Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Закупих телефон iphone s6 от заложна къща (знам много добре откъде идват телефоните там) всичко изглеждаше наред до момента в ,който го изключих и включих отново.

Тогава телефонът ми поиска така нареченият " пас-код"  след дълго мислене и няколко несполучливи опита се отказах и се обръщам към вас със въпрос дали има софтуер или начин как да премахна кода ....или да върна телефона във фабрични настройки.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, trash написа:

Здравейте!

Закупих телефон iphone s6 от заложна къща (знам много добре откъде идват телефоните там) всичко изглеждаше наред до момента в ,който го изключих и включих отново.

Тогава телефонът ми поиска така нареченият " пас-код"  след дълго мислене и няколко несполучливи опита се отказах и се обръщам към вас със въпрос дали има софтуер или начин как да премахна кода ....или да върна телефона във фабрични настройки.

Благодаря предварително!

Пробвай това и задължително прочети коментарите....п.п Дано да имаш документ за покупката на телефона щото след включване могат да дойдат едни млади момчета и да те влачат с месеци за дознания и други подобни работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От заложна къща нищо не се купува! Особено телефон.

Приготви се за посещение/обаждане от полицията. Вероятно ще се случи, ако телефонът е обявен за откраднат - вече са засекли с кой СИМ е активиран, и.... така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.