Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Телефона е samsung s7 edge купих го 2ра ръка от 1 колега работеше 2 седмица без проблем след това замръзва показва надписите samsung s7 edge включва се се работи 15 20 минутки и пак така върнах фабричните пак така качих 8.0 андройд ама пак така 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да флашнеш нов ROM с Odin? Ако е включен в зарядното има ли го проблема? Ако ползваш SD карта я извади и тествай пак дали ще се рестартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Raze написа:

Пробва ли да флашнеш нов ROM с Odin? Ако е включен в зарядното има ли го проблема? Ако ползваш SD карта я извади и тествай пак дали ще се рестартира.

Нямам сд карта флашнах с один сега ще пробвам на зарядно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За парите които си броил за 2-ра ръка счупен гнусмас, щеше да си вземеш читав китаец с по-добри параметри и 2 години гаранция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще е след флаш на фърмуера да се направи ресет до фабрични настройки, след това не слагайте за ден- два приложения и и ако отново се рестартира не остава нищо друго освен да го занесете в сервиз. 

преди 29 минути, Joss Bomon написа:

За парите които си броил за 2-ра ръка счупен гнусмас, щеше да си вземеш читав китаец с по-добри параметри и 2 години гаранция...

И за 300лв какъв ли ще е този читав китаец се зачудих? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Достатъчно китайски боклуци съм взимал който траят 2,3 месеца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, AAUUXX написа:

И за 300лв какъв ли ще е този читав китаец се зачудих? 

На 300лв. са очуканите. Сигурен съм, че е броил повече. 

Дал съм линк, пък който иска да цъка на него...

преди 3 минути, Bifrons написа:

Достатъчно китайски боклуци съм взимал който траят 2,3 месеца

Явно наистина боклуци си взимал... и продължаваш да взимаш такива, но... корейски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, nikssi написа:

За имане има, но съпоставката е бюджетен Xiaomi срещу флагман 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AAUUXX написа:

За имане има, но съпоставката е бюджетен Xiaomi срещу флагман 

Ами да си ползва флагмана...може и да захапе при някой рестарт. Или да се гътне съвсем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е доста запазен няма очукано никъде батерията е доста корава камерата при доста китайци е по добра много ми харесва телефона като визия и работа  купих го за 350 лева  днес поне 1 час го ръчках сърфирах във интернет видео клипове гледах без да се рестартирва след малко ще опитам да го флашна със по малка версия 7.0 или 6.0 да видим какво ще стане ако ли не 350 лева на вятъра.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

исках да сваля андройда от 8.0 до 6.0 но получавам грешка в один sboot.bin fail  може би андройда да е прецакан нещо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално, няма как да се случи това, което искаш, има защита. Не те съветвам да си правиш подробни експерименти, освен ако не искаш да останеш с тухла вместо работещо устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната версия на фърмуера е най- добра, за това не виждам смисъл от това да се връщаш назад във версиите. Има начини за downgrade но има риск да се повреди телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко съм скептичен, че това ще стане, но като искаш пробвай да смъкнеш android до 7 версия, след това има подобен tutorial да се смъкне до 6. Не съм сигурен, че ще стане директно от 8 на 6, но пробвай като си решил, ето ти от 8 на 7:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как старата версия на андроид ще реши проблема с рестартирането? Това вероятно си е хардуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Bifrons написа:

исках да сваля андройда от 8.0 до 6.0

Забрави за тая операция. Телефонът има хардуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече спирам със смяна на андройд качих 4,5 китайски  версии  на Custom Rom пак така прави проблема е хардуерен изгледах във youtube доста хора имат този проблем апък сега аз съм със 1 китайски андройд и не мога да кача 8.0 защото ми дава грешка Sboot Fail

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е част от удоволствието да притежаваш s7... закупен от добронамерен колега... и вероятно без шанс за връщане.

Важен е принципа - никога китаец с гаранция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...