна Говори), тогава Шри Кришна идва първо и после Гита. Сега създателят на Гита със сигурност е необходим. Но Шри Кришна е бил малко дете. Той не може да разкаже Гита. Ще трябва да бъде доказано кой дава раждане на Гита. Това е дълбоко нещо. Какъвто диспут има в Индия е само по тази точка. Кришна се ражда чрез майчина утроба. Той е принц на Златната Епоха.

Шри Кришна не може да бъде наречен Врикшапати (господар на световното дърво). Върховният Баща Върховната Душа е създателя като-семка на световното дърво. Кришна не може да бъде наречен създател. Той е винаги едно човешко същество с добродетели като на божество.

• Кришна не е башата на всички

• Кришна не може да бъде наречен бащата на всичките души. Бащата на душите, т.е. Върховния Баща Върховната Душа казва „Помнете никой освен мен”

Сексуалната похот е определена като най-големия враг в Гита. Хората от света не приемат този факт, само защото е известно в писанията, че така наречения създател на Гита, т.е. Шри Кришна имал 8 съпруги и 16,108 Гопики. Ако името на Махадев Шив Шанкар се беше появило в Гита като Проповеника на Гита тогава света с готовност би приел положението, че Сексуалната-похот е най-великия враг , защото Шанкар е известен в писанията като този който имал само една съпруга и този който разрушил сексуалната-похот. Ако вземем примера на писанията, само тогава, точно както Господ не е бил разпознат когато се появил в обикновено, възрастно, човешко същество в историята на Сатянараяна, така виждайки обикновената форма, като жител на гробище, на Шанкар, неговия чичо Дакш Праджапати, не го разпознал и го обидил: Така, че „Какъвто Царя, такива поданиците.”

ДОКТРИНАТА НА ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ НА КРИШНА води началото си от древното учение за Вишну. Вишнуизмът е вяра във Вишну като във Върховен Бог, който веднъж се е явил в образа на Кришна. Независимо от това през ХV век, когато Чайтания Махапрабху извежда от вярванията на индуистката секта Вишну доктрината за Кришна, той започва да проповядва обратното - Кришна е бил Върховният Бог, явил се веднъж като Вишну. В началото на ХIХ век концепцията за поклонението на Кришна отново е възродена от индийските мислители Бхативинод Тахур и Шри Шримад Бхактисаидханта Сарасвати Госвами Махараджа. Един от последните техни ученици - Абхау Чаран Де, станал впоследствие философ в Университета в Калкута, специализирал Бхакти-йога и обучен от тях, поема мисията да внедри Кришна съзнанието в западния свят. По-късно той променя името си и става известен като Бхактиведант Прабхупада - основател и създател на Иксон.

"Бхагавад-Гита - такава, каквато е" обяснява на последователите защо хората са бедни и страдат с думите на самия Кришна: "Мъдър е този, който не се оплаква и не скърби за нищо живо или мъртво." Прабхупада е съгласен с това и пише: "Филантропите, които строят болници и църкви, просто безцелно пилеят времето и парите си." Но този бездушен рационализъм е нищо в сравнение с изкривената логика в характера на Кришна и неговата нравственост. Бхагавад-Гита обрисува божествените игрички на Кришна. Той крие дрехите на момичета, които се къпят в реката, съблазнява чужди жени в гората и прекарва с тях пролетни нощи. При това всяка от тях е обхваната от дълбок екстаз и е сигурна, че е единствената, която го притежава. Кришна има любима, която се казва Радха, но има и близки отношения с 16 108 гопи (пастирки). В продължение на 125 години той има по 10 деца от всяка от тях. Такива оргии и фриволности в поведението не са характерни за съвременните последователи на Кришна.

Децата, родени със съгласието на ръководителите на храма, се отделят от техните родители и се настаняват в специалните училища на МОКС. Брачните отношения се разглеждат като ниска степен на развитие на съзнанието, но се допускат за тези, които не са готови да приемат обета за безбрачие. Съпружеските двойки живеят в отделни помещения и сексуални отношения се допускат само с разрешението на храмовите жреци. По правило не по-често от веднъж в месеца в оптималния за зачеване период, по възможност, когато това време съвпада с пълнолунието. Сексуалните отношения имат само една цел - раждане на деца и нищо друго. Отделно преди това всеки от съпрузите трябва напълно да премине през 50 цикъла на мантрата на Кришна, което отнема около пет часа. И накрая за предотвратяване на прегръдки и целувки целият процес преминава в съпровод на

магнетофонен запис с гласа на Прабхупада. Не е учудващо, че 50 процента от браковете в МОКС се разпадат, според сведенията на бивш член на МОКС. Забележителен е фактът, че всеки ден кришнаитите правят 13 знака върху тялото си със специална глина, донесена от Индия, което свидетелства за пълната им принадлежност и преданост на Кришна.

Кришнаитите са обвинени също така, че използват опитни джебчии, които минавали допълнително обучение. Хората, които влизат в досег с кришнаитите на улицата и биват лишени от своите средства, леко се поддават на убежденията на последователите, че техните пари ще бъдат дарени на Кришна и че с това те осигуряват собственото си спасение. Изнудвачът използва този трик като примамка, като при това подчертава, че всъщност на Кришна се връща това, което винаги му е принадлежало.

Браткиш, манггалите са джебчии от всякъде. Искрено се надявам да не си го усвоил този манггалистански занаят...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браткиш, пак се връщам на Сатурн. Той само днес е злобен Goathead. В древността е играел за филтър, който пропуска към Godhead.

Това що се нарича непроявено е Трансцеднталния свят на Бога, но той не е сън или трансово състояние на камък-минерал. Съзнанието там не е като на камък, а именно се проявава Същността на Бога.

Това, в света да няма проявена переверзност се грижи Сатурн или Шива. Днешните сатурнианци не ги гледай-те са само паднали духове, които КОПИТРАТ Шива. Вземи което да е правителство в илюминатската държава по въпроса за наркотиците- то не се грижи да се отсттранят, а да се търгуват, като лицемерно говори за 'борба с наркотиците'. Това не е Сатурн, който се грижи проявеното във феноменалният свят да е непроявеното с Филтрирания аспект. Шива е лунен култ и не е най-високата реализация на Бога, а филтър за филтриране на проявената мръсотия. Но той пуска към Трансцедента, не е затворил кепенците си. Не случйном гуруто на извънкастовите се ядосва на равините-сатурнианци с думите:"Тежко Ви дето затворихте Знанието". Истинския сатурн пуска проявено в грубата реалност, но то трябва да е проявено така, че да съответсва на Светът, който сега от тази позиция ти се струва 'непроявен'. Всъщност това що наричаш 'непрояено' за матер. свят не е 'НИЩО'. Защото 'Нищото е непроявено'. Нека да припомня, че в Трансцеденталя свят няма време, но съзнанието изживява проявености, които го е филтрирал Сатурн. Не изживява НИЩО. :speak:

Дори гуруто на семитите Исус, съдържа за корен "Шива", което иде пък от 'Ишвара'-Върховен Контрольор(прозвище за Кришна).

Значи пак опираме до МОДЕЛ, Браткиш. Пак ти напомням, че Бог не е идея или фантазия, а -МОДЕЛ в реалността(не маникен, както иска Люцката, де?.. biggrin.gifbiggrin.gif ). Ти не може нито да станеш Бог, нито да измислиш Бог. Разбираш ли?.. Ако нямаше нужда от модел на следване то аватарите на Бога щяха да си стоят, като фантазия в нашите глави...пак ми се струва, че не го хващаш този момент?.... biggrin.gif

Не всичко е Бог, а всичко е на Бога! cool.gif

ishvara.jpg

Ако беше идиот хич нямаше да си губим времето да ХОРтуваме заедно. Това, че "идиот" означава човек без собствено мнение съм го писал още на времето в Монитор. Друг е въпроса дали мнението, което изказваш е твое, и дали го споделя Твоята Душа.

Непроявения Бог е нещо, което нашите мозъци (малко са им битовете информация, която може да обработват) не могат да схванат. Проявения Бог е Светлина, в Светлината се съдържа Словото - първичната Вибрация, все още нематериална и невидима. Вакуум не съществува. Видимия и невидим Космос (или по-правилно Сътворение) е пълен с "нещица". Мрака, който виждат твоите материални очи е "неразширена" от мъжката Светлина Материя. Етер съществува, но като Vehicle на праната. Идеята е изказана от носител, който я е приел - Meme - съставна част на праната и неин аспект (ако може да се сложи праната в женски род - лично аз съм уверен, че би трябвало да е в мъжки род). Там където има Вибрация (като следствие на Светлината - видимото слънце просто го елиминирай - въобще не говоря за него - то е Врата) има и Живот под някаква форма. А Вибрации има на всякъде - абсолютно на Всякъде из Създанието. Вибрацията "спира" с Нощта на Брама.

Пип, заради теб прерових много инфо не само из нета. Сега ще го пусна като цитати - да си кажеш мнението. ( :speak: по принцип на час взимам ?100 - за час и половина гиг - 150. Но за теб като лично мое приятелче - всичко е free. Толкова време си загубих из нета :hush: )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако се опитаме да проследим произхода на името Кришна, то ще открием, че всъщност това е било името на ведийски риши, съчинил химн (R.V., 8. 74). В друга част от Ригведа обаче за него се говори като за неарийски вожд, който стои на брега на Амшумати с десетхилядна армия, за да порази Индра. Р. Г. Бхандаркар предполага, че номадските пастирски племена, наречени абхири, са били поклонници на бога момче (Maysalaparve, chap. 7). Те са били племена от неарийски произход с жестоки обичаи. Разказите за разпътството на Кришна може би водят началото си от тези номадски племена (Vaisnaism, etc., pp. 36-38, Сарвепали Радхакришнана, Индийская философия, т. 1, с. 420, 427, 430, 431). Как това може да се свърже с древното историко-епическо индийско произведение Махабхарата, в което ясно се проследява трансформацията на Вишну в Кришна? Може само да се констатира, че "Бхагавад-Гита" и "Бхагавад-Гита - такава, каквато е" - са две различни произведения. И последното, написано от Прабхупада в наши дни и представляващо негова лична интерпретация на Бхагавад-Гита, ни кара да желаем повече историческа добросъвестност на мястото на историческите спекулации, чиято цел е да докажат концепцията на автора си.

Освен това има и редица други ограничения и правила. Могат да се ядат единствено храни, които са били пожертвани на Кришна. Ежедневието в храмовете е следното: става се в 3 часа сутринта, до закуската в 7.30 се пее мантрата, чете се Бхагават Гита – свещената книга на движението – и се почиства храмът; след закуската се излиза на улицата, където се продава литература, пее се и се разпространява познанието за Кришна. По този начин богопосветеният човек непрекъснато се занимава с духовни активности и пречиства своето съществуване, като постепенно развива чиста любов към Бога. Всеки последовател носи броеница със 108 зърна, на всяко от които трябва да се пее великата мантра: Харе Кришна, Харе Кришна, Кришна Кришна, Харе Харе, Харе Рама, Харе Рама, Рама Рама, Харе Харе. Тази махамантра трябва да се пее 1728 пъти на ден.

Когато човек пее по този начин божественото име, той пречиства съзнанието си, освобождава се от страха и болката и достига до екстаза на ”трансцеденталната любов”, което се проявява в осем признака:

- безмълвно оставане на място,

- внезапно изпотяване,

- настръхване на космите на тялото,

- пресекване на гласа,

- треперене,

- изпадане в безсъзнание,

- екстазен плач и

- транс.

И каква стана тя? Оказа се, че това, което го твърдя е Истина! Кришна е НЕАРИЙСКИ вожд и напълно възможно - чистокръвен манггал. Браткиш, не са ли ти много 1728 пъти на ден да мърмориш малоумната мантра?

Обаче манггалистанеца Кришна го признавам .- 16 108 гопи (пастирки) - ашкоулсун. Въобще няма да се учудя ако е бил с рязана флейта-пиколо - ама хич. :speak: Браткиш, защо не си попиташ интуицията за чернилката Кришна - питай я дали е бил с рязано чорче. Ама го признавам - голям развратник е бил. Че и перверзник - с крави също - абе - тифутоид© отвсякъде.

Ха честито браткиш, падна им в лапичките на тифутоидите© - яко са се изгаврили с теб. Не че ме радва - напротив - става ми тъжно за твоята измъчена душица, която стои в някакъв "ъгъл" на дрехата, която имаш за тяло, и безучастно гледа случващото се - ужасяваща реалност - вселилият те демон (или както си искаш го наречи) си играе на "Не се сърди Човече" от име на твоята Личност и Интелект. Браткиш, душата ти може да събере сили и да отхвърли този рязанопластелинков© демон, дето те мъчи. Ако чувстваш, че често се изпотяваш (без видима причина) - да знаеш - мътна работа е.

Редактирано от Цар Кару І (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И каква стана тя? Оказа се, че това, което го твърдя е Истина! Кришна е НЕАРИЙСКИ можд и напълно възможно - чистокръвен манггал. Браткиш, не са ли ти много 1728 пъти на ден да мърмориш малоумната мантра?

Обаче манггалистанеца Кришна го признавам .- 16 108 гопи (пастирки) - ашкоулсун. Въобще няма да се учудя ако е бил с рязана флейта-пиколо - ама хич. :yanim: Браткиш, защо не си попиташ интуицията за чернилката Кришна - питай я дали е бил с рязано чорче. Ама го признавам - голям развратник е бил. Че и перверзник - с крави също - абе - тифутоид© отвсякъде.

Ха честито браткиш, падна им в лапичките на тифутоидите© - яко са се изгаврили с теб. Не че ме радва - напротив - става ми тъжно за твоята измъчена душица, която стои в някакъв "ъгъл" на дрехата, която имаш за тяло, и безучастно гледа случващото се - ужасяваща реалност - вселилият те демон (или както си искаш го наречи) си играе на "Не се сърди Човече" от име на твоята Личност и Интелект. Браткиш, душата ти може да събере сили и да отхвърли този рязанопластелинков© демон, дето те мъчи. Ако чувстваш, че често се изпотяваш (без видима причина) - да знаеш - мътна работа е.

Браткиш, глупоста ти и непознаването на Духовните учения еелко почват да ми досаждат.

Кришна е Богът,който е ПРЕДИ АРЙАНИТЕ, Той ги е създал, както е създал 'варниш-те, кастите(арйаните са били брахмани), но не принадлежи към нито една от тях. Създател на всичко, без да е творението. Можеш ли да вникнеш или пак ще си баеш с 'циганите'?.. cool.gif Разликата между циганите и арйаните е 2, а тразликата между арйаните и Крипна е 200. Ха изчисли ква е разликата между циганите(извънкастовите) и Създатели на кастите?... :rolleyes:angry.gif

Когато Кристос казва на малоазитаските чандали, че е 'пред техния авторитет Абрахам' то Това Му е наредено от Кришна, който казва, че е преди Брахма, който е баща на Арйаните. Толкова ли не може да вникнеш или нямаш достатъчно познания?..

Виж пред-последната ми публикация е за релация между Кришна и арйаните. Слънчевият култ AU-Ra 'A' е Арйанския бог Брахма, а 'U' е Кришна.

да беше 18 годишната ми племеница щеше много порано "да стопли", ма ти май гориш от желание да изкараш Кришна мангал? Това ти е заветната цел, я си признай?.. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти не може нито да станеш Бог, нито да измислиш Бог. Значи. Къде е Бога- Богът хем обитава света на субектите(Той не обект!!), хем е в света на идеите на ВИРажът, но-на РЕАЛНОСТТА,която не е 'грубо-материалната).

Да, не можеш нито да станеш бог, нито да го измислиш. Но затова пък, можеш да имаш идея за бог...

И сега ще ти покажа точно коя е тя - чети по-долния цитат.

Действително понякога срещам затрудения да го изкажа с думи... тъй като ценностите са подменени и понятията имат друго значение днес в сравнение с това, дето аз влагам от по--по преди... cool.gif

----

Значи. Къде е Бога- Богът хем обитава света на субектите(Той не обект!!), хем е в света на идеите на ВИРажът, но-на РЕАЛНОСТТА,която не е 'грубо-материалната).

:yanim: С това доказваш твърдението ми, че бог е идея. Защото онова, което ти обясняваш по-горе, е нищо друго, освен твоята ИДЕЯ за него... :yanim:kiss.gif

Категорично, по Овенско протестирам за 2 неща:

1) Че има случайни неща(това означава, че аз съм случаен )

2) Че Бог е 'ваку-ум', 'етер' или 'идея'.... (защото това означава, че съм идиот)

С първото ти твърдение съм съгласна 100% и няма какво да го обсъждаме.

С второто, обаче, съм на коренно различно мнение - първо - етерът е всепроникващ, той има свойството едновременно да е и извън, и вътре в материалните форми. Неслучайно Христос се явява след Възкресението си именно в етерно тяло.

Второ, думата идиот има съвсем различен първоначален смисъл от този, с който се възприема понастоящем - древните гърци са наричали "идот" човек, който не се занимава с обществено-политически дела и има свой отделен, частен от обществото живот, човек, който има свои идеи за нещата и ги претворява в дела, човек-идеалист. Едва по-късно, с развитието на древната демокрация хората все по-активно започвали да се включват в политиката и така извън нея останали предимно аутсайдери, като думата идиот постепенно придобила обидния си нюанс, с който се свързва сега. С други думи - идиот е означавало идеалист. И НЕСЛУЧАЙНО Достоевски дава точно това заглавие на един от романите си, където главният герой е именно човек, възприеман като идиот от обществото, защото е по-различен от него... :rolleyes:

Редактирано от Maat (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маата, Бог не е идея, а генератор на идеи. И неговите идеи са 100% РЕАЛНОСТ-Неговите идеи са живи същества, а идеите на Човека са- да обработва мъртвата материя. angry.gif

за това казваме, че има идеи на деви- да служи на Бога, осъзнавайки позицията си, и идеи на демони- наги,които, примерно спекулират със статуквото им, отредено от Бога и причиняват безредици и страдания сред другите живи същества, дошли на гости в материята.

Не разбирате с Царят или се правите?.. cool.gif

Лъчите на Слънцето не са самото Слънце. :yanim:

Аз имах в пред вид 'идиот' от терминологията на древните социалисти от последните времена на Луцифер... biggrin.gifbiggrin.gif

Да, не можеш нито да станеш бог, нито да го измислиш. Но затова пък, можеш да имаш идея за бог...

И сега ще ти покажа точно коя е тя - чети по-долния цитат.

:yanim: С това доказваш твърдението ми, че бог е идея. Защото онова, което ти обясняваш по-горе, е нищо друго, освен твоята ИДЕЯ за него... :yanim:kiss.gif

С първото ти твърдение съм съгласна 100% и няма какво да го обсъждаме.

С второто, обаче, съм на коренно различно мнение - първо - етерът е всепроникващ, той има свойството едновременно да е и извън, и вътре в материалните форми. Неслучайно Христос се явява след Възкресението си именно в етерно тяло.

Второ, думата идиот има съвсем различен първоначален смисъл от този, с който се възприема понастоящем - древните гърци са наричали "идот" човек, който не се занимава с обществено-политически дела и има свой отделен, частен от обществото живот, човек, който има свои идеи за нещата и ги претворява в дела, човек-идеалист. Едва по-късно, с развитието на древната демокрация хората все по-активно започвали да се включват в политиката и така извън нея останали предимно аутсайдери, като думата идиот постепенно придобила обидния си нюанс, с който се свързва сега. С други думи - идиот е означавало идеалист. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бог не е идея, а генератор на идеи. И неговите идеи са 100% РЕАЛНОСТ-Неговите идеи са живи същества, а идеите на Човека са- да обработва мъртвата материя. angry.gif

за това казваме, че има идеи на деви- да служи на Бога, осъзнавайки позицията си, и идеи на демони- наги,които, примерно спекулират със статуквото им, отредено от Бога и причиняват безредици и страдания сред другите живи същества, дошли на гости в материята.

Не разбирате с Царят или се правите?.. cool.gif

Лъчите на Слънцето не са самото Слънце. :speak:

Разбираме, как да не разбираме. Но на мен поне ми е весело да споря с теб. А ти разбираш ли се какво казваш - Бог не е идея, а е генератор на идеи." - та това е една прекрасна идея за бог. :yanim:

Значи бог го няма в идеите, които генерира, така ли...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разбираме, как да не разбираме. Но на мен поне ми е весело да споря с теб. А ти разбираш ли се какво казваш - Бог не е идея, а е генератор на идеи." - та това е една прекрасна идея за бог. :yanim:

Значи бог го няма в идеите, които генерира, така ли...

Да, сещам се за един виц: В момента, когато пушачът вдиша чист планински въздух му се иска да запали една цигара! biggrin.gif И така до следващата нужда от чист въздух...

Бог генерира идеи, които на своя страна Го възприемат за 'Идея' и решават да си генерират свои мънички идеиченца... biggrin.gif . Това е принципа хем на Удоволствието на Фройд, хем на телевизор в телевизора...

http://www.youtube.com/watch?v=jwaMqOawvLk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бог генерира идеи, които на своя страна Го възприемат за 'Идея' и решават да си генерират свои мънички идеиченца...

http://www.youtube.com/watch?v=jwaMqOawvLk

Аха, нещо такова... Идея, която генерира идеи, които генерират свои идейченца...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аха, нещо такова... Идея, която генерира идеи, които генерират свои идейченца...

...спомням си за времена когато бях в Техникума 1983-1987...един приятел бе купил няколком плочи-една от тях бе :bedtime2:http://en.wikipedia.org/wiki/The_Turn_of_a_Friendly_Card

Alan е Кози, езотерик, партньорът му е Риби, както и чуствал в продуцирането на 'Dark Side' by Floyd.

http://www.youtube.com/watch?v=nvwrSdMY7dQ

...както и по-късната; http://www.youtube.com/watch?v=NbMFPxgZNAw

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато Кристос казва на малоазитаските чандали, че е 'пред техния авторитет Абрахам' то Това Му е наредено от Кришна, който казва, че е преди Брахма, който е баща на Арйаните. Толкова ли не може да вникнеш или нямаш достатъчно познания?..

Я пак, значи Кришна е наредил на Христос? Доказателства?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...спомням си за времена когато бях в Техникума 1983-1987...един приятел бе купил няколком плочи-една от тях бе :)http://en.wikipedia.org/wiki/The_Turn_of_a_Friendly_Card

Alan е Кози, езотерик, партньорът му е Риби, както и чуствал в продуцирането на 'Dark Side' by Floyd.

http://www.youtube.com/watch?v=nvwrSdMY7dQ

...както и по-късната; http://www.youtube.com/watch?v=NbMFPxgZNAw

Знаеш ли, че той е аудио-инженер по професия.

Алън е си магьосник направо - виж очите му - магнетични. И музиката му е такава - магия е. Ето тук добре си личи излъчването му. Забележи и ОКОТО НА ХОР на гърдите му - p_9017.jpeg.

Alanparsons1.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=bMAGwMAXTpU...feature=related :bedtime2:kiss.gif

Редактирано от Maat (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,точно така е!

Сега и на мене ми светна,направо ми стана ясно като бял ден!

Нещата които ,генерират нещо(идеи,звуци,светлина,ток,пара или някакъв флуид) се наричат Генератори(могат да бъдат главни,второстепенни,низходящи ,възходящи )и т.н.

Значи,като каза за идеята -Бог ,тука сега по празниците имаше едни помпозни шествия,и всяко село си имаше отделна манифестация с това явно потвърждаваха своята(общностна )принадлежност ,всъщност своята ИДЕЯ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, Маата. Но знам само, че Луцифер дава слава на тези, които ползват символиката му сред публиката и проповядват необходимата порция 'малко зло'(с цел баланс). cool.gif

Ороборус- символизира вечните циклите в материята, самсара:

TAPP-VultureCulture.jpg

Окото на ХОР(Луцифер)- 3то око на Шива за материцата:

TheAlanParsonsProject-EyeintheSky.jpg

Знаеш ли, че той е аудио-инженер по професия.

Алън е си магьосник направо - виж очите му - магнетични. И музиката му е такава - магия е. Ето тук добре си личи излъчването му. Забележи и ОКОТО НА ХОР на гърдите му - p_9017.jpeg.

Alanparsons1.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=bMAGwMAXTpU...feature=related :)kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи,като каза за идеята -Бог ,тука сега по празниците имаше едни помпозни шествия,и всяко село си имаше отделна манифестация с това явно потвърждаваха своята(общностна )принадлежност ,всъщност своята ИДЕЯ!

Т.е. още ти треве да вникнеш във фабрикуваното римското ристенство, дето Исус въобще не имал в пред вид. cool.gif

Какво предствлява сбирката около разпнатият Христос?.. - Vulture Culture

642718-Vultures-eating-Elephant--Buitres-comiendo-Elefante-0.jpg

jesusseeds.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браткиш, глупоста ти и непознаването на Духовните учения еелко почват да ми досаждат.

:huh: Хич не ти се сърдя браткиш, сърдят се малките неуки дечица като теб... :laughing5: А интелекта човек го носи със себе си (като градивна част) през всичките си инкарнации. Ако особено желаеш мога да ти пратя разпечатката на IQ теста ми от 1994г. - само да не получиш сърцебиене... :lol6: И не тропай с краче като малко разлигавено детенце - не ти отива на годините. А пословичната ти ирационалност е взела патологични размери. И тя (според мен) се изразява да убедиш събеседниците си в "правотата" на твоите фантазии граничещи с халюцинации. А дали тези халюцинации са следствие на халюциногени или ЛНМ препрограмиране в момента не е толкова важно. :speak: Важното е да не получаваш чести изпотявания... И нервни кризи.

Екстаза на “трансцеденталната любов“ се проявява в осем признака:

- безмълвно оставане на място,

- внезапно изпотяване,

- настръхване на космите на тялото,

- пресекване на гласа,

- треперене,

- изпадане в безсъзнание,

- екстазен плач и

- транс.

От до тук казаното в моите постове за Кришна можем да направим следните заключения:

1. Мингиянин и мошеник по подобие на Мухата на Меда - Спекулации със Знанието за лично облагодетелстване.

2. Сексуален маниак - освен прелъстяването на 16 108 гопи (пастирки) в съдружие с Радка (Пиратката), той е бил и зоофил - крави, кози - абе всичко живо до което се докопа. Типично по тифутоидски©... Аа, и педерастия - Арджуна.

3. Кришна и Морал са две различни понятия, които са взаимоизключващи се. Аргумент: Убеждава Арджуна (с когото е имал взаимни сексуални контакти - т.2) да се бие срещу семейството и Рода си. Типичен дегенерат от сорта на библейския Давид (предател - тръгнал срещу Род и Родина). Това непознаване на морални норми особено личи днес в неговите последователи, много от които за джебчии, повечето крадци (скрити зад твърдението, че откраднатите пари или енергии щели да бъдат дарени на Кришна), и всички до един с ярко изразени ментални отклонения (Брачните отношения се разглеждат като ниска степен на развитие на съзнанието).

4. В РикВедата за него се говори като за НеАрийски вожд, който стои на брега на Амшумати с десетхилядна армия, за да порази Индра. Водач на номадските пастирски племена, наречени абхири. Те са били племена от НеАрийски произход с жестоки обичаи. Abhira---Avars---АВАРИ Абхирите по-късно са основателите на юдаизма и исляма. Според Годфри Хигинс Абхирите са живели в града Сатана!

5. ДОКТРИНАТА НА ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ НА КРИШНА води началото си от древното учение за Вишну. Вишнуизмът е вяра във Вишну като във Върховен Бог, който веднъж се е явил в образа на Кришна. Независимо от това през ХV век, когато Чайтания Махапрабху извежда от вярванията на индуистката секта Вишну доктрината за Кришна, той започва да проповядва обратното - Кришна е бил Върховният Бог, явил се веднъж като Вишну. (Алоууу, 15 век - какви 5000 години - не ги знам - може и трансцедентални да са) Браманистански мингиянски измислици.

6. Кришна е чернилка от всякъде. Чернилка е и Радка - Пиратка. "Музиката" на флетата-пиколо на Кришна се свири в мингиянски макам.

7. В началото на ХIХ век концепцията за поклонението на Кришна отново е възродена от индийските мислители Бхативинод Тахур и Шри Шримад Бхактисаидханта Сарасвати Госвами Махараджа. Един от последните техни ученици - Абхау Чаран Де, станал впоследствие философ в Университета в Калкута, специализирал Бхакти-йога и обучен от тях, поема мисията да внедри Кришна съзнанието в западния свят. По-късно той променя името си и става известен като Бхактиведант Прабхупада :lol6: - основател и създател на Иксон.

Ако последователите на Кришна са абсолютно уверени в това,което вярват, то не биха препятствали "разследването" на тяхната "истина".

Защото: Истината не се бои от Разследване!

Truth Does Not Fear Investigation

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно как такъв 'сексуален маняк', като Кришна може да ми привлече вниманието, на мене, а-сексуалния маняк, Царю?.. cool.gif И такъв въз-сексуалничък, като тебе- да се гнуси от Кришна? cool.gif ... Не си ли задаваш старият въпрос от Монитор, че 'Гарван Гарвану око не вади'?.... cool.gif

Имам публикация на темата за 'сексуалността' на Кришна,

http://u-ra.blogspot.com/2009/02/blog-post.html

както и клипче съм направил в тубата на тази тема.

ПС: Браткиш не е коректно да мразиш Бога, само и само защото ти казвал, че с алкохол си 'нон грата' при Него. ;)

Щом 'Кришна ти изглеждал мангал'- хОди при бългАрийците с рУйното вино и чеверметата с теманетата... cool.gif

:rolleyes: Хич не ти се сърдя браткиш, сърдят се малките неуки дечица като теб... :laughing5: А интелекта човек го носи със себе си (като градивна част) през всичките си инкарнации. Ако особено желаеш мога да ти пратя разпечатката на IQ теста ми от 1994г. - само да не получиш сърцебиене... :lol6: И не тропай с краче като малко разлигавено детенце - не ти отива на годините. А пословичната ти ирационалност е взела патологични размери. И тя (според мен) се изразява да убедиш събеседниците си в "правотата" на твоите фантазии граничещи с халюцинации. А дали тези халюцинации са следствие на халюциногени или ЛНМ препрограмиране в момента не е толкова важно. :laughing5: Важното е да не получаваш чести изпотявания... И нервни кризи.

От до тук казаното в моите постове за Кришна можем да направим следните заключения:

1. Мингиянин и мошеник по подобие на Мухата на Меда - Спекулации със Знанието за лично облагодетелстване.

2. Сексуален маниак - освен прелъстяването на 16 108 гопи (пастирки) в съдружие с Радка (Пиратката), той е бил и зоофил - крави, кози - абе всичко живо до което се докопа. Типично по тифутоидски©... Аа, и педерастия - Арджуна.

3. Кришна и Морал са две различни понятия, които са взаимоизключващи се. Аргумент: Убеждава Арджуна (с когото е имал взаимни сексуални контакти - т.2) да се бие срещу семейството и Рода си. Типичен дегенерат от сорта на библейския Давид (предател - тръгнал срещу Род и Родина). Това непознаване на морални норми особено личи днес в неговите последователи, много от които за джебчии, повечето крадци (скрити зад твърдението, че откраднатите пари или енергии щели да бъдат дарени на Кришна), и всички до един с ярко изразени ментални отклонения (Брачните отношения се разглеждат като ниска степен на развитие на съзнанието).

4. В РикВедата за него се говори като за НеАрийски вожд, който стои на брега на Амшумати с десетхилядна армия, за да порази Индра. Водач на номадските пастирски племена, наречени абхири. Те са били племена от НеАрийски произход с жестоки обичаи. Abhira---Avars---АВАРИ Абхирите по-късно са основателите на юдаизма и исляма. Според Годфри Хигинс Абхирите са живели в града Сатана!

5. ДОКТРИНАТА НА ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ НА КРИШНА води началото си от древното учение за Вишну. Вишнуизмът е вяра във Вишну като във Върховен Бог, който веднъж се е явил в образа на Кришна. Независимо от това през ХV век, когато Чайтания Махапрабху извежда от вярванията на индуистката секта Вишну доктрината за Кришна, той започва да проповядва обратното - Кришна е бил Върховният Бог, явил се веднъж като Вишну. (Алоууу, 15 век - какви 5000 години - не ги знам - може и трансцедентални да са) Браманистански мингиянски измислици.

6. Кришна е чернилка от всякъде. Чернилка е и Радка - Пиратка. "Музиката" на флетата-пиколо на Кришна се свири в мингиянски макам.

7. В началото на ХIХ век концепцията за поклонението на Кришна отново е възродена от индийските мислители Бхативинод Тахур и Шри Шримад Бхактисаидханта Сарасвати Госвами Махараджа. Един от последните техни ученици - Абхау Чаран Де, станал впоследствие философ в Университета в Калкута, специализирал Бхакти-йога и обучен от тях, поема мисията да внедри Кришна съзнанието в западния свят. По-късно той променя името си и става известен като Бхактиведант Прабхупада :laughing5: - основател и създател на Иксон.

Ако последователите на Кришна са абсолютно уверени в това,което вярват, то не биха препятствали "разследването" на тяхната "истина".

Защото: Истината не се бои от Разследване!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Странно как такъв 'сексуален маняк', като Кришна може да ми привлече вниманието, на мене, а-сексуалния маняк, Царю?.. cool.gif И такъв въз-сексуалничък, като тебе- да се гнуси от Кришна? cool.gif ... Не си ли задаваш старият въпрос от Монитор, че 'Гарван Гарвану око не вади'?.... cool.gif

ПС: Браткиш не е коректно да мразиш Бога, само и само защото ти казвал, че с алкохол си 'нон грата' при Него. ;)

Щом 'Кришна ти изглеждал мангал'- хОди при бългАрийците с рУйното вино и чеверметата с теманетата... cool.gif

Хич не ми изглежда - самите кришнаити си го рисувате така - чернилка от всякъде. И защо да мразя Бога? Мога ли да мразя Себе Си като частица от Бог? Ааа, може-би имаш предвид Кришна? Не, не го мразя. Нищо не ми е направил. Нито Оня дето Му Пада :help wanted:

Омразата е Негативна Привързаност, което не ми принадлежи. Мисля, че имаше тема за протобългарите и арийците (с които ти се подиграваш като ги наричаш грешно арияни и айряни) - не му е мястото тук. Тук мисля, че се обсъжда мингиянския произход на Кришна, и особено перверзния му морален кодекс. :help wanted:

Дали се гнуся от Кришна? Ами... Не бях се замислял върху това. Просто до сега съм го възприемал като изопачен (по мингиянски) фолклорен персонаж. Но сега като се замисля, защо император Константин така много е искал да направи един измислен бог - Исус Христос - като го сглоби от Кришна и Хесус (келтски бог), и особено - какви са последиците от тези 20 века християнство... А и в Кали Юга не може да има и идея за божественото - само имитации и профанизации. Ами Да - гнуся се. Гнуся се от липсата на даже и елементарна и първосигнална© следа на Морал при Кришна. Поне от този образ, който днешната Гита представя за Кришна. Това естествено може да е резултат на манипулацията на писарушките, които са преписвали Махабхаратата - така както и тифутоидите© са си измислили "писания" след вавилонския плен (дето никога не се е състоял), но пък и има достатъчно много доказателства за мингиянския произход на Кришна - факти, които не бива да се "подмитат под чергата". Друг фактор, който взимам под внимание докато си съставям собствено мнение (което доказва, че не съм "Идиот") е че Махабхаратата е написана на хинду, а не на Санскрит. За хинду знаем, че се говори от манггалистанците. Даже и извънкастовите (А)брахмани (Аврам) не са говорили хинду, но Санскрит. Още един фактор, върху който "заформям" собственото си мнение е поведението и пълната липса на морал у днешните последователи на Кришна. Липсата на елементарна логика у тях и мегаломанството им (граничещо с параноя), което са наследили по всяка вероятност от Оня дето Му Пада :help wanted: Те (последователите му) са до един безродници (подражавайки на Кришна), крадци (тифутоиди©) и джебчии (манггалоиди©), но тези техни "качества" не фигурират в "правилата на поведение", които официално се афишират публично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки е частичка от Бога, но трябва да разбере КОЙ е Богът. ;) Иначе ще бъде 'частичка пак от Него', но може би-от екскремента или фекалия Му?.. cool.gif

Това, което не харесвам у тебе е прекаленото количество раджас и го 'джаскаш' за щяло и нещяло. Както и самовлюбеността ти в генът ти, който си е характеристка на нагите. cool.gif ....ма едва ли би прозрял това...

За да разбереш Бога трябва да разбереш Истината, която не е в материалния свят, тя дори не е в гуната на святостта-САТ, а ти стигаш НАЙ-МНОГО до раджас и си циклиш между раджас и тамас гуни... Твое право- пак дадено за тебе спец. от Кришна. cool.gif

Искаш раджас и тамас- цикли си.. ;)

Хич не ми изглежда - самите кришнаити си го рисувате така - чернилка от всякъде. И защо да мразя Бога? Мога ли да мразя Себе Си като частица от Бог? Ааа, може-би имаш предвид Кришна? Не, не го мразя. Нищо не ми е направил. Нито Оня дето Му Пада :help wanted:

Омразата е Негативна Привързаност, което не ми принадлежи. Мисля, че имаше тема за протобългарите и арийците (с които ти се подиграваш като ги наричаш грешно арияни и айряни) - не му е мястото тук. Тук мисля, че се обсъжда мингиянския произход на Кришна, и особено перверзния му морален кодекс. :help wanted:

Дали се гнуся от Кришна? Ами... Не бях се замислял върху това. Просто до сега съм го възприемал като изопачен (по мингиянски) фолклорен персонаж. Но сега като се замисля, защо император Константин така много е искал да направи един измислен бог - Исус Христос - като го сглоби от Кришна и Хесус (келтски бог), и особено - какви са последиците от тези 20 века християнство... А и в Кали Юга не може да има и идея за божественото - само имитации и профанизации. Ами Да - гнуся се. Гнуся се от липсата на даже и елементарна и първосигнална© следа на Морал при Кришна. Поне от този образ, който днешната Гита представя за Кришна. Това естествено може да е резултат на манипулацията на писарушките, които са преписвали Махабхаратата - така както и тифутоидите© са си измислили "писания" след вавилонския плен (дето никога не се е състоял), но пък и има достатъчно много доказателства за мингиянския произход на Кришна - факти, които не бива да се "подмитат под чергата". Друг фактор, който взимам под внимание докато си съставям собствено мнение (което доказва, че не съм "Идиот") е че Махабхаратата е написана на хинду, а не на Санскрит. За хинду знаем, че се говори от манггалистанците. Даже и извънкастовите (А)брахмани (Аврам) не са говорили хинду, но Санскрит. Още един фактор, върху който "заформям" собственото си мнение е поведението и пълната липса на морал у днешните последователи на Кришна. Липсата на елементарна логика у тях и мегаломанството им (граничещо с параноя), което са наследили по всяка вероятност от Оня дето Му Пада :help wanted: Те (последователите му) са до един безродници (подражавайки на Кришна), крадци (тифутоиди©) и джебчии (манггалоиди©), но тези техни "качества" не фигурират в "правилата на поведение", които официално се афишират публично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Т.е. още ти треве да вникнеш във фабрикуваното римското ристенство...

Какво предствлява сбирката около разпнатият Христос?.. - Vulture Culture

jesusseeds.jpg

Сбирките ,браткиш са един епогей,"връхта "

един истински триумф на БогЪт на боговете Кришна !

p10302451.jpg

Не знам дали си пил от това(нещо си -като коктейл е ) след като Го изкъпят?

Много ми е готино да ми казваш ,кво ми требе,брат пит-пип ,Питкин,хехехее

p10302591.jpg

Цар Кару І Публикувано на Преди 28 минути

Хич не ми изглежда - самите кришнаити си го рисувате така - чернилка от всякъде. И защо да мразя Бога? Мога ли да мразя Себе Си като частица от Бог? Ааа, може-би имаш предвид Кришна? Не, не го мразя. Нищо не ми е направил. Нито Оня дето Му Пада

Омразата е Негативна Привързаност, което не ми принадлежи. Мисля, че имаше тема за протобългарите и арийците (с които ти се подиграваш като ги наричаш грешно арияни и айряни) - не му е мястото тук. Тук мисля, че се обсъжда мингиянския произход на Кришна, и особено перверзния му морален кодекс.

Дали се гнуся от Кришна? Ами... Ами Да - гнуся се. Гнуся се от липсата на даже и елементарна и първосигнална© следа на Морал при Кришна. Поне от този образ, който днешната Гита представя за Кришна.

Здрасти Цар Caru 1,

много от нещата,които казваш или питаш браткиша като "симпатизиянт"на Кришна -съзнание,или ИСКСОН Го питах аз преди ,но понеже от висотата на знанието ,което има (демек интелехент),Му беше много тъпо да отговаря ,то и сега пак ,де!

И сега се обижда ,кат им викаш мингияни,те са айрани(това е ново понятие въведено или от браткиша или от един друг фен на ТРАНСДЕНТАлният живот!хахаа

п.п. прости ми невежеството ,ама какво е туй "АЙКЮ" IQ??? cool.gif

ASTROMIDEL Публикувано на Преди една минута

По пътя на древното познание

Тайнствена земя пази истината за произхода на циганите

Съвременното мистическо име на светилището на посветените е Агарта. Мястото остава недостъпно за непосветените

Преди 5100 години едно тайнствено място на Земята е наречено Агарта. Името означава недостъпен за насилие, недостъпен за Анархията. Къде е тази Агарта? Точно на кое място се намира тя? Сред какви народи и по какъв път трябва да се върви, за да се проникне в нея?

На този въпрос на мен не се пада да отговоря...

Това пише видният френски окултист Сент-Ив д"Алвейдър в книгата си "Агарта - царството на посветените".

изгубени сред масата от груби суеверия.

Съвременните историци казват

Колективната памет на ромите съхранява свещени спомени

Здрасти,приятел!

За мене е важно да обясниш първо разликата между роми и цигани!

За колективна памет и предаване на информация по "Запомняне" и Предаване на друг носител и пак Запомняне ,

ние е познато ,мого!

Можеш да прочетеш ,из темата

виждам ,че ти е интересно!

Значи системата "учител - ученик - учител,пак ученик" и так далше ни е позната като Кришна съзнание!

Ти сега ,ново 20?

Редактирано от camarero (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата между роми и цигани ли искаш, Камериерке?.. Ето в тази публикация съм ги изследвал най-подробно: ;)

http://u-ra.blogspot.com/2008/05/blog-post_6085.html

Но мога да ти кажа, че 'циганин'*бохем) в духовен смисъл е всеки извънкастов-комунист или още ЧАНДАЛА. Комунистите са най-големите бохеми!. Извънкастов го е дефинирал Ману(виж публикацията), но аз ще ти дам 4 основни белеза, по коите да отличаваш 'циганите' от цивилизованите. ;)

'Ман-галът'('Човекът-гал') употребява интоксиканти(вкл. и вино руйно и червено),

яде месо и всякаква подобна сволъч, която е имала кръвоносна система,

спекулира ментално- примерно, като Люцката и Царя, както обичат cool.gif ),

както и сексът го има все едно за вечерна 'физ-разрядка.'

Лесно е и бързо се разпознава. Няма нужда да следиш цвета на кожата :lol6: или антропо белезите по телцето(телешко), което виждат твоите соларни оченценца.. cool.gif

ПС: Виждам, че се интересуват твоите соларни камериерски католико-булгарсистански оченца от "г'АУ-Ра пурнима". И да разсея демонът в тебе, дето се прави на ристиенин ще те насоча към други фотосченца... ;)

1236791754.jpg

gaura_purnima_2007_009.jpg

gaura_purnima_2007_008.jpg

mayapur_gp.jpg

а аз питам, къв е този клип на Мамма Донна?... http://www.youtube.com/watch?v=ro52LgM64MI :speak:

Сбирките ,браткиш са един епогей,"връхта "

един истински триумф на БогЪт на боговете Кришна !

p10302451.jpg

Не знам дали си пил от това(нещо си -като коктейл е ) след като Го изкъпят?

Много ми е готино да ми казваш ,кво ми требе,брат пит-пип ,Питкин,хехехее

p10302591.jpg

Здрасти Цар Caru 1,

много от нещата,които казваш или питаш браткиша като "симпатизиянт"на Кришна -съзнание,или ИСКСОН Го питах аз преди ,но понеже от висотата на знанието ,което има (демек интелехент),Му беше много тъпо да отговаря ,то и сега пак ,де!

И сега се обижда ,кат им викаш мингияни,те са айрани(това е ново понятие въведено или от браткиша или от един друг фен на ТРАНСДЕНТАлният живот!хахаа

п.п. прости ми невежеството ,ама какво е туй "АЙКЮ" IQ??? cool.gif

Здрасти,приятел!

За мене е важно да обясниш първо разликата между роми и цигани!

За колективна памет и предаване на информация по "Запомняне" и Предаване на друг носител и пак Запомняне ,

ние е познато ,мого!

Можеш да прочетеш ,из темата

виждам ,че ти е интересно!

Значи системата "учител - ученик - учител,пак ученик" и так далше ни е позната като Кришна съзнание!

Ти сега ,ново 20?

'Аграта' е царството на нагите, или още Долната Земя, цивилизация на Патала-лока, с високи технологии на кристали, тъй като до тях не стига енергията ан Звездното Слънце(Рама), а само на Ядреното(Шива), и генетично инжинерство и по-висок зарад на демонизъмм от нашата Земя.

Агарта е по-високо технологично цивилизация от нашата, но много по-упаднал духовно, което на фона на днешния наш духовен упадък си е направи висшо образование по демонизъм. ;)

Днешната ИЛЮМИНАТСКА цвиливилизация на Луцифер(лунното око на Хор или -Тотх или 3-то око на Шива)се управлява от гнездоото на 'свободните' наги(свободните зидари) на Агарта по конспиративен(подводен и подземен) способ. ;)

Редактирано от valentinus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване