Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

търся най-добре звучащия лаптоп , да има силни колони и т.н.Имам и слушалки Sennheiser HD 205.Добре ще да има повече бас.Ще се ползва за игри и слушане на музика , най-вече музика
Благодарен съм на предложения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно? За игри или за музика? Ако е и за игри, за тази сума няма как да имаш чак такива изисквания. По-добре си вземи външни колонки или слушалки, на лаптопа говорителите са доста малки и сравнително слаби, а за хубав бас ще ти трябва и допълнителен субуфер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Milkydead написа:

търся най-добре звучащия лаптоп , да има силни колони и т.н.Имам и слушалки Sennheiser HD 205.Добре ще да има повече бас.Ще се ползва за игри и слушане на музика , най-вече музика

И евтиният лаптоп ще свърши работа, като му се добави една преносима тонколона.

Ако се търси мобилност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е за музика , по скоро "подходящи за игри" or wtf.Имах Lenovo ideapad z570 и вадеше сносен звук , ако има някакви със супер звукови карти , това търся

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този бюджет пак ще са подобни, със "супер" звукови карти вече може би са високите класове, на цени от 4-5 хиляди лв нагоре. Най-добре е да отидеш някъде, където можеш да го включиш и тестваш на място, примерно в по-големите вериги за техника има работещи лаптопи, които могат да се тестват. Там ще е и доста шумно, но друг вариант нямаш. Все пак някой може да ти предложи машина, която за него се чува добре, а на теб да не ти хареса звука и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Milkydead написа:

Ще е за музика , по скоро "подходящи за игри" or wtf.Имах Lenovo ideapad z570 и вадеше сносен звук , ако има някакви със супер звукови карти , това търся

Top 10 Best Laptops For Music Production

laptops with good sound quality

Ако искаш по добро  качество добавяш една хубава USB външна звукова карта. (в порядъка от 100лв. нагоре до колкото ти стига бюджета) и си готов.

1 Best Sound Cards in 2019

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква е разликата между предлагания windows 10 за 300+лв и електронния Windows 10 лиценз за само 120 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.05.2019 г. в 21:41, Milkydead написа:

ако ще е за музика и се слуша силно на външни тонколони, но не искаш да сменяш дискове (пълни с лоши сектори) като замаян трябва да е с ssd (и компютър да е също). отделно никой не може да ти гарантира при лаптоп, че няма от адаптера или при работа на батерия няма да вкарва паразитни шумове в тонколоните (било то през звукова карта на usb или вградената) няма лаптоп с вградени колонки дето да се мерят с външни, дори да има отделен бас при тонколоните размерът има значение...

щом ще се ползва за игри си вземи компютър - с хубаво охлаждане и захранване няма да се чуват вентилаторите... звукова карта на https://audioplatinum.com/продукти/19-сглобени-модули/53-usb-dac-varna-4-mini

или https://audioplatinum.com/продукти/19-сглобени-модули/54-usb-dac-varna-4

по добра е от разни боклуци xonar, cmedia, sound-blaster...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...