Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден. Искам да попитам след когато ми е изтекла ГО  мога ли да я сменя със друга, и ако мога трябва ли да пиша молби че съм се отказал от старата или да се плаща нещо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Вие е изтекла застраховката ГО, можете да отидете при който и да е застраховател/брокер и да си направите нова. Ако закупите автомобил с валидна застраховка ГО, която не е на Ваше име (това е нормално) се пуска молба/заявление до застрахователят по полицата за промяна на данните на ползвателя на застраховката.

пс. Търси си познат, който се занимава със застраховки, защото тия гадове са надули цените до небето, при мен за 3 200 кубика отстъпката ми беше само 100 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като е изтекла, нищо не те обвързва повече със застрахователя ,при който е била сключена. Наистина си потърси познат брокер за новата, който получава 30% отстъпка и може да ти даде част от нея... а може и цялата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не стой нез гражданска повече от няколко дни и то ако ти седи в твоя гараж.  Можеш да си избереш ЗК. Примерно на страницата на SDI да сравниш цени и условия. Ни по закон покритията трябва да са еднакви.

Имаш ли СУМПС или баща ти те е накарал да питаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да напиша, че ако не сключиш гражданска след определено време, административно се сваля регистрацията на автомобила от КАТ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Сега почвам да си търся . Старата го ми беше на лев инс и не ми хареса особено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво има да ти харесват? Те ти трябват единствено като предизвикаш виновно ПТП да покрият щетата на другия и той да няма допълнителни претенции. Ако нямаш то не ти и трябват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Филипов написа:

Какво има да ти харесват? Те ти трябват единствено като предизвикаш виновно ПТП да покрият щетата на другия и той да няма допълнителни претенции. Ако нямаш то не ти и трябват.

И като си застрахован при фирма, която не може или не иска да покрие тези претенции те съдят и си аут. А ако има жертви обещетенията са огромни.

П.П. По-добре не давай акъл там, където не си компетентен, защото после никой няма да помогне на човека, когато се жалва, че някакъв си Филипов така му бил казал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък за какво пишеш? Държавата у сложила суми от порядъка на 2000000 имуществени и 10000000 неимуществени щети. Оценката на щетите е по единна методика. Колко случая знаеш за надхвърляне на тези суми? За последните 10 години? Ако някой е трябвало да плаща е когато е карал пиян и/или друсан. Цените и условията са написани и се подписваш, казах къде най-лесно да сравни и избере.

Да не говорим за абсурди. Като застраховката на подвижния състав на БДЖ да важи докато са в депото, но не и докато пътуват. Или пък ония хайдути от булмаркет, дето разрушиха половин Хитрино и убиха хора въобще нямат. И с половин уста казаха че някаква "шапка" имала , но за покритие 100000$.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...